Extraliga staršího dorostu

PZ Kladno – HC RT TORAX Poruba 2011

2:4

konec (0:2, 0:0, 2:2)

23.01.2015, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno (2. plocha) • Gabriela Juříková, Adam Soukup (@AdamSoukup1)

Pro dnešní večer se s Vámi loučíme a někdy příště na počtenou. (18:17:50)
Domácím se podařilo zvýšit tempo a nasazení nebo hosté tolik polevili, protože PZetko zdramatizovalo zápas dvěma trefami, jednou dokonce v oslabení. Hosté se o vedení strachovali při samostatném úniku Vostárka, ale souboj s gólmanem prohrál. Poslední slovo měli nakonec hosté, když v poslední minutě své vedení zvýšili na konečných 2:4.

60:00

59:59

Poruba právě vstřelila branku!
Do prázdné branky namířil kotouč od mantinelu DAVID NARDELLI.

59:46

Domácí hrají power-play.
Což se nepovedlo. Škoda střelu těsně nad ledem vyrazil betonem.

57:38

Hosté nechávají nepovšimnutého Vostárka na útočné modré, který dostává přesný pas a už schází jen zdolat Škodu.

56:46

PZ Kladno právě vstřelilo branku!
Domácí se prosazují v oslabení. Špatnou rozehrávku Poruby trestá ŠTĚPÁN TOULA.

56:12

Sudí vylučuje na kladenské straně Libecajta.

56:05

Nardelliho prudkou nahrávku těsně před brankou promáchl Dohnal. Puk Karlík vyrazil betonem.

56:00

PZ se stále častěji dostává do šancí. Tentokrát tlak hosté ustáli.

54:24

Trošku souvislejší tlak se podařilo domácím přetavit v branku. Po hrubé chybě hostujícího obránce maže Škodovi nulu PETR ĎURAČKA.

53:59

Tvrdá střela Toula srazila Škodovi masku z hlavy. Sudí pochopitelně přerušuje hru.

53:32

Domácí se opět dostávají do pásma.

53:04

Poruba se osvobozuje.

52:46

Vach hledá někoho na dobrou přihrávku, ale hráči před brankou jsou obsazeni a nyní svádí boj o puk u mantinelu.

51:34

Nardelli fauloval loktem a domácí hráč si to nenechal líbit. Domácí mají nadále klasickou přesilovku.

50:49

Protože Prokeš odstřelil volně ležící hokejku před Škodovou brankou, dostává dvě minuty.

49:53

Rychlý protiútok a střelou do středu brány nakonec trefuje levé víko Karlíkovy brány a zvyšuje porubské vedení JAKUB BIALOŇ. Asistence: Jan Korec, David Malát.

49:06

Kladno se drží v útočné třetině. Vostárek se snažil střelou po ledě Škodu překonat, ale puk končí na zadním mantinelu.

48:50

Škoda si chtěl sáhnout na kotouč, tak střelu vysoko nad bránu lapil do rukavice.

47:57

Jeřábek ihned vystřelil a opět se vhazuje na levém kruhu.

47:50

Stejná situace, ale jelikož Porubští vystřelili na bránu, je posouzen jako úmyslný a vhazuje se po levici Škody.

47:42

TORAX se provinil ofsajdem.

46:39

Od modré čáry vystřelil Rampfel, puk se odrazil od betonů na hůl Vostárkovi, ale ani on nedokázal snížit.

44:34

Prokešova nahrávka na střed hřiště Olšrovi lehce prošla, ale střelu se druhému jmenovanému nepodařilo dostatečně přitvrdil a Karlík chytá puk do lapačky.

43:50

Útočný výpad Touly a najíždějícího Jeřábka končí u obránce Halšky.

43:22

Škoda zdárně likviduje pokus Novotného.

43:05

Korec se dravě probil před Karlíka, který puk vytěsnil do pravého rohu.

41:42

Kladno již v plném počtu napadá porubskou rozehrávku už v jejím pásmu. Hostující hráči mají menší problémy z vyvezením kotouče.

41:20

Horváthovu střelu od modré Karlík chytá,byť mu clonil Nardelli.

40:15

Krátkou přesilovku pět na tři hosté nemohli využít. Nyní mají ještě padesát vteřin klasické přesily a drží se v pásmu.

40:01

Skončila třetina na jejímž konci sudí nešetřil rozdáváním trestných minut. Těžko říct, který tým měl blízko ke gólu. Neproměněné trestné střílení Porubských dalo šanci domácím, ale střeleckých šancí bylo jako šafránu na obou stranách. Po většinu se hrálo po mantinelech.

Jestli dokáží domácí snížit nepříznivý stav, můžete sledovat přibližně od 17:34, kdy začne třetí třetina.

40:00

39:59

Nardelli těsně před sirénou nedotlačil puk za brankovou čáru.

39:59

Za napadení odchází na lavici hříšníků Němec. Domácí se budou půl vteřiny bránit ve třech.

39:29

38:52

Domácí jsou ve čtyřech.

