07.02.2015, 16:00 • Arena Riga • David Panuška

Tipsport: 2.15 3.7 2.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji krásný zbytek sobotního dne. (18:26:39)
Československá stopa v utkání

Martin Růžička (CLJ) – 1+2
Končí nám utkání mezo Dinamem Rigou a Čeljabinskem. Domácí šli do vedení ve třinácté minutě, kdy se po uvolnění přes hráče a následnou střelu prosadil Gints Meija. To bylo z gólové části v první třetině vše. Ta druhá byla už na branky mnohem gólovější. V sedmadvacáté minutě potrestal chybu Cibulskise Francis Paré. Tři minuty na to jej napodobil Konstantin Panov, jenž obrátil stav utkání. Zanedlouho dali hosté i třetí, rozhodujicí branku. Od modré čáry se prosadil Kondratěv. Domácí sice snížili, ale vyrovnat se jim nakonec nepovedlo, což znamená výhru pro Čeljabinsk. Dinamo si připisuje po prohře s Jekatěrinburgem další ztrátu bodů a play-off jim utíká před očima. Naopak Traktor zvyšuje náskok na tyto vyřazovací boje.

60:00

59:57

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Konstantin Panov nahodil puk přes půl hřiště. Ve středním pásmu jej přebral MARTIN RŮŽIČKA, kterému již nedělalo problém vsítit branku na 2:4! Český útočník nasbíral v dnešním utkání tři body!
Asistence: Konstantin Panov, Deron Quint

59:44

Kyle Wilson našel Charlese Genowaye, jenž vystřelil. Jeho střela skončila jen na prsou Demčenka.

59:28

Další zakázané uvolnění hostů.

59:20

Dinamo se nemůže dostat do útočného pásma.

58:51

Zakázané uvolnění Traktoru.

58:30

Jeff Deslauriers je na střídačce, Dinamo hraje v šesti!

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí periody.

57:58

Tvrdá rána Oskarse Cibulskise trefila jen bránícíhio hráče.

57:14

Osnovin se natlačil před branku Deslaurierse, ale jeho beton nedokáza přehodit!

56:46

Zakázané uvolnění hostů.

56:43

Charles Genoway svou tvdou ránou trefuje jen výstroj Demčenka.

56:20

Rize se prostě v koncovce nedaří. V závaru před brankou nikdo nevyslal střelu.

55:58

Oddechový část si vyžádala lavice Čeljabinsku.

55:58

55:04

Linus Videll z velkého úhlu růžek branky netrefil, Demčenko puk vyráží ramenem.

2:4

Branky a nahrávky: 13. Meija, 36. Sotnieks (Abols) – 27. Paré, 30. Panov (Piganovič, Růžička), 33. Kondratěv (Růžička), 60. Růžička (Panov, Quint)

Dinamo Riga: Deslauriers (Sedláček) – Cibulskis, K. Redlihs, Porejs, Genoway, Jerofejevs, Sotnieks, Abols, Grinbergs – M. Redlihs, Videll, Bukarts – Indrašis, Wilson, Darzinš – Meija, Dzerinš, Trotter – Skvorcovs, Bičevskis, Saulietis

Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Garmett) – Quint, Borodkin, Kondratěv, Piganovič, Aťušov, Martynov, Davydov, Vasilčenko – Pestunov, Čistov – Zavaruchin, Paré, Mokin – Osnovin, Růžička, Panov – Gubarev, Kokujov, Veličkin

Rozhodčí: Bukin, Cyplakov – Medvěděv, Morozov