22.01.2015, 04:00 • Pepsi Center, Denver • Matěj Mayer (@Matej_Mayer)

Tipsport: 2.55 3.7 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Loučím se s Vámi a přeji pěkné ráno. (06:54:25)
Jan Hejda (COL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:38
Zdeno Chára (BOS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 25:34
David Krejčí (BOS) 0+1, 1 střela, čas na ledě 19:52
David Pastrňák (BOS) 0+1, 1 střela, čas na ledě 15:26
1. Ryan O'Reilly (COL) 1+0
2. Jarome Iginla (COL) 1+0
3. Brad Marchand (BOS) 1+0
Dnešní utkání je u konce. Bonusový bod navíc si nakonec po zásluze připisuje domácí tým, který byl ve třetí třetině i v prodloužení lepším mužstvem. Colorado v prodloužení trefilo dokonce dvě tyčky a lepší bylo i v samostatných nájezdech. V těch jsme poznali jen jediného střelce, kterým byl Nathan MacKinnon.

Nathan MACKINNON - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Colorado Avalanche.
Autorem vítězné branky je NATHAN MACKINNON.

3. série 0:0

Patrice Bergeron musel skórovat, ale to se mu nepovedlo.

Ani Alex Tanguay neproměňuje svůj nájezd.

2. série 0:0

David Pastrňák se rozjel velmi pomalu a nakonec těsně přestřelil klec.

Matt Duchene zkoušel rychlý bekhendový blafák, ale neuspěl.

1. série 0:0

Smith neproměňuje.

MacKinnon proměňuje.

Samostatné nájezdy začínají.
Po šedesáti pěti odehraných minutách stále panuje vyrovnaný stav. V prodloužení byly jednoznačně lepším týmem domácí Laviny, které vyhrály na střely tuto části hry 4 – 0.

Střely na branku: 36 – 24

65:00

Prodloužení skončilo.

64:18

Dougie Hamilton se pokoušel vypálit na Varlamova, ale jeho pokus byl zblokovaný a končí na střídačce domácího týmu.

63:35

Rána Nathana MacKinnona těsně minula levou tyč branky hostů.

3:2

Branky a nahrávky: 20. Iginla (Tanguay, Duchene), 59. O'Reilly (Everberg, Mitchell), rozh. náj. MacKinnon – 27. Krug (Lucic, Pastrňák), 45. Marchand (Krejčí, Smith)