Mountfield HK – AZ Havířov

3:2

konec (0:1, 2:1, 1:0)

23.01.2015, 18:30 • Ondřej Novotný (@NovotOndra)

Hradec nakonec vítězí, když minutu a čtyřicet devět vteřin před koncem vstřelil vítěznou branku na 3:2 domácí David Kosař. Ode mě vše, příště na počtenou. (20:22:48)

60:00

59:25

Obě mužstva se ještě viditelně snaží do útoku, uvidíme, jestli se ještě bude měnit stav.

58:11

Hradec právě vstřelil branku! Hradec možná vstřelil vítěznou branku. Do útočné třetiny si najel David Kosař a propálil Kostku.
Asistence: David Gančarčík.

57:46

Obrovský tlak Hradce, Havířov se jenom brání.

56:01

Střela Faltýnka skončila na hokejce jednoho z domácích hráčů, kterým byl Kovářů. Tomu se následně otevřel prostoro odkryté brány, pro domácí se ale seběhlo tak rychle, že nedokázali zakončit.

55:17

Hercig si sjel po mantinelu až do útoku a poté z ostrého úhlu napálil puk do spojnice brány Havířova.

55:09

Po jednom střeleckém pokusu na obou stranách, Kostka i Veselý bez větších pokryli.

54:07

Hosté se dobře dokázali dostat ze své obranné třetiny a nyní napadají rozehrávku Hradce.

53:09

Hraje se méně záživný úsek třetí třetiny, Havířov nyní vyhazuje puk na zakázané uvolnění.

51:45

Michálek předložil puk Bartoňovi a ten se pokoušel poslat Hradec do vedení, bránu ale netrefil.

50:35

Miškář se dva metry před bránou Havířova dostal k odraženému puku a jen těsně netrefuje po zemi odkrytou levou tyč.

49:56

Hradec ale i tak je v této fázi možná malinko aktivnější a snaží se vymyslet brankovou příležitost. Nyní hru pozastavil zákrokem Kostka.

49:05

Mountfield se znovu snaží vyvinout větší aktivitu, než Havířov. Ten to ale jen tak lehce nedovolí, protože se dokáže rychle vymanit z obranného bloku.

48:11

Další nebezpečná situace kolem brány Hradce, Tentokrát po střele od modré dotíral u Veselého chytře Gawlas. Nakonec ho ale odstavil jeden z obránců.

46:58

Dlouho o puk oba týmy bojovaly u mantinelu v útočné třetině Havířova, až se nakonec hostující Šmíd vydal směrem k Veselému a tvrdou ranou jen těsně netrefuje k tyči.

46:17

Kovářů obkroužil bránu a předložil puk Malinskému, ten ovšem nedokázal v rychlosti zakončit za záda Kostky.

45:13

Veselý musel zakročit proti nečekané, ale především schované střele Bahounka.

44:41

Domácí Hercig nepříjemně nalétl u Hradecké střídačky na mantinel. Hra se přerušuje, domácí hráč ale bude v pořádku.

3:2

Branky a nahrávky: 35. Kopta, 38. Faltýnek (Procházka, Kopta), 59. Kosař (Gančarčík) – 19. Churý (Vyčesaný), 40. Churý (Regoš)

Mountfield HK: Veselý (Ašenbrenner) – Faltýnek, Kosař, Hercig, Suda, Hronek, Skála,Matějček – Gančarčík, Šeda, Miškář Malinský, Bartoň, Michálek, Procházka, Kopta, Kovářů, Pilař, Dudák, Kratochvíla. Trenér: Aleš Krátoška

AZ Havířov: Kostka – Potočný, Chroboček, Gawlas, Bahounek, Regoš – Churý, Vyčesaný, Křibík, Caruk, Fejko, Šmíd, Heinzl, Sap, Taras. Trenér: Pavel Kostka