3:0

konec (0:0, 1:0, 2:0)

22.01.2015, 17:00 • TatNeft Arena • Martin Švejkar

Tipsport: 2.15 3.7 2.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (19:19:12)
Československá stopa:
Petr Vrána (KZN): 1+0, 2 střely, čas na ledě 13:19
Jan Kovář (MET): 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:58
Zápas je u konce! Kazaň měla takřka celý zápas převahu, což se projevilo i výsledkově a výhrou 3:0 si domácí uhájili první pozici v tabulce Východní konference. Kazaň navíc ukončila nelichotivou sérii v podobě čtyř prohraných zápasů v řadě, naopak Metallurg dnes nenavázal na stejně dlouhou sérii výher.

60:00

59:44

Ještě jedna velká šance Metallurgu! Nilsson byl již překonán, ale puk zastavila tyč domácí branky!

59:15

Nilsson se však o své čisté konto ještě musí strachovat, jelikož nyní byli hosté blízko brance! Nejprve pálil nebezpečně Zaripov, po jehož střele skončil puk na horní síti branky.

58:30

Po dlouhé době se hosté dostali ke střele, jenže proti Platonově pokusu zasáhl pozorný Nilsson, kterému chybí už jen málo k uhájení čistého konta.

57:01

Domácí jsou nadále aktivní. Nyní pálil od modré Nikulin, ale jeho pokus byl zlbokován.

56:00

Čtyři minuty do konce. Hra teď rychle plyne, aniž by v posledních minutách byly k vidění nějaké gólové šance.

54:22

Kazaň je i za tohoto stavu aktivní a nyní operuje s pukem v útočném pásmu. Hostům rychle utíká čas.

52:35

Košečkin teď raději přerušil hru podržením kotouče. Následuje vhazování v obranném pásmu Metallurgu.

51:40

Lee zkoušel pálit od modré, ale jeho střela nebyla pro Nilssona hrozbou.

49:56

Metallurg se na chvíli usadil s pukem v útočném pásmu, ale pozorná domácí obrana ho nepustila ke střele a nyní hraje opět Kazaň.

47:11

V útoku je opět Kazaň a pokud se výrazně nezmění obraz hry, dojdou si domácí v klidu pro vítězství.

Justin AZEVEDO - 3:0

45:45

Kazaň vstřelila branku!
Velká chyba Mozjakina znamená třetí gól pro doácí! Sergej Mozjakin přihrál ve vlastním pásmu přímo na hokejku JUSTINU AZEVEDOVI, který se z gólové pozice nemýlil a zvyšuje již na 3:0 pro Kazaň. Bez asistence.

Petr VRÁNA - 2:0

45:02

Po Denisovově střele od modré se puk odrazil od mantinelu k PETRU VRÁNOVI, který bekhendem překonává Košečkina. Asistence: Vladimir Denisov, Drmitrij Obuchov.

43:51

Třetí třetina zatím nenabízí gólové šance a nadále platí nejtěsnější možné vedení Kazaně.

3:0

Branky a nahrávky: 27. Varnakov (Azevedo), 46. Vrána (Obuchov, Denisov), 46. Azevedo

Ak Bars Kazaň: Nilsson (Garipov) – Denisov, Medveděv, Zacharčuk, Nikulin, Brookbank, Kornějev – Kosticyn, Vrána, Hluchov – Azevedo, Möller, Varnakov – Lukojanov, Kolcov, Svitov – Petrov, Tkačjov, Obuchov

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Murjgin) – Birjukov, Antipin, Těreščenko, Malenkich, Chabarov, Lee, Ibrahimov, Bereglazov – Kovář, Zaripov, Mozjakin – Potěchin, Stapleton, Platonov – Brent, Timkin, Kaletnik – Junkov, Osala, Jakuceňja

Rozhodčí: Roman Gofman, Anatolij Zacharkov – Sergej Šiljanin, Roman Šichanov