13.02.2015, 15:00 • Metallurg Ice Arena • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 1.55 4.5 4.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa

Jan Kovář (Magnitogorsk) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 22:25, 2 TM

Martin Růžička (Čeljabinsk) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:00

Jan Bulis (Čeljabinsk) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:53 (17:25:38)
Do prodloužení vlétli domácí hráči jako uragán a hned za dvaasedmdesát vteřin rozhodl o bodu navíc pro Magnitogorsk povedenou tečí Batyršin. S konstatováním, že Magnitogorsk doma poráží Čeljabinsk 2:1 po prodloužení, se s Vámi loučím.

Rafael BATYRŠIN - 2:1

61:12

Metallurg právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto. Od modré čáry vystřelil Zaripov, jehož ránu krásně tečoval RAFAEL BATYRŠIN. Garnett byl bez šance. Asistence: Danis Zaripov, Chris Lee.

60:26

Antipin našel u pravé tyče Mozjakina, který ve velké šanci nenasměroval kotouč do branky.

60:01

Dvě branky, které padly na konci první třetiny byly jediné. V následujících dvou třetinách nám branka nepadla a tak se tedy půjde do pětiminutového prodloužení.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:19

Hraje se již poslední minuta třetí třetiny a vše nasvědčuje tomu, že dnes uvidíme prodloužení.

58:38

Do šance se hnal Popov, ale v poslední chvíli mu utekl kotouč z čepele.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:19

Po jemné teči ve středním pásmu končí kotouč mezi diváky.

56:52

Chabarov drží kotouč za svou brankou a čeká, až si někdo z jeho spoluhráčů najede na přihrávku.

56:04

Nepřesná přihrávka hostujícího mužstva končí pouze na zakázaném uvolnění. Vhazovat se bude před Garnettem.

55:17

Petrov je zpět na ledě a ihned se zapojuje do hry.

54:40

Mozjakin hledal spoluhráče před brankou, ke kterému se kotouč nedostal. Nicméně domácí zůstávají u kotouče.

54:15

Traktor vyhodil kotouč ven z pásma, ale domácí se nastěhovali zpět před Garnetta.

53:45

Domácí se rozestavili v pásmu, kde rozjeli kolotoč. Obrana hostů zatím odolává.

53:17

Bude se opět vylučovat a opět to bude na straně Čeljabinsku. Dvě minuty za podražení vyfasoval Petrov, který tak oslabuje svůj tým.

52:25

Piganovič střílel z levé strany golfem. Jeho pokus vyrazil domácí gólman do rohu kluziště.

52:02

Metallurg svou šanci nevyužil. Hosté hrají opět v plném počtu.

50:57

Magnitogorsk je v pásmu, ale hosté je do větších střeleckých příležitostí nepouští.

50:02

Domácí budou hrát v početní převaze. Na dvě minuty je vyloučen Piganovič za držení hokejky.

49:25

Domácí se snaží trhnout vedení na svou stranu, ale přes dobře pracující obranu hostů se nemůžou prosadit.

48:29

Na druhé straně uzamkli hráči Traktoru svého soupeře, ale Kosečkin nemusel ani jednou zasahovat.

47:15

Domácí přitvrdili. Mozjakin se ocitl před brankou a v dobré pozici dorážel kotouč, ovšem hostující obrana mu na poslední chvíli ztížila situaci.

46:23

Útočnou snahu Čeljabinsku zastavilo postavení mimo hru.

45:40

Glinkov zatáhl kotouč do pásma. Následně přihrával před branku, ale obrana Traktoru jeho přihrávku zachytila.

44:52

Hraje se dlouho bez přerušení. Kotouč je převážně ve středním pásmu.

43:43

Nahození Mozjakina od modré čáry skončilo pouze v rohu kluziště, kde si vzali kotouč obránci Čeljabinsku.

42:58

Metallurg začal třetí část mnohem aktivněji. Třetí lajna domácích tlačila svého soupeře v jeho obranném pásmu. Vše vyřešil Garnett, když chytil pokus Potechina.

42:02

Těreščenko vypálil od modré, ale jeho dělovka šla mimo tři tyče hostující branky.

41:25

Lee zklidňuje hru, když drží kotouč za svou brankou.

40:23

Hosté se dostali zkraje třetí třetiny do útočného pásma, kde ztratili kotouč a domácí šli do protiútoku, který neskončil slavně.

40:01

Druhá třetina je již minulostí. Hosté v ní byli mírně aktivnější, když se dostali do více vyložených šancí. Na ledě ovšem září brankáři obou týmů. Do třetí třetiny tak půjdeme za nerozhodného stavu.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:57

Na ledě zůstal ležet Piganovič, který inkasoval ránu pukem do oblasti hlavy a puku po střele Chrise Lee.

39:32

Hraje se převážně ve středním pásmu. Nic nenasvědčuje tomu, že by se mělo měnit skóre.

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:43

Domácí se ubránili. Jan Kovář je zpět na ledě.

38:19

Kotouč je opět u Garnetta.

37:51

Kotouč je za brankou Traktoru, odkud musí hosté začínat další útočnou akci.

