Reprezentace žen

Česko – Rakousko

6:1

konec (4:0, 1:0, 1:1)

06.02.2015, 15:30 • IWC Arena, Schaffhausen • Info o změnách stavu (Martin Voltr)

Tipsport: 1.2 7.0 7.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

53:09

Česko právě vstřelilo branku!
No tak přesilovky jsou dneska parádní disciplínou národního týmu. Dokázal totiž zužitkovat obě dvě, které zatím dostal k dispozici! Šeštý gól obstarala DOMINIKA FOREJTOVÁ, jedna z hokejistek, které letos hrály posledním rokem na juniorském šampionátu – 6:1. Bez asistence.

43:23

Rakousko právě vstřelilo branku!
Svou čtvrtou přesilovou hru přece jen rakouské hokejistky využívají a poprvé se zapisují do gólového účtu dnešního zápasu. Hned po 18 sekundách se trefila ESTHER KANTOROVÁ – 5:1. Bez asistence.

37:42

Už se zdálo, že druhá třetina skončí bez branek, ale chvíli před jejím koncem Češky navyšují své vedení. Příspěvkem za obránce se o to postarala KATEŘINA FLACHSOVÁ – 5:0! Asistence: Veronika Bucifalová.

15:22

Fantazie! České hokejistky využívají hned svou první přesilovku a stačilo jim k tomu 23 sekund. Po nahrávce Petry Herzigové mířila do černého LUCIE MANHARTOVÁ, jejíž zásluhou vedeme už 4:0! Asistence: Petra Herzigová.

14:46

Tak to je parádní pasáž v podání českých hokejistek. Do čtyř minut stihly vměstnat rovnou tři góly! Už se prosadil první i druhý útok, tak teď přišla s reakcí třetí formace, konkrétně ANETA LÉDLOVÁ – 3:0. Asistence: Tereza Vanišová.

13:24

Naše sestava je sice plná mladých hráček, ale po necelých třech minutách se znovu prosazuje česká zkušenost. Jmenovitě je to SIMONA STUDENTOVÁ, útočnice švýcarského Neuchatelu, která zvyšuje na 2:0! Bez asistence.

10:47

Výborně, netrvalo to dlouho a české hokejistky otevírají skóre prvního zápasu na turnaji! Postaral se o to druhý útok, jehož kombinaci zakončila kapitánka ALENA POLENSKÁ – 1:0. Asistence: Lucie Povová, Veronika Bucifalová.

6:1

Branky a nahrávky: 11. Polenská (Povová, Bucifalová), 14. Studentová, 15. Lédlová (Vanišová), 16. Manhartová (Herzigová), 38. Flachsová (Bucifalová), 54. Forejtová – 44. Kantorová

Česko: Peslarová (Škodová) – Herzigová, Zíková, Horálková, Zedníková, Flachsová, Kolowratová, Černá, Lásková – Studentová, Manhartová, Hymlárová – Polenská "C", Povová, Bucifalová – Lédlová, Vanišová, Přibylová – Pátková, Forejtová, Vopravilová. Trenér: Jiří Vozák.

Rakousko: Marchhartová (Arnbergerová) – Kainbergerová, Volggerová, Fazokasová, Hyblerová, Krausová – Meixnerová, Altmannová, Kantorová "C" – Grascherová, Hanserová, Wittichová – Brunnerová, Lopezová. Trenér: Pekka Hämäläinen.

Rozhodčí: Eskolaová (FIN), Timglasová (SWE) – Egliová, Piccoliová (obě SUI).