konec (2:0, 0:0, 2:0)

13.02.2015, 14:00 • Ice Sports Palace Sibir • Štěpán Hladký

Tipsport: 1.75 4.3 3.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa

Alexander Salák (SIB) – 60:00, 40 chycených střel, 100% úspěšnost, 0 obdrž. gólů
Ján Laco (AST) – 11:02, 6 chycených střel, 33,33% úspěšnost, 2 obdrž. góly (16:55:33)
Tak to bylo hokejové utkání se vším všudy! Viděli jsme čtyři branky, hodně šarvátek, jednu bitku, nádherné šance a perfektní fanoušky!

60:00

59:32

Nikolaj Antropov dostává dvě trestné minuty za krosček. Další přesilová hra pro Novosibirsk.

Alexej KOPEJKIN - 4:0

56:47

Sibir právě vstřelil branku!
ALEXEJ KOPEJKIN si připisuje další branku v utkání! Nutno podotknout, že velký podíl na tomhle góle má vynikající přihrávka Monjy. Asistence: Dmitry Monja a Jarno Koskiranta.

56:14

Vitaly Menšikov dostává pět trestných minut za rvačku. Na hostující straně je těch trestných minut o něco více – dvě minuty hrubost, pět minut rvačka a trest do konce utkání za nesportovní chování. To všechno pro Damira Ryspajeva.

56:14

A máme zde bitku! Rukavice shodili domácí Menšikov a hostující Ryspajev.

Alexej KOPEJKIN - 3:0

55:57

A je zřejmě rozhodnuto! Poluektov vyrazil Hersleyho střelu jenom k volnému ALEXEJOVI KOPEJKINOVI, který neměl problém se vstřelením branky do poloprázdné klece. Asistence: Patrik Hersley a Alexejev Konstantin.

55:47

Nigel Dawes dostává dvě trestné minuty za sekání a ještě k tomu vyfasoval desetiminutový trest za nesportovní chování. Hostující hráč míří do šatny, protože do dnešního zápasu už nemůže zasáhnout.
Dnešní utkání sleduje 7400 diváků.

55:00

Přesně pět minut před koncem třetí třetiny a stadionem obíhá divácká vlna.

53:06

Nahození na Salákovu bránu. Český brankář rychle rozehrává, aby se nevhazovalo před jeho svatyní.

52:42

Novosibirsk vyhazuje kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

51:12

V poslední třetině jsou aktivnější hosté z Astany. Domácí hokejisté jsou hodně pasivní.

50:33

Salák si našel prostor a na poslední chvíli chytil prudkou střelu Bartulise od modré čáry.

49:59

Pomalu vstupujeme do poslední desetiminutovky ve třetí třetině.

4:0

Branky a nahrávky: 4. Monja (Kopejkin), 12. Šumakov, 56. Kopejkin (Hersley, Konstantin), 57. Kopejkin (Monja, Koskiranta)

HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Hersley, Alexejev, Vereščagin, Ožiganov, Bělov, Ignatovič, Menšikov, Mamašev – Monja, Kopejkin, Koskiranta – Bobrov, Jefimenko, Vorošilo – Šumakov, Gubin, Sannikov – Fefelov, Šalunov, Butuzov

Barys Nur-Sultan: Laco (12. Poluektov) – Dallman, Lundin, Savčenko, Semjonov, Bartulis, Blochin, Ryspajev, Lakiza – Dawes, Boyd, Bochenski – Rudenko, Antropov, Starčenko – Žajlauov, Upper, Puškarjov – Michajlis, Kvaša