22.01.2015, 17:30 • Ice Hockey Center 2004 • Karel Janeba (@Kajaneba)

Tipsport: 2.45 3.8 2.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mě pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne. (19:44:05)

Československá stopa
Robert Kousal (CEC) 1+0, čas na ledě 16:14
Roman Horák (CEC) 0+0, čas na ledě 18:16
Martin Růžička (CLJ) 0+0, čas na ledě 16:22
Traktor tlačil, vítězství se však nedočkal. Po gólové smršti v první třetině padl v poslední jen jeden gól, ten dal v 56. minutě Koroljev a pak už bylo prakticky rozhodnuto. Bod pro oba by byl dnes férovější, na to se ale v hokeji nehraje.

60:00

59:45

Oddechový čas pro domácí.

59:45

Střelu Piganoviče vytěsnil Sateri, Viťaz si jde za vítězstvím.

59:01

Kempe netrefil odkrytou klec!

58:40

Traktor jde do šesti!

58:40

Střelu Růžičky blokuje Sateri. Čeljabinsk se snaží vyrovnat seč to jen jde.

58:16

58:02

57:10

Hra se zatím vleče velmi pomalu.

56:16

Mario Kempe však jde za hákování a síly se vyrovnávají.

56:02

Za hrubost si jde sednout Maxim Kondratjev.

55:17

Viťaz právě vstřelil branku!
Tak jsem se zmýlil. Prvotní střelu z hole Kučerjavenka ještě Garnett vyrazil, nicméně proti dorážce ANTONA KOROLJEVA byl krátký. Asistence: Alexandr Kučerjavenko, Vjačeslav Soloduchin

52:59

Viťaz se nyní zdržuje v pásmu Traktoru, nicméně k výraznějšímu ohrožení branky nedochází.

52:01

Afinogenův průnik se štěstím vytěsnil Garnett vyrážečkou!

51:48

Hra se nyní spíše odehrává ve středním pásmu.

50:49

Šitikov se však nedokázal prosadit a Traktor uháněl dopředu, jejich únik zastavil pohotovým zákrokem Sateri.

50:37

Traktor se nyní provinil icingem, vhazovat se bude před Garnettem.

49:59

48:23

Viťaz se konečně osvobodil, Traktor se musí dostat znova do pásma.

48:04

Domácí fandové hlasitě zvou své miláčky kupředu. Ti se brání přesilovce Čeljabinsku.

47:59

Porseland si jde sednout za držení.

47:37

Mario Kempe se opět stylově protáhl až před Garnetta, zavěsit však nestihl. Následně mířil vedle i Roman Horák.

46:50

Nyní se pěknou střelou prezentoval Koroljov, ani ten však nepřekonal Garnetta. Následuje komerční pauza.

46:04

Ani jeden z týmu se nedokáže usadit v pásmu a kombinovat.

45:37

Mario Kempe se skvěle uvolnil, nicméně jeho průnik po levém křídle gólem neskončil.

44:02

Vaščenko nedokázal dorazit kotouč do odkryté klece!

43:40

Nyní se vhazuje před Garnettem, domácí se ujímají kotouče.

42:30

Mathias Porseland si skvěle vybruslil až před Garnetta, ten jeho projektil vykryl.

41:58

Čeljabinsk se stále drží v pásmu domácího celku, branku Sateriho ale neohrozil.

40:21

Semonov je vyloučen za vyhození kotouče.

40:01

A tak se stalo. Ve druhé třetině jsme byli svědky jednoho gólu, který vsítil opět Pestunov. Hosté byli velmi nabuzení, do poslední třetiny tak jdeme s očekáváním velkého dramatu. Jak toto klání nakonec dopadne?

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:23

Čeljabinsk se drží kotouče, oba celky čekají na odpískání druhé třetiny.

39:00

Zbývá nám minuta do konce první třetiny.

38:04

Třetina se již spíše dohrává. Oba celky se nikam dvakrát neženou a ani fandové nejsou moc slyšet.

37:37

Puku se teď zmocnili domácí a kombinují s ním v pásmu Traktoru Čeljabinsk.

36:39

To se teď málem povedlo domácím! Kousal ale pálil mimo.

35:59

Čeljabinsk nyní rozehrává další atak ve snaze vsítit před koncem třetiny ještě branku.

