HC Dukla Jihlava – Rytíři Kladno

2:3

po prodl. (0:2, 2:0, 0:0 - 0:1)

13.02.2015, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

S konstatováním, že Rytíři Kladno vyhráli na ledě Dukly Jihlava 3:2 po prodloužení, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (20:19:19)
Rytíři Kladno sice do zápasu vstoupili lépe, když po dvaceti minutách vedli o dvě branky, ale po dvou třetinách bylo srovnáno. Jelikož ve třetí třetině branka nepadla, rozhodovalo se v prodloužení, které ukončil 66 vteřin před cílem vítězným gólem Patrik Balcar.

63:54

Kladno právě vstřelilo branku!
Šestašedesát vteřin před koncem prodloužení rozhoduje dnešní zápas PATRIK BALCAR, jenž napřáhl po přejetí modré a vystřelil svému týmu tři body. Asistence: Adam Kubík, David Stahl.

63:28

Oba týmy se zatím nedostávají dále jak do středního pásma, prodloužení je hodně opatrné.

62:02

Ofsajd Rytířů, bude se vzahovat ve středním pásmu.

61:42

Hrabík se do rány pořádně opřel, že téměř upadl, ale Kořenář má puk ve své výstroji.

61:36

Sledujeme boj o puk za brankou Dukly, který vyhrává Kladno.

60:01

Po základní hrací době je stav nerozhodný, uvidíme tak pětiminutové prodloužení.

60:00

59:28

Půlmnuty před koncem je tu buly před Kořenářem, bude se vzahovat po jeho pravici. Od modré to následně zkoušel Šíma, ale Kořenář má puk ve své moci.

58:02

Hosté ošemetnou situaci zvládli a hrají v plném počtu.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty dnešní základní hrací doby.

57:09

V obrovské šanci byl při tlaku Dukly Peschout, který mohl vstřelit hattrick, ale ranou z mezikruží těsně minul levou tyčku. Na ukazateli stavu tak stále svítí dvě dvojky.

56:16

Kladno se ale ihned osvobozuje.

56:02

A Jihlava bude mít šanci na vstřelení gólu. Patrik Balcar (KLA) dostává dvě minuty za sekání.

56:02

Po rychlém kontru Dukly je posunuta branka za zády Stahla. Bude se vzahovat po jeho levici.

54:36

Akce domácích opět nemůže pokračovat, rozhodčí vidí úmyslný ofsajd.

2:3

Branky a nahrávky: 28. Oščádal (Pražák, Čermák), 34. Peschout (Kolouch) – 15. Hrabík (Janeček, Kubík), 16. Šíma (Hrabík, Bláha), 64. Balcar (Kubík, Stahl)

HC Dukla Jihlava: Kořenář (Brož) – Váňa, Pražák, Krtek, Klofáč, Smutný, Huňáček – Kolouch, Vala, Najman – Oščádal, Peschout, D. Čermák – Kousal, Mejzlík, Srnský – Berka. Trenér: Petr Svoboda

Rytíři Kladno: Stahl (Kodad) – Havelka, Balcar, Šíma, Zelingr, Smrž, Malý, Chládek, Kiml – Řepka, J. Čermák, Borkovec – Bláha, Kubík, Hrabík – Janeček, Keszi, Patyk – Okegawa, Sagan, Pejchal. Trenér: Otakar Vejvoda

Rozhodčí: Kopeček – Zídek, Horký