37:07

Hosté se rozestavili v útočném pásmu, kde kombinují.

36:43

Za hru vysokou holí odchází na trestnou lavici Jan Kovář.

36:08

Timkin se dostal na pravé straně do zakončení, ale obrana hostů mu strčila do střely hokejku a bylo po šanci.

35:09

Hosté se osvobozují z tlaku vyhozením kotouče na zakázané uvolnění.

34:17

Domácí se usadili v pásmu, ale k ohrožení hostující branky se nedostali.

33:41

Obě mužstva hrají v plném počtu.

33:01

Metallurgu se přesilová hra vůbec nedaří.

32:45

Kotouč je ve středním pásu a domácí musí zakládat nový útok.

32:10

Nádhernou akci předvedl Osnovin, který projel celé kluziště, dostal se až před Kosečkina, na kterém ovšem ztroskotal.

31:41

Glinkin je vyloučen na dvě minuty za hákování.

31:41

Na druhé straně zkoušel překvapit z těžkého úhlu Kaletnik Garnetta, ale také neuspěl.

31:28

Kosečkin musel opět zasahovat. Tentokrát obkroužil branku Popov, který se snažil zasunout kotouč mezi betony domácího gólmana.

30:37

Je za námi polovina utkání a zatím sledujeme rychlý hokej, který se musí líbit divákům.

29:20

Oskar Osala přejel modrou čáru, nic nevymýšlel a vystřelil. Garnett si s přehledem poradil s pokusem domácího útočníka.

28:21

Z levé strany se natlačil před branku Francis Pare, který sám tváří v tvář nevyzrál na domácího brankáře.

27:39

Domácí se ubránili a hrají opět v plném počtu.

27:18

Glinkin se prokličkoval před branku, odkud vypálil na Kosečkina, který teď podržel svůj tým výborným zákrokem.

26:48

Kondratěvova bomba končí vedle levé tyče. Domácí se následně osvobozují.

26:03

Metallurg okázal dostat kotouč do středního pásma.

25:39

Dvě minuty za hákování si jde odsedět Chabarov, který tak nabídl šanci hostujícímu mužstvu.

25:00

Nepřesná přihrávka Čeljabinsku končí na zakázaném uvolnění. Vhazovat se bude po levé ruce Garnetta.

24:27

Mozjakinův pokus z první mířil vedle pravé tyče hostující branky.

23:46

Na druhé straně se dostali do pásma hráči Traktoru, kteří se rozestavili a kombinovali v útočném pásmu. Kosečkin však nemusel zasahovat.

22:31

Druhá domácí řada motala hlavy obráncům Traktoru. Garnett musel dvakrát zasahovat.

22:02

Jakuceňa dostal kotouč do druhé vlny a ohned pálil na branku. Garnett si s jeho pokusem věděl rady.

21:15

Brent vyjel zpoza branky a snažil se zakončit. To mu ovšem nevyšlo.

20:24

Pare vystřelil tahem z levé strany, ale pouze do připraveného Kosečkina.

20:01

Je za námi první třetina. Ta začala náporem domácích, kteří se ovšem nemohli prosadit. Necelé dvě minuty před koncem třetiny poslal domácí do vedení Platonov. Jenže Čeljabinsku se podařilo zásluhou Čistova vyrovnat ještě před koncem třetiny a tak se do druhé části půjde za nerozhodného stavu 1:1.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:57

Domácí získali vhazování v útočném pásmu a zkusili na poslední tři vteřiny hru bez brankáře.

19:37

Hosté se snaží vstřelit další branku, ale domácí pozorně brání.

Stanislav ČISTOV - 1:1

19:15

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Tak to je tedy závěr třetiny. STANISLAV ČISTOV si vzal kotouč ve středním pásmu, dojel s ním až mezi kruhy, kde nedal střelou tahem šanci domácímu brankáři. Bez asistence.

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

Denis PLATONOV - 1:0

18:29

Domácí jdou do vedení. Junkov vjel do pásma, kde mu obránci kotouč odebrali. K tomu se dostal DENIS PLATONOV, který udělal pár temp a vystřelil přesně k levé tyči hostující branky. Asistence: Michail Junkov.

17:41

Antipin je s kotoučem za vlastní brankou a čeká, až mu jeho spoluhráči dostřídají. Následná rozehrávka domácích skončila na zakázaném uvolnění.

16:38

Hosté přesilová hra nabudila a nyní jsou lepším celkem na ledě.

16:20

Domácí se ubránili a hrají v plném počtu.

15:29

Na druhé straně se dostal do dobré šance Jan Bulis, ale ani ten nebyl úspěšný.

14:40

Stapleton vypálil z levé strany tahem, ovšem Garnett ucpal všechny díry u své tyče a kotouč chytil.

14:20

Bude se poprvé vylučovat a to na straně domácích. Jan Kovář dostal dvě minuty za držení. Hosté si tak zahrají v početní převaze.

13:44

Mozjakin zatáhl kotouč do útočného pásma, ale tam o něj záhy přišel.

