Třinec – Litvínov 4:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Plíhal (Růžička), 23. Orsava (Nosek), 32. Polanský (Dravecký, Matuš), 50. Hrabal (Klesla, Orsava) – 56. Kubát (Ručinský, Hübl)
Zlín – Olomouc 3:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 27. Kubiš (Žižka), 39. Čajánek (Svoboda, Marušák), 45. Svoboda (Čajánek, Marušák)
Mladá Boleslav – Sparta 6:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Hyka (Lenc), 14. Výborný (Bárta, Hruška), 18. Hyka (Trška), 23. Jarůšek (Bárta, Výborný), 27. Hyka (Musil, Lenc), 31. Bárta (Hruška) – 6. Procházka (Chlapík, Ďaloga), 27. Mikuš (Sabolič), 60. Piskáček (Hlinka)
Mountfield HK – Liberec 2:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 30. Knotek (Šimánek, Kudrna), 44. Mertl (Kudrna, Vašíček) – 33. Krenželok (Gřegořek)
Kometa Brno – Vítkovice 1:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Čermák (Dočekal) – 14. Kucsera (Vandas, Štencel), 57. Zíb (Roman)
Slavia – Pardubice 1:6
18:15, konec
Branky a nahrávky: 26. Novák (Bednář, Sklenář) – 9. Zohorna (Sýkora, Gregorc), 25. Tybor (Radil, Kristan), 31. Marcinko (Čáslava, Zohorna), 38. Nahodil (Radil, Tybor), 51. Tybor (Nahodil, Radil), 57. Zohorna
K. Vary – Plzeň 1:3
18:20, konec
Branky a nahrávky: 45. Koblasa (Kverka, Duda) – 1. Simon (Johnson, Kratěna), 12. Lev (Indrák, Pulpán), 33. Simon (Johnson, Sýkora)
Motor ČB – Havířov 3:2
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 26. Mucha (Straka, Nouza), 52. Škopek (Kuchejda, Prokeš), 62. Straka (Mucha, Rob) – 18. Pechanec (Sztefek), 35. Fořt (Horák, Repe)
Novokuzněck – Chabarovsk 2:4
13:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Plotnikov (Kapotov, Komaristij), 20. Stoa (Sentjurin) – 3. Fisenko, 26. Tarasov (Krysanov, Miklík), 34. Lugin (Kurbatov, Safronov), 42. Krysanov (Lugin)
Novosibirsk – Vladivostok 2:1
14:00, konec
Branky a nahrávky: 48. Monja (Kopejkin, Alexejev), 52. Kopejkin (Ožiganov, Ullström) – 55. Bergfors (Kolář, Lisin)
Švýcarsko – Slovensko 2:1
15:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 15. Kurashev (Stadler, Steinmann), 61. Kurashev (Lerch) – 12. Václav (Vybíral, Vítek)
Martin – Nitra 4:5
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 4. Galamboš (Zucker), 24. Kolba (Themár), 31. Važan (Markovič, Lojek), 59. Zucker (Lojek) – 4. Tománek (Novák, Milo), 22. Slovák (Ručkay), 36. Stumpel (Ručkay), 42. Tománek (Novák, Štefanka), 66. Ručkay (Tománek)
Košice – Zvolen 3:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Bicek (Lapšanský), 18. Philipp (Černák, Rachůnek), 39. Rachůnek (Bicek, Lapšanský)
Banská Bystrica – Žilina 3:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 9. Bendík (Gachulinec), 10. Gašpar (Kadura, Kytnár), 26. Matoušek (Kafka, handzuš) – 45. Ďurkech
Piešťany – Trenčín 4:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 33. Kutálek, 37. Kutálek (Leppänen), 39. Kutálek (Jaborník, Pašek), 43. Rapáč (Leppänen, Pašek) – 4. Hudec (Briestenský, Nemec), 26. Nemec (Šišovský, Melichárek), 30. Nemec (Dudáš, Hlinka)
Skalica – Poprad 1:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 35. Brendl – 15. Paukovček (Suchý, Bartečko), 18. Stals (Kasík, Hvila), 41. Bartečko