ELIOD extraliga mladšího dorostu

Královští lvi Hradec Králové – Piráti Chomutov

3:2

po prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)

30.01.2015, 12:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Lukáš Štěrovský (@sterovsky)

Z mojí strany to bude vše, z Hradce Králové vám přeji příjemný zbytek dne! (14:19:26)
Až na několik momentů jsme byli ve FORTUNA aréně svědky vyrovnaného utkání, v němž nakonec byli o něco šťastnější, avšak dle mého soudu zaslouženě, domácí hokejisté. Ti zasadili poslední ránu soupeři již v první minutě nastaveného času.

60:36

Hradec právě vstřelil branku!
Tak to byl krátký a rychlý proces! První střelu dokázal Pavlát ještě vykopnout betonem, proti dorážce MICHAELA GASPARA byl ale bezmocný. Bonusový bod tak berou hradečtí Lvi! Bez asistence.

60:07

Prodloužení odstartovalo icingem, jež mají na svědomí hostující hráči.

60:01

Je to tak. I druhá část, stejně jako ta předchozí, nabídla po dvou brankách, když Hradečtí nejprve dokázali otočit, ale Chomutov v čase 56:59 vyrovnal. To má za následek jediné – co nevidět začne pětiminutové prodloužení.

60:00

59:38

Řekl bych, že se bude prodlužovat.

59:13

Matyáš Svoboda se proháčkoval až před Vomáčku, ale na poslední chvíli ztratil kotouč, když mu pod nohy upadl jeden z domácích beků.

58:47

Útok Hradce přerušuje píšťalka rozhodčího a postavení útočícího hráče v brankovišti.

57:56

Vomáčka tváří v tvář Stínilovi zachraňuje domácí celek od ztráty všech bodů!

57:24

To je zajisté nepříjemná sprcha pro domácí hráče. Dokáží zápas otočit, nebo stejně jako posledně ztratí s Chomutovem body?

56:59

Piráti právě vstřelili branku!
Gólem. DANIEL BUKAČ se s ničím nepáral a dělovkou z pravého kruhu propálil Vomáčku – je srovnáno. Asistence: Matyáš Svoboda, Petr Chlán.

56:31

Ani ne čtyři minuty do konce, Chomutov na puku a v obranném pásmu Hradce. Jak tohle dopadne?

56:05

I Pavlát ale musí zůstat ostražitým. Se střelou doprostřed branky problém však neměl.

55:44

A do třetice, tentokrát pálil mladý Pirát prakticky z nulového úhlu. Chomutov teď vyvíjí solidní tlak na svěřence trenéra Martince.

55:03

Znovu Buchtela, jenž nahazoval ze stejného místa jako při poslední příležitosti. Vomáčka tentokrát jen vyrazil puk do rohu.

3:2

Branky a nahrávky: 40. Štohanzl (Muška, Gaspar), 45. Štohanzl (Jirásek), 61. Gaspar – 39. Chlán (Bukač, Svoboda), 57. Bukač (Svoboda, Chlán)

Královští lvi Hradec Králové: Vomáčka (Kouba) – Lelek, Voňka, Muška, Gaspar, Šalda – Kellner, Hladík, Jakubec, Pažourek, Růta, Havelec, Jirásek, Dvořák, Štohanzl "C", Hašek, Maršík, M. Síla. Trenér: Tomáš Martinec.

Piráti Chomutov: Pavlát (Běhula) – Buchtela, Jírovec, Bukač "C", Seemann, Studený, Záruba – M. Svoboda, Baier, J. Svoboda, Lauko, Chlán, Jaroš, Hnídek, Stínil, Breczko, Koblížek. Trenér: Jaroslav Hejcman.

Rozhodčí: Veselý – Pechánek, Votroubek