1. liga (ČR)

DRACI PARS ŠUMPERK – HC Dukla Jihlava

2:5

konec (0:2, 2:1, 0:2)

21.01.2015, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • Dominik Mihailescu (@DominikMihailes)

Tipsport: 2.39 4.2 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:22

Šumperk bude mít v závěru početní výhodu. Dvě minuty dostane Marek Melenovský (JIH) za držení.

52:22

Tomáš Drtil (SUM) dostává dvě minuty za podražení.

47:08

Aleš Jergl (JIH) dostává dvě minuty za vysokou hůl. Osmačtyřicet sekund přesilová hra pět na tři pro domácí mančaft.

45:56

Dvě minuty za podražení dostává Karol Korím (JIH). Pět sekund se bude hrát čtyři na čtyři.

44:01

Karel Plášek (SUM) dostává dvě minuty za hákování. Přesilovka 5 na 3 pro hosty.

43:43

Dvě minuty za krosček dostal Jiří Dobrovolný (JIH). Tomáš Drtil (SUM) mu to oplatil pěstí, takže bek Šumperka dostává dvě minuty za hrubost.

42:39

Daniel Vachutka (SUM) dostává dvě minuty za pád pod nohy.

35:48

Dvě minuty za hrubost dostal Roman Čermák (JIH). Následně obránce Dukly razantně pokračoval v protestech. Sudí mu nejprve udělil desetiminutový osobní trest. Poté ve vzteku trefil plexisklo a rozhodčí Hrubý poslal beka Jihlavy do šatny.

26:35

Marek Bail (SUM) dvě minuty za držení. Přesilová hra Jihlavy začíná.

20:30

Bude se hrát 5 na 3. Hráčská lavice Jihlavy potrestaná za nesportovní chování. Trest odypká Jiří Dobrovolný.

20:01

Dvě minuty za zdržování hry dostává hráčská lavice Jihlavy. Trest odpyká David Březina.

15:34

Martin Novotný (SUM) fauloval ve středním pásmu a sudí jej poslal na trestnou lavici za nedovolené bránění. Bude se hrát vyrovnaná partie čtyři na čtyři.

14:39

Následně se Jihlava provinila faulem ve vlastní třetině. Dvě minuty za hákování dostal Aleš Jergl (JIH).

07:16

Tentokrát si zahrají přesilovku domácí. Marek Prokš (JIH) potrestán za faul ve středním pásmu. Prohřeškem bylo nedovolené bránění.

04:36

Po mírném tlaku Jihlavy domácí faulovali. Michal Popelka (SUM) dostává dvě minuty za sekání.

2:5

Branky a nahrávky: 37. Velecký (Haas M., Plášek), 39. Holík (Popelka) – 6. Kaláb (Čachotský), 14. Diviš (Čachotský), 27. Prokš (Seman), 45. Zeman (Čachotský, Korím), 59. Dobrovolný

DRACI PARS ŠUMPERK: Svoboda (Zelenka) – Bail, Holík, Novotný, Gewiese, Drtil, Slavík, Prokop, Sedlák – Haas M., Plášek, Velecký – Staněk, Moskal, Žálčík – Brunec, Haas R., Popelka – Vachutka, Rimmel

HC Dukla Jihlava: Rittich (Sáblík) – Kaláb, Korím, Dobrovolný, Čáp, Schejbal, Šidlík, Čermák – Čachotský, Zeman, Diviš – Matula, Semorád, Jergl – Prokš, Melenovský, Seman – Březina, Malec, Kuřítko

Rozhodčí: Hrubý – Hejl, Podrazil