38:29

S vyloučeními se přetrhl pytel. Trest si jde odpykat Libecajt a hraje se chvíli čtyři na tři.

37:29

Porubská přesilovka nevydržela dlouho. Kladenskému úniku zabránil nedovoleně Horváth a síly se na ledě vyrovnávají.

36:52

Kladno bude hrát o jednoho muže v poli méně.

35:16

Kučera s Jeřábkem se snaží přelstít porubský val, ale jsou vyhnáni k mantinelu, kde puk Kladno ztrácí a musí opět zahájit útočnou akci od své branky.

34:24

Za napadení je vyloučen Nardelli. Kladenští mají příležitost dvoubrankové vedení Poruby snížit.

34:00

Poruba se dostala opět dostala do gólové akce. Karlík včas proti střele Stacha nastavil beton.

32:05

Porubě se přesilovka nijak nedaří. Pezetko se zdárně brání.

30:08

30:02

Chvíli se bude hrát čtyři na čtyři. Za sekání je vyloučen Libecajt.

29:32

Nekvinda nahodil puk do brány na teč Vachovi, ale pozorný gólman snížení nepřipustil.

28:57

RT TORAX vyhazuje přes všechny čáry.

28:32

U puku jsou však hosté a obránce Bijota zaváží kotouč do kladenského pásma.

28:08

PZ si zahraje přesilovku. Na trestnou lavici odchází Dohnal.

27:30

Kučera dokázal udržet útočné pásmo a okamžitě se vydal do brány. Škoda jeho střelu pod lapačku chytil.

Které neproměňuje. Puk se při střele svezl po hokejce a Karlík jej stačil vytěsnit mimo tři tyče.

26:15

Porubský hráč Korec pojede trestné střílení.

24:15

Horváth zatáhl puk do třetiny domácích a snažil se vystřelit. Kotouč se dostal na hůl Šustaly, který nahrával na Csabalu stojícího před brankoviště, jenže neposedná černá guma se odkutálela do, pro Kladno, bezpečí.

22:38

Domácí se drží v útočné třetině, ale nemohou se propracovat ke střele. O puk bojují po mantinelech.

21:00

Hosté zahráli icing.

20:40

Karlík schoval kotouč před dotírajícím Horváthem.

20:29

Úvodní vhazování vyhráli domácí, ale kotouč Novotnému hodně ujel a Škoda neměl problém v klidu rozehrát.

20:01

Je za námi úvodní dějství, které nám nabídlo dvě branky, a to na straně hostů. Sice nejprve dostali domácí k dispozici trestné střílení, ale to nedokázali proměnit. Na úvodní branku jsme čekali do 16. minuty, kdy se prosadil Nardelli. Za necelou minutu se Porubští radovali znovu, a to díky přesné trefě Irgla.
Další třetina začne přibližně v 16:50.
Od druhé třetiny Vám přineseme plný přenos.

20:00

18:41

Petr Halška (POR) – dvě minuty – hrubost.
Jan Korec (POR) – dvě minuty – hrubost.

16:05

Během necelé minuty hosté odskakují svému soupeři již o dvě branky. Autorem branky je LUKÁŠ IRGL. Asistence: Jakub Stach.

15:11

A máme tady úvodní branku utkání. Po asistenci Olšra se k puku dostal DAVID NARDELLI, který otevírá skóre zápasu. Asistence: Jan Olšr.

04:09

Pézetka, ale trestné střílení neproměňuje!

04:09

Skokan (POR) fauloval svého protihráče během úniku a rozhodčí nařizuje trestné střílení.

00:01

PZ Kladno: Karlík (Moravec) – Straka, Rampfel, Slatinský, Němec, Libecajt – Toula, Ďuračka, Kučera, Lachman, Jizba, Vach, Novotný, Jeřábek, Nekvinda, Vostárek, Vyšín, Mrkvička

HC RT TORAX Poruba: Škoda (Bayer) – Olšr, Bijota, Skokan, Šustala, Široký, Boháč, Halška, Prokeš, Pažický – Csabala, Holub, Malát, Stach, Dohnal, Nardelli, Bialoň, Žídek, Horvát, Irgl, Korec

Rozhodčí: Battěk – Gabriel, Špůr.
Vítám všechny hokejové příznivce u RAKO extraligy staršího dorostu při utkání 9. kola nadstavby B. Dnes se střetnou týmy ze spodní hranice tabulky. Poslední PZ Kladno přivítá na domácím kluzišti desátý tým tabulky a HC RT TORAX Poruba.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

2:4

Branky a nahrávky: 55. Ďuračka, 57. Toula – 16. Nardelli (Olšr), 17. Irgl (Stach), 50. Bialoň (Korec, Malát), 60. Nardelli (Široký)

HC RT TORAX Poruba 2011: Škoda (Bayer) – Olšr, Bijota, Skokan, Šustala, Široký, Boháč, Halška, Prokeš, Pažický – Csabala, Holub, Malát, Stach, Dohnal, Nardelli, Bialoň, Žídek, Horvát, Irgl, Korec

Rozhodčí: Battěk – Gabriel, Špůr