KHL

CSKA Moskva – SKA Petrohrad

1:3

konec (1:1, 0:1, 0:1)

22.01.2015, 17:30 • CSKA Universal Sports Hall (kapacita 5500) • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 2.2 3.9 2.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního večera. (20:01:32)
Česká stopa v utkání
Ondřej Němec (CSKA) – 2 střely, čas na ledě: 19:09.
Roman Červenka (SKA) – 1 střela. čas na ledě: 12:57.
Petrohrad tak porušil tradici vítězství domácích týmu mezi těmito rivaly v této sezoně a náskok na první CSKA činí už jen pouhé tři body, přičemž Petrohrad má lepší vzájemná utkání.

Vyhrané buly 31-27.
Petrohrad dnes potvrdil svou stoupající formu a vydřel z ledu lídra KHL tři body za vítězství 1:3. Za rozhodující moment utkání by se dala označit situace z 37 minuty, kdy se po nešťastném odrazu od mantinelu dostal ke kotouči Tichonov, který vybídl k rozdílové brance kapitána SKA Ilju Kovalačuka. Domácím dnes v koncovce viditelně scházela dvojice Da Costa a Alexandr Radulov a tak se o jedinou branku domácích postaral Sergej Andronov, což na body dnes nestačilo.

60:00

59:53

Nepřesná rozehrávka CSKA končí zakázaným uvolněním. Galimov se vrací do branky, zdá se že je hotovo dnes.

59:30

SKA dostalo kotouč na chvíli ze své třetiny.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny, domácí v útočném pásmu kombinují.

58:55

Dělovka Zajceva ihned po vhazování. Skvělý Koskinen kryje. Vhazování po jeho pravici.

58:53

Martensson vyhodil na zakázané uvolnění, daleko od prázdné branky.

58:47

Galimov zůstává již na střídačce. Domácí v šesti.

58:47

Postavení mimo hru CSKA. Oddechový čas pro domácí.

58:45

Galimov už odjel z branky a domácí to zkusí v šesti.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny. CSKA zaváží kotouč do útočného pásma, ale hosté jim nepovolují a drží je daleko od své branky.

57:20

To už neplatí, hosté už pouze kotouče posouvají ven ze své třetiny.

57:00

Domácí znovu v útočné třetině.

56:30

Znovu to zkoušel Naumenkov, ale tentokrát jeho střela nedošla až k brance hostů.

56:23

CSKA se nadechuje k závěrečnému náporu. Střela Naumenkova vyražena Koskinenem nad branku. Vhazuje se po jeho pravici.

1:3

Branky a nahrávky: 17. Andronov (Muršak, Makarov) – 3. Burdasov (Martensson), 37. Kovalčuk (Tichonov), 42. Ketov (Čudinov, Bělov)

CSKA Moskva: Galimov (Lalande) – Děnisov (C), Zajcev (A), Bondarev, Němec, Panin, Jegorcev, Naumenkov, – Grigorenko (A), Engqivst, Hjalmarson – Andronov, Muršak, Makarov – Tělegin, Žafarjov, Stas – Žarkov, Kvartalnov, Kuzmenko – Ljubimov. Trenér: Kvartalnov.

SKA Petrohrad: Koskinen (Šestjorkin) – Rukavišnikov, Kalinin (C), Chafijzulin, Čudinov (A), Alexandrov, Bělov, Judin – Tichonov, Kovalčuk (C), Ericsson – Martensson, Červenka, Chochrjakov – Dadonov, Panarin, Šipačjov – Kablukov, Ketov, Burdasov. Trenér: Bykov.

Rozhodčí: Anisimov, Odins – Lazarev, Sivov