Tipsport extraliga

HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK

1:2

po prodl. (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)

30.01.2015, 17:10 • Tipsport arena Pardubice. • Daniel Ryl (@D_Ryl), Libor Štěpán (@libstep73), Adam Joska (@AdamJoska2)

Tipsport: 1.92 4.1 3.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

49:44

Červený zbytečně fauloval za brankou Kristana Píšu a dává možnost domácím zahrát si přesilovku. Podražení.

47:18

Píša ve střední třetině krosčekoval soupeře a jde si odpočinout na trestnou lavici. Přesilovka pro Hradec.

31:14

Radil byl při přechodu středního pásma podražen Mertlem. Přesilovka 4 na 3 pro Pardubice.

30:53

Současné vyloučení po souboji za domácí brankou. Tybor zahrál holí v obličeji Knotka, ten ho na oplátku sekl. Pokračuje se 4 na 4.

24:56

Pospíšil si vybruslil na modrou a švihem nahazoval puk na branku. Před ní clonil Dej, kterého zezadu složil na led Benák a hosté si zahrají přesilovku.

17:41

Hostující Stanislav Dietz (HKM) dostal dvouminutový trest, zatímco Tomáš Zohorna (PCE) inkasoval dvě plus dvě minuty. Znamená to tedy, že se síly na ledě vyrovnají.

14:29

Slibná příležitost pro Pardubice! Roman Kukumberg (HKM) dostal po zákroku na Koríma trest 5 minut + do konce utkání za úder do oblasti hlavy a krku.

10:33

Dlouhé dobývání Pardubic přineslo alespoň trest na straně hostí. Za nahozeným kotoučem se hnal jeden z domácích hráčů a Bohumil Jank (HKM) si u mantinelu počítal nedovoleně. Dvouminutový trest za nedovolené bránění.

1:2

Branky a nahrávky: 30. Radil (Korím, Semorád) – 42. Skokan (Červený, Pláněk), 62. Šimánek (Pilař)

HC Dynamo Pardubice: Kristan (Halász) – Gregorc, Čáslava (C), Benák, Havlík, Píša, Ščotka, Čutta, Korím – Sýkora, Marcinko, Zohorna – Radil, Nahodil, Tybor – Gašparovič, Špaček, Starý – Půhoný, Cetkovský, Semorád.

Mountfield HK: Kacetl (Kantor) – Dietz, Plášil, Pilař, Jank, Pláněk, Vašíček, Piegl – Kudrna, Mertl, Šimánek (C) – Dej, Knotek, Pospíšil – Kukumberg, Tvrdík, Červený – Skokan, Troliga, Beránek – Kopta.

Rozhodčí: Fraňo, Pešina – Brejcha, Suchánek

Diváci: 10194