13:09

Bulis se dostal mezi dva bránící hráče a vystřelil na branku. Tu ovšem přestřelil.

12:11

Piganovič má kotouč za vlastní brankou a hledá, komu by mohl adresovat přihrávku.

11:28

Hosté se usadili v pásmu Magnotogorsku. Popov odvedl výbornou práci, když zaměstnal hned tři hráče domácích. Ti se nakonec osvobodili.

10:58

Stapleton nabral rychlost, ovšem rozhodčí mu překazili radost, když odpískali postavení mimo hru.

09:42

Pokus jednoho z domácích hráčů z pravé strany končí pouze nad brankou Traktoru.

08:37

Růžička našel na modré Piganoviče, jehož pokus z první končí v rukavici Kosečkina.

08:04

Traktor se dostal do útočné třetiny, kde kombinoval, ale kvůli nepřesné přihrávce se hosté sami připravili o pásmo.

07:34

Po další šanci domácích končí kotouč v ochranné síti. Vhazovat se bude v obranném pásmu Čeljabinsku.

07:22

Mozjakin si sjel před branku, kde dorážek bekhendem kotouč pouze do připraveného Garnetta.

06:11

Hráči Čeljabinsku se zatím pouze brání. Domácí diktují tempo hry a drží kotouč na svých hokejkách.

05:15

Junkov vybojoval kotouč v útočné třetině. Následně musel zasahovat hostující gólman po pokusu Stapletona.

04:31

Kovář clonil Garnettovi ve výhledu, ale hostující gólman nakonec nemusel ani zasahovat.

03:52

Danis Zaripov se rozčiluje, ale rozhodčí právem přerušili útočnou akci domácích, kteří se dostali do postavení mimo hru.

03:08

Na druhé straně musel také poprvé zasahovat Kosečkin po střele Bulise.

02:41

Od modré střílel z první Lee, ale jeho rána mířila vedle pravé tyče Garnettovy branky.

02:16

Chris Lee rozehrává další útok Metallurgu.

01:33

Garnett musí být stále ve střehu, jelikož domácí kombinují v útočné třetině.

00:24

Metallurg začal aktivně. První formace domácích chvíli motala obranu Čeljabinsku.

00:01

Metallurg Magnitogorsk: Kosečkin (Murygin) – Birjukov, Antipin, Batyršin, Tereščenko, Lee, Chabarov, Ibragimov – Zaripov, Kovář, Mozjakin "C" – Platonov, Stapleton, Potechin – Kaletnik, Brent, Timkin – Jakuceňa, Junkov, Kameněv – Osala

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Demčenko) – Piganovič, Borodkin, Kondratěv, Davydov, Aťjušov, Martynov, Petrov – Čistov "C", Bulis, Pare – Popov, Pestunov, Glinkin – Růžička, Osnovin, Panov – Kokujov, Penkovskij, Gubarev – Veličkin

Rozhodčí: Gofman, Rogačjov – Gorděnko, Sysujev.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Vzájemná utkání v letošní sezóně

01.02.2015 Magnitogorsk – Čeljabinsk 2:0
29.11.2014 Čeljabinsk – Magnitogorsk 2:3pp
13.10.2014 Magnitogorsk – Čeljabinsk 6:1

Jan Kovář (Magnitogorsk) – 54 zápasů, 62 (20+42)

Martin Růžička (Čeljabinsk) – 53 zápasů, 19 (9+10)

Jan Bulis (Čeljabinsk) – 38 zápasů, 11 (5+6)
Traktor Čeljabinsk

Hostující Traktor má odehráno v letošním ročníku KHL již pětapadesát utkání s bilancí dvaceti výher, dvou výher po prodloužení, dvou výher po samostatných nájezdech, tří proher v prodloužení, tří proher po samostatných nájezdech a třiadvaceti proher. S celkovým počtem osmasedmdesáti bodů se Čeljabinsk nachází na šesté příčce východní konference.

Metallurg Magnitogorsk

Metallurg je na třetí pozici ve východní konferenci, když dokázal z čtyřiapadesáti odehraných utkání vytěžit 107 bodů, za třicet výher, tři výhry po prodloužení, čtyři výhry po samostatných nájezdech, dvě prohry po samostatných nájezdech, prohry v prodloužení a čtrnáct proher.

11.02.2015 Magnitogorsk – Nižněkamsk 4:3
09.02.2015 Magnitogorsk – CSKA Moskva 1:3

Jan Kovář 62 (20+42)
Danis Zaripov 57 (23+34)
Sergej Mozjakin 50 (25+25)
Krásné, dobré odpoledne. Vítám Vás u sledování dalšího ze zápasů KHL, kde se dnes střetne domácí Metallurg Magnitogors, který přivítá na svém ledě Traktor Čeljabinsk. Úvodní vhazování je naplánováno na 15:00. Sledujte dnešní onlajn přenos a buďte s námi ve hře.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

2:1

Branky a nahrávky: 19. Platonov (Junkov), 62. Batyršin (Zaripov, Lee) – 20. Čistov

Rozhodčí: Gofman, Rogačjov – Gorděnko, Sysujev