4:5

po prodl. (1:2, 2:2, 1:0 - 0:1)

21.01.2015, 14:00 • Omsk Arena • Libor Kucza (@LiborKucza)

Tipsport: 1.8 4.2 3.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno! Prodloužení přineslo rozhodnutí, bonusový bod nakonec připadl Ufě, neboť se exceletní finální fázi prosadil Denis Tolpeko. Salavat tak zvítězil na půdě Omsku 5:4 po prodloužení. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 34:34 (16:28:16)

Denis TOLPEKO - 4:5

63:17

Ufa právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto, hosté nakonec přece jenom urvali vítězství! DENIS TOLPEKO si výborně obhodil domácího obránce, načež přesnou střelou švihem rozhodl o osudu utkání. Asistence: Alexej Gluchov.

62:56

Prodloužení postupuje mílovými kroky. Ufa je opět nastěhována v útočném pásmu.

61:58

Tak to byla obrovská příležitosti domácího celku! Opět ve vlastním oslabení uháněl Omsk zcela sám na branku, ovšem forhendový blafák se nepodařil, Sochatskij svůj celek podržel.

61:09

Omsku se již dvakrát podařilo vyhodit, ovšem hosté se urychleně vracejí zpět do útočné třetiny, kde zahajují kombinaci.

60:29

Bude se vylučovat, přesilovou hru si zahrají hosté. Za držení odjíždí pykat Alexandr Pěrežogin (OMS). Jak Salavat s touto možností naloží?

60:01

Je za námi třetí část. Již se zdálo, že utkání vyhrají hosté, ovšem v poslední minutě vyrovnal ve vlastním oslabení Denis Kuljaš. O vítězi tak bude muset rozhodnout prodloužení, případně samostatné nájezdy. Kdo urve bonusový bod? Sledujte i nