Tipsport extraliga

Berani Zlín – HC Olomouc

3:0

konec (0:0, 2:0, 1:0)

27.01.2015, 17:30 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín (7 000) • , Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 1.5 4.7 5.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ševci si ve třetí třetině bez problémů pohlídali své vedení a navrch přidali ještě jednu branku. Mora se sice snažila ještě s průběhem zápasu něco udělat, ale obrana Zlína působila ve třetí části a i po celý zápas nezdolně. Zlínští se tak mohou radovat ze zisku tří bodů, které je opět posunou blíže ke středu tabulky. (19:47:22)

60:00

59:55

Zlínští drží kotouč na svých holích a čekají na závěrečný hvizd.

59:50

Vhazovat se bude po levici brankáře Kašíka.

59:30

Olomoučtí vyhazují kotouč až k domácímu gólmanovi.

59:02

Střelu Kotvana od modré dokázal zpacifikovat brankář Vošvrda až na druhý pokus.

58:54

Před koncem třetí třetiny ještě přesilovka pro Zlín. na trestnou lavici usedá Ondrušek (OLO).

58:48

Sražená střela Lešky skončila pouze u mantinelu.

57:38

Jakub Svoboda nabral rychlost a dostal se až před Vošvrdu, kterého ale z prostoru mezikruží střelou zápěstím nepřekonal. Gólman Mory vytěsnil jeho pokus svoji vyrážečkou.

57:00

Po delší době příležitost pro Olomouc! Rác se ocitl zcela sám před Kašíkem, ale z blízkosti bekhendem brankáře ševců nepřekonal.

56:30

Mora má s vytrvalým napadáním domácích značné problémy při rozehrávce.

55:35

Hraje se dlouhou dobu bez přerušení, což vyhovuje především domácím, kteří navíc dokáží držet kotouč převážně mimo svoji třetinu.

54:43

Zlínská obrana nadále velmi dobře funguje a nepouští Olomoucké do střeleckých prostorů.

53:29

Dávid Buc za brankou Zlína příliš dlouho kotouč neudržel.

53:00

Tomáš Rachůnek schytal nepříjemnou ránu a je za pomoci spoluhráčů dopraven na střídačku.

53:00

Tvrdá střela obránce Staňka od modré trefila pouze jednoho z jeho spoluhráčů clonících před brankou.

52:01

Útočnou akci zastavil odpískaný ofsajd.

3:0

Branky a nahrávky: 27. Kubiš (Žižka), 39. Čajánek (Svoboda, Marušák), 45. Svoboda (Čajánek, Marušák)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Marušák, Valenta, Matějíček, Žižka, Kotvan, Urbanec, Stuchlík – Svoboda, Čajánek, Veselý – Holík, Vlach, Říčka – Okál, Leška, Čech – Ondráček, Šťastný, Kubiš.

HC Olomouc: Vošvrda (Urbisch) – Skrbek, Houdek, Vyrůbalík, Škůrek, Ondrušek, Staněk, Rašner – Jergl, Marosz, Rác – Laš, Herman, Rachůnek – Buc, Cibák, Zuzin – Řípa, Diviš, Kucharczyk.

Rozhodčí: Hribik, Wagner – Flegl, Polonyi