35:13

Pestunov zavezl kotouč do útočného pásma a hostující celek začíná kombinovat.

34:16

Čeljabinsk se nyní tlačí k brance Viťazu. Domácí obrana poněkud zaspává.

33:08

Porseland vyslal nebezpečný projektil, Garnett měl hodně práce. Nakonec ale vše zvládl.

32:37

Pare v obrovské šanci minul prázdnou klec! Hosté se surově ženou za vyrovnáním.

31:10

Čeljabinsk se drží v pásmu soupeře a nebezpečně kombinuje.

30:05

Průnik Veličkina zastavil pohotovým zákrokem Semenov.

29:40

Mario Kempe se vydal na výlet, nicméně zakončení jeho průniku lapil Garnett do své lapačky.

29:15

28:08

Čeljabinsk ale dál tlačí! Nicméně projektil Popova neskončil v síti.

27:28

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Tak toto nešlo netrefit. Za brankou se ujal kotouče Glinkin a křížem jej přihrál na druhou stranu před branku, kde se jej zmocnil DMITRIJ PESTUNOV, který svým druhým gólem snižuje skóre. Asistence: Anton Glinkin

27:15

Oddechový čas pro hosty.

27:15

Viťaz jde do třech! Za vysokou hůl si jde sednout Semenov.

26:50

Popov nedokázal nadvakrát prorazit kotouč do sítě!

26:32

Ivan Ivanov si jde na dvě minutky sednout za držení.

26:01

Nikita Vyglazov se dostal ke střele ze stejného úhlu, jako Kousal a Soloduchin při druhém a třetím gólu. Vyglazov už tak úspěšný nebyl ovšem.

25:27

Přechod Viťazu k brance Traktoru zastavuje ofsajd.

24:55

Čeljabinsk kombinuje v pásmu Viťazu, nicméně ke střele se zatím nedostal.

23:51

Kousal vybojoval v útočném pásmu kotouč a Viťaz začíná kombinovat.

22:01

Ke střele se dostal Davydov, jeho dělovku od modré lapil do lapačky Sateri.

21:40

Nyní je však u kotouče celek domácí. Jejich přechod do útočného pásma řídí Horák s kotoučem.

20:40

Ihned pálil Pare, jeho pokus však Sateri vytěsnil betonem. U puku se stále drží Čeljabinsk.

20:01

Do druhé třetiny nastoupí zpět Garnett!

20:01

Je za námi první třetina, která měla vše, co by si fanda hokeje mohl přát. Góly byly celkem čtyři, nejprve otevřel skóre Ivanov, následně srovnal skóre Pestunov. Pak vše ale jelo v režii domácích, v 11. minutě navýšil úchvatným gólem Soloduchin a později z totožné pozice pálil Robert Kousal. Po první třetině tak platí skóre 3:1 ve prospěch Viťazu.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:18

Přechod Čeljabinsku za gólem do šatny zhatil ofsajd. Vhazovat se tedy bude ve středním pásmu.

18:37

V závěru třetiny se drží u puku Traktor a kombinuje za ovací domácích fandů v pásmu Viťazu. Po kombinování pálil Davydov, ovšem jeho pokus Sateri s přehledem lapil.

18:16

Maxim Afinogenov si za úder do oblasti hlavy a krku odnáší 2+10 minut.

17:48

Andrej Popov se skvěle protáhl až před Sateriho! Jeho klička však gólem neskončila. Bezkonkurenčně největší šance hostů v této třetině.

16:48

Viťaz kontroluje dění na ledě a nedává Čeljabinsku de facto žádnou možnost k protiútoku.

15:37

Čeljabinsk se snaží snížit, ovšem jejich útočné snažení nyní Sateri zastavil.

14:25

V tom samém čase si Garnett řekl dost a přenechává své místo Vladislavu Fokinovi.

14:25

Neskutečné! Z té samé pozice, odkud se trefil Soloduchin se nyní prosazuje po rychlém přechodu do útoku střelou příklepem pardubický odchovanec ROBERT KOUSAL. Domácím to dnes z nulového úhlu pálí. Asistence: Dmitrij Šitikov

13:08

K puku se dostali domácí, ovšem pokus Roberta Kousala blokoval svým tělem Quint.

12:37

Nyní je však u puku Čeljabinsk, konkrétně bývalý Ocelář Martin Růžička nyní zakládá útok.

11:58

Viťaz tento překvapivý gól nakopl, nyní kombinuje v pásmu Traktoru a snaží se přidat na své gólové konto další.

10:13

Tak to byl neskutečný gól! VJAČESLAV SOLODUCHIN si najel podél mantinelu a střelou z nulového úhlu k bližší tyči propálil překvapeného Garnetta. Překvapil jistě i všechny přítomné v hale, z těchto pozic moc góly nepadají. Roman Tatalin

10:05

09:10

První třetinu zatím zdobí gólové hody, co nám přinese ta další? Momentálně je u puku Čeljabinsk a užívá si početní výhodu.

08:05

Hosté si po gólu zahrají i přesilovku. Na dvě minuty se jde posadit Roman Tatalin za hákování.

07:44

Je vyrovnáno! Hrubku v obraně domácích potrestal DMITRIJ PESTUNOV, když zůstal před klecí Sateriho zcela nepohlídaný a práci měl tak jednoduchou. Asistence: Alexej Vasilčenko

06:40

Viťaz ujel do přečíslení 2 na 1! Soloduchinův pas ale Koroljov nedokázal usměrnit do klece.

06:20

Viťaz se držel v pásmu Traktoru, nicméně došlo jen k jedné střele, a tu Garnett zvládl.

05:13

Arťom Borodkin je vyloučen na dvě minuty za hákování.

04:37

Prudkou střelu Afinogenova kryje bezpečně Garnett, domácí stále kombinují uvnitř pásma Traktoru.

02:57

Čechov stále kombinuje v útočném pásmu, rozhodčí přidržuje výhodu.

02:02

Viťaz jde do vedení! IVAN IVANOV si najel podél pravého kruhu a přesnou střelou prostřelil Garnetta. Asistence: Roman Tatalin

01:27

Prvotní střelu vyslal až Makejev, Garnett byl ale připraven.

01:08

Viťaz se ujal kotouče a kombinuje v pásmu Traktoru. Vše zatím ale bez střelby.

00:08

Začalo utkání, Čeljabinsk se ujímá kotouče a přechází do útočného pásma.

00:01

Nyní zní hymna Ruské federace. Utkání začne za malý moment.

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Fokin) – Quint, Borodkin, Piganovič, Kondratjev, Martynov, Vasilčenko, Petrov, Davydov – Veličkin, Pare, Čistov – Glinkin, Popov, Pestunov – Penkovskij, Růžička, Osnovin – Kručinin, Kokujov, Gubarev

Rozhodčí: Denis Bondar, Jevgenij Romasenko – Tornike Kuchava, Konstantin Čubikin.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

TRAKTOR ČELJABINSK

Traktor se nachází na sedmé pozici východní konference, se ztrátou 33 bodů na vedoucí Kazaň. Na paty jim dýchá Jekatěrinburg, tudíž bude pro hosty vítězství důležitý faktor.
VIŤAZ MOSKEVSKÁ OBLAST

Viťaz opět předvádí vyrovnané výkony, z posledních pěti zápasů dva vyhrál, tři prohrál. Nachází se však na osmé příčce zajišťující postup do play-off, ovšem dnes si bude své postavení chtít jistě upevnit.
Zdravím všechny fanoušky KHL! Kontinentální hokejová liga má na programu další hrací den a my se zaměříme na duel mezi Viťazem Moskevská oblast a Traktorem Čeljabinsk. Tímto duelem vás provede Karel Janeba.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

4:2

Branky a nahrávky: 3. Ivanov (Tatalin), 11. Soloduchin (Tatalin), 15. Kousal (Šitikov), 56. Koroljev (Kučerjavenko, Soloduchin) – 8. Pestunov (Vasilčenko), 28. Pestunov (Glinkin)

HC Viťaz Moskevská oblast: Sateri (Lisutin) – Semenov, Porseland, Berdjukov, Kudinov, Seleznjov, Golovkov, Vaščenko, Tatalin – Horák, Kempe, Afinogenov – Kučerjavenko, Koroljov, Soloduchin – Makejev, Šitikov, Kousal – Ivanov, Jakubov, Vyglazov