Extraliga staršího dorostu

PZ Kladno – HC RT TORAX Poruba 2011

2:4

konec (0:2, 0:0, 2:2)

23.01.2015, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno (2. plocha) • Gabriela Juříková, Adam Soukup (@AdamSoukup1)

Pro dnešní večer se s Vámi loučíme a někdy příště na počtenou. (18:17:50)
Domácím se podařilo zvýšit tempo a nasazení nebo hosté tolik polevili, protože PZetko zdramatizovalo zápas dvěma trefami, jednou dokonce v oslabení. Hosté se o vedení strachovali při samostatném úniku Vostárka, ale souboj s gólmanem prohrál. Poslední slovo měli nakonec hosté, když v poslední minutě své vedení zvýšili na konečných 2:4.

60:00

59:59

Poruba právě vstřelila branku!
Do prázdné branky namířil kotouč od mantinelu DAVID NARDELLI.

59:46

Domácí hrají power-play.
Což se nepovedlo. Škoda střelu těsně nad ledem vyrazil betonem.

57:38

Hosté nechávají nepovšimnutého Vostárka na útočné modré, který dostává přesný pas a už schází jen zdolat Škodu.

56:46

PZ Kladno právě vstřelilo branku!
Domácí se prosazují v oslabení. Špatnou rozehrávku Poruby trestá ŠTĚPÁN TOULA.

56:12

Sudí vylučuje na kladenské straně Libecajta.

56:05

Nardelliho prudkou nahrávku těsně před brankou promáchl Dohnal. Puk Karlík vyrazil betonem.

56:00

PZ se stále častěji dostává do šancí. Tentokrát tlak hosté ustáli.

54:24

Trošku souvislejší tlak se podařilo domácím přetavit v branku. Po hrubé chybě hostujícího obránce maže Škodovi nulu PETR ĎURAČKA.

53:59

Tvrdá střela Toula srazila Škodovi masku z hlavy. Sudí pochopitelně přerušuje hru.

53:32

Domácí se opět dostávají do pásma.

53:04

Poruba se osvobozuje.

52:46

Vach hledá někoho na dobrou přihrávku, ale hráči před brankou jsou obsazeni a nyní svádí boj o puk u mantinelu.

51:34

Nardelli fauloval loktem a domácí hráč si to nenechal líbit. Domácí mají nadále klasickou přesilovku.

50:49

Protože Prokeš odstřelil volně ležící hokejku před Škodovou brankou, dostává dvě minuty.

2:4

Branky a nahrávky: 55. Ďuračka, 57. Toula – 16. Nardelli (Olšr), 17. Irgl (Stach), 50. Bialoň (Korec, Malát), 60. Nardelli (Široký)

PZ Kladno: Karlík (Moravec) – Straka, Rampfel, Slatinský, Němec, Libecajt – Toula, Ďuračka, Kučera, Lachman, Jizba, Vach, Novotný, Jeřábek, Nekvinda, Vostárek, Vyšín, Mrkvička

HC RT TORAX Poruba 2011: Škoda (Bayer) – Olšr, Bijota, Skokan, Šustala, Široký, Boháč, Halška, Prokeš, Pažický – Csabala, Holub, Malát, Stach, Dohnal, Nardelli, Bialoň, Žídek, Horvát, Irgl, Korec

Rozhodčí: Battěk – Gabriel, Špůr