NHL

Ottawa Senators – Toronto Maple Leafs

4:3

konec (3:0, 0:1, 1:2)

22.01.2015, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.17 3.45 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S dodatečnou informací, že dnešní utkání sledovalo 18894 diváků se s vámi loučím a u dalších onlajnů z NHL nashledanou. (03:59:18)
3. Milan Michálek (OTT) 0+1
Bitva o Ontario je tedy za námi a dnes si vítězství a dva body připisují domácí Senátoři. Hostům se sice podařilo zásluhou Kadriho snížit ve třetí třetině na rozdíl pouhé jedné branky, ale v 56.minutě si vybrali slabší chvilku a inkasovali z hole Erika Karlssona. Malou jiskřičku naděje ještě minutu a 23 sekund před koncem vykřesal James van Riemsdyk, avšak v závěrečné powerplay již branka nepadla a Ottawa tak po velkém dramatu zvítězila 4:3. Pro Toronto to tak znamená šestou porážku v řadě a celkově devátou z posledních deseti utkání.

60:00

59:58

Puk míří do středního pásma, Ottawa dnes zvítězí!

59:33

Chiasson opět netrefil prázdnou bránu a poté napálil puk jen do jednoho z obránců.

59:21

Reimer musí zpátky do brány, protože hosté se naprosto netakticky dopustili zakázaného uvolnění.

59:10

Brána Toronta je opět opuštěná, ale kotouč je ve středním pásmu, což vyhovuje domácím.

58:37

Oddechový čas pro hosty.

James van RIEMSDYK - 4:3

58:37

Toronto právě vstřelilo branku!
Drama je na světě! Craig Anderson pouze vyrazil ránu Phila Kessela a JAMES VAN RIEMSDYK dorazil pohotově kotouč do odkryté brány. Alex Chiasson, který netrefil prázdnou bránu jen nevěřícně kroutí hlavou. Asistence: Phil Kessel, Jake Gardiner

58:26

Po vyhraném vhazování, které bylo způsobeno icingem hostů peláší Reimer zpátky na střídačku.

58:00

Reimer míří na střídačku. O pár vteřin později minul Chiasson odkrytou bránu.

57:48

Sens výborně napadají a drží hosty s pukem za Reimerovou bránou.

57:17

Obdržená branka ubrala Torontu snad veškerý elán a nyní už to budou mít hosté velmi těžké.

56:05

Opět obstaral střelecký pokus Erik Karlsson, avšak tentokrát si Reimer střelu pohlídal a lapil kotouč.

4:3

Branky a nahrávky: 3. Hoffman (Stone, Ceci), 12. Karlsson (Hoffman, Ryan), 20. Zibanejad (Ryan, Methot), 56. Karlsson (Michálek, Pageau) – 34. Clarkson (Franson, Winnik), 43. Kadri (Rielly, Gardiner), 59. van Riemsdyk (Kessel, Gardiner)

Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Karlsson, Methot, Ceci, Cowen, Gryba, Wiercioch – Stone, Turris, MacArthur – Ryan, Zibanejad, Hoffman – Chiasson, Pageau, Condra – Neil, Lazar, Michálek

Toronto Maple Leafs: Reimer (Bernier) – Franson, Phaneuf, Polák, Rielly, Holzer, Gardiner – Kessel, Kadri, van Riemsdyk – Clarkson, Bozak, Winnik – Leivo, Santorelli, Pánik – Frattin, Smith, Booth

Rozhodčí: Marc Joannette, Frederick L’Ecuyer – Matt MacPherson, Don Henderson

Diváci: 18894