06.02.2015, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • Josef Zdobinský (@JZdobinsky)

Tipsport: 2.94 3.6 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše. Loučím se s Vámi a přeji příjemný zbytek pátečního dne. (04:27:26)
Tomáš Fleischmann (FLA) 0+1, 0 střel, čas na ledě 13:14
Tomáš Kopecký (FLA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 13:53
Marián Gáborík (LAK) 1+1, 2 střely, čas na ledě 17:02
1. Brandon Pirri (FLA) 1+0
2. Nick Bjugstad (FLA) 1+0
3. Marián Gáborík (LAK) 1+1
Je to tak, Florida vyhrála toto nesmírně těžké utkání těsně 3:2. V utkání byli Panthers spíše slabším celkem, ale jakousi silou vůle se jim povedlo otočit ve třetí třetině zápas a dovést jej do vítězného konce. Výrazně se na vítězství domácího celku podílel i český útočník Tomáš Fleischmann, který byl mozkem třetího a vítězného gólu.

60:00

59:54

Sotva se hostům povedlo dostat se opět do útočného pásma, domácí opět puk vyhazují a mohou slavit těžko vydřené vítězství.

59:25

Teď se domácím podařilo vyhodit. Hosté mají poslední vteřinky.

59:00

Florida se brání, seč může. Hostům se nedaří vystřelit.

58:30

Quick jde pryč z brány.

57:04

Na druhé straně okamžitá šance proti Luongovi, ale Kanaďan v brance domácích byl pozorný.

PIRRI - 3:2

56:55

Florida právě vstřelila branku!
Autorem branky je BRANDON PIRRI, který dostal do brány puk po výtečně odvedené práci Tomáše Fleischmanna, který nenechal Muzzina, aby se dostal k puku. Naopak, puk ubránil, přenechal ho třiadvacetiletému kanaďanovi, který už měl práci jednoduchou. Asistence: Tomáš Fleischmann, Dmitrij Kulikov.

56:05

Na druhé straně končí útočnou snahu hráčů Angeles ofsajd a následná komerční přestávka.

56:00

Teď jdou do útoku pro změnu Panthers.

55:12

Kopecký osvobodil alespoň na chvilku domácí hráče od tlaku Kings vyhozením puku mimo obranné území.

53:45

Dnešní utkání sleduje 9624 diváků.

52:35

Barkov zavezl kotouč do útočného pásma a z rohu jej přihrával někomu ze svých spoluhráčů. Nikdo tam ale nebyl a puk tak získali Kings.

3:2

Branky a nahrávky: 11. Barkov (Boyes, Huberdeau), 48. Bjugstad, 57. Pirri (Fleischmann, Kulikov) – 16. McBain (Brown, Gáborík), 43. Gáborík (Kopitar, Brown)

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Campbell, Ekblad, Kulikov, Gudbranson, Petrovic, Kampfer – Huberdeau, Barkov, Boyes – Hayes, Bjugstad, Jokinen – Fleischmann, Bolland, Pirri – Kopecký, MacKenzie, Upshall.

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Muzzin, Doughty, Martinez, Greene, Regehr, McBain, – Gáborík, Kopitar, Brown – King, Carter, Toffoli – Clifford, Stoll, Williams – Lewis, Shore, Nolan.

Rozhodčí: Francis Charron, Dave Jackson – Trent Knorr, Tony Sericolo