Tipsport extraliga

HC Oceláři Třinec – HC VERVA Litvínov

4:1

konec (1:0, 2:0, 1:1)

27.01.2015, 17:00 • Werk Arena, Třinec (kapacita: 5200 míst) • Ondřej Zoubek (@VondraZoubek)

Tipsport: 1.75 4.5 3.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56:09

Nervy vytekly hostujícímu obránci Tomáši Frolovi (LIT), který zcela mimo hru knockoutoval třineckého Růžičku úderem do obličeje. Slovenský bek je za pískotu tribun vyloučen na pět minut plus do konce utkání za hrubost. Trest odpyká Pavel Písařík.

54:18

Ještě je tady jedno vyloučení na straně domácího mužstva. David Cienciala (TRI) si odpyká dvouminutový trest za podražení. Verva má šanci na pokažení Hrubcova čistého konta.

51:08

Jiří Polanský (TRI) stihl vystřelit, ale o chvilku později byl vyloučen na dvě minuty za pád pod nohy. Polanský nedovoleným způsobem zastavil rozehrávku Pavlíka.

50:23

Šanci na přidání pátého gólu dostanou Oceláři v další početní výhodě. Robin Hanzl (LIT) je potrestán dvěma minutami za vražená na hrazení.

49:26

Třinecká druhá formace pod vedením Polanského zase pořádně zamotala hlavy litvínovské obraně a Dravecký střílel těsně nad bránu. Oceláři navíc vybojovali přesilovku, vyloučen byl Martin Ručinský (LIT) na dvě minuty za nedovolené bránění.

37:12

Oceláři musí do čtyř, Kamil Kreps (TRI) byl vyloučen na dvě minuty za držení protihráče Trávníčka. Hra se tak přesouvá před třineckou bránu.

32:27

Chemikům může pomoct přesilová hra, kterou si zahrají po vyloučení Lukáše Jaška (TRI). Mladý útočník je potrestán dvěma minutami za vysokou hůl.

25:40

Sotva se Chaloupka vrátil na led, zamíří na litvínovskou trestnou lavici další hokejista hostí. Robin Hanzl (LIT) zbytečně při napadání podrazil rozehrávajícího Noska a je vyloučen na dvě minuty.

23:33

Litvínovské strasti ovšem nekončí. Čtvrtým potrestaným hráčem Vervy se stává Petr Chaloupka (LIT) a na dvě minuty oslabí své mužstvo kvůli nedovolenému bránění.

18:03

S vyloučeními se nám na konci první třetiny roztrhl pytel. Za katr musí na dvě minuty Daniel Rákos (TRI) za hákování. Litvínov bude hrát skoro minutu dlouhou přesilovku čtyřech proti třem.

16:59

Ale litvínovská přesilovka neměla dlouhého trvání. Viktor Hübl (LIT) neuspěl na buly a hned fauloval Orsavu. Vyloučen je na dvě minuty za nedovolené bránění, oba týmy hrají ve čtyřech.

16:51

První vyloučení přichází na straně domácích Ocelářů. Kapitán Rostislav Klesla (TRI) si při obranné práci pomohl faulem a je potrestán dvěma minutami za podražení Ručinského.

10:54

Jednatřicet sekund si Slezané zahrají v pěti proti třem. Na trestnou lavici totiž musí hostující kapitán Michal Trávníček (LIT) na dvě minuty za sekání.

09:25

V desáté minutě je tady první vyloučení. Adamský se šikovně uvolnil a pádil přímo na Soukupa, jenomže byl faulován Tomášem Frolem (LIT). Ten si odsedí dvě minuty za hákování.

4:1

Branky a nahrávky: 5. Plíhal (Růžička), 23. Orsava (Nosek), 32. Polanský (Dravecký, Matuš), 50. Hrabal (Klesla, Orsava) – 56. Kubát (Ručinský, Hübl)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Hrabal, Klesla (C), Galvas, Linhart, Nosek, M. Doudera, Foltýn – Rákos, Kreps, Orsava – Dravecký, Polanský (A), Adamský – Růžička, Plíhal, Matuš – Cienciala, Jašek, Christov. Trenér: Jiří Kalous.

HC VERVA Litvínov: Soukup (Horák) – Pavlík, Kubát, Gula, Chaloupka, Štindl, Frolo, Kokeš – Šrámek, Hübl (A), Lukeš – Petružálek, Hanzl, Ručinský (A) – Martynek, Gerhát, Trávníček (C) – Majdan, Písařík, Jurčík. Trenér: Radim Rulík.

Rozhodčí: Martin Fraňo, Petr Úlehla – Stanislav Barvíř, Petr Blümel