Liga juniorů

VHK ROBE Vsetín – AZ Havířov

5:1

konec (2:0, 1:1, 2:0)

30.01.2015, 16:30 • Zimní stadion Na Lapači • Filip Bazala (@FilipBazala), Lucie Krampotová (@@LucieKrampotova)

Zápas končí poměrně jasným výsledkem 5:1 pro domácí Vsetín, který od začátku zápasu šel vítězství naproti. To potvrdil i pěti brankami, na které AZet našel pouze jednu odpověď. Z Lapače je to pro dnešní večer vše. Hezký zbytek pátečního večera a napočtenou! (18:35:26)

60:00

59:33

Domácí již v plném počtu kontrolují zápas daleko od své klece.

59:16

Ještě jednou vyloučení na straně hostů. Dvě minuty za hrubost si už do šedesáté minuty odsedí Jakub Dudek (HAV).

59:02

Další přerušení, tentokrát si hosté nepohlídali přesun do útočného pásma a čárový sudí bleskurychle po prohřešku píská ofsajd.

58:44

Valaši drží puk daleko od své klece a míří za důležitými třemi body do tabulky.

58:00

Další vhazování před Stojarem v době, kdy už probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:11

Domácí znovu vyhazují a zápas kvapí do šedesáté minuty. Havířov se nejspíš už na zdramatizování utkání nezmůže.

56:40

Nyní už vše probíhá dle plánu hostů, puk drží ve své moci a Stojar se má co otáčet.

56:10

AZetu se nedaří dostat se do útočného pásma, Vsetínští velmi dobře zachycují jejich rozehrávku.

55:45

Valaši se dokázali osvobodit ze sevření a alespoň na chvíli si mohou oddechnout.

55:39

Hosté ihned semkli Vsetín v obranném pásmu a snaží se vstřelit kontaktní branku. Stojar v bráně domácích však zatím odolává.

54:28

Trest ve hře obdržel Lukáš Kuchařík (VSE) a hostující celek čeká pětiminutová přesilová hra. Zdramatizuje AZet ještě dnešní zápas?

53:55

Šmíd unikl zbytku hráčů a vypálil, Stojarův beton na místě.

53:20

Potočného nahození Stojar vykopl betonem.

52:45

Havířovská trestná lavice opět čítá o hráče víc, Kryštof Fejko vyloučen za napadení.

51:54

Špankovo nabití Turšner odklonil loktem.

50:30

Vsetín právě vstřelil branku!
Štědrý nabil do levého kruhu Hryciowovi, jehož rána se odrazila od Turšnerových betonů a LUKÁŠ KUCHAŘÍK puk docpal za havířovského gólmana. Asistence: Michal Hryciow, Michal Štědrý.

50:06

5:1

Branky a nahrávky: 10. Lainka (Surý, Vašíček), 18. Kuchařík (Červínek), 37. Mikula (Grygar), 41. Vaněk J. (Slováček, Surý), 51. Kuchařík (Hryciow, Štědrý) – 30. Fejko (Kurovský)

VHK ROBE Vsetín: Stojar (Bůbela) – Hryciow, Svozílek, Vašíček, Konopka, Červínek, Štědrý, J. Vaněk – Španko, Surý, Kovář, Bumbál, Mikula, Kuchařík, Lainka, Grygar, Bouda, Slováček, Stanislav, Valter.

AZ Havířov: Turšner – Chroboček, Bahounek, Regoš, Gawlas, Hendrych, Dudek, Potočný – Vyčesaný, Churý, Křibík, Korovský, Fejko, Šmíd, Taras, Macum, Polak, Heinzl, Sap, Lejčko.

Rozhodčí: Vaněk – Bryška, Karpíšek