Tipsport extraliga

HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK

1:2

po prodl. (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)

30.01.2015, 17:10 • Tipsport arena Pardubice. • Daniel Ryl (@D_Ryl), Libor Štěpán (@libstep73), Adam Joska (@AdamJoska2)

Tipsport: 1.92 4.1 3.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jiří ŠIMÁNEK - 1:2

61:08

Hradec právě vstřelil branku!
Hradec otáčí zápas a vítězí v prodloužení! JIŘÍ ŠIMÁNEK si udělal vlastní one man show, z vlastního pásma obešel tři protihráče a bekhendovým blafákem rozhodl! Asistence: Karel Pilař.

David SKOKAN - 1:1

41:41

Hradečtí svůj skvělý vstup do třetiny korunují gólem! Rudolf Červený se v klidu projel podél pravého mantinelu až za branku, Píša se na něj jen díval. Hostující útočník tak neměl problém poslat ideální přihrávku na zadní tyč DÁVIDU SKOKANOVI, který po ledě vyrovnává! Asistence: Rudolf Červený, Martin Pláněk.

Lukáš RADIL - 1:0

29:47

Pardubice právě vstřelily branku!
Rychlý přechod středního pásma a následná kombinace v útočné třetině, to byl recept na úvodní gól zápasu! Již se zdálo, že to domácí hráči překombinovali, až si LUKÁŠ RADIL vybruslil na střed a pálil nahoru. Před brankou puk tečoval svým pozadím Jiří Cetkovský mezi Kacetlovy betony. To však rozhodčí nepostřehli. Domácí jdou do vedení! Asistence: Karol Korím, Jan Semorád.

1:2

Branky a nahrávky: 30. Radil (Korím, Semorád) – 42. Skokan (Červený, Pláněk), 62. Šimánek (Pilař)

HC Dynamo Pardubice: Kristan (Halász) – Gregorc, Čáslava (C), Benák, Havlík, Píša, Ščotka, Čutta, Korím – Sýkora, Marcinko, Zohorna – Radil, Nahodil, Tybor – Gašparovič, Špaček, Starý – Půhoný, Cetkovský, Semorád.

Mountfield HK: Kacetl (Kantor) – Dietz, Plášil, Pilař, Jank, Pláněk, Vašíček, Piegl – Kudrna, Mertl, Šimánek (C) – Dej, Knotek, Pospíšil – Kukumberg, Tvrdík, Červený – Skokan, Troliga, Beránek – Kopta.

Rozhodčí: Fraňo, Pešina – Brejcha, Suchánek

Diváci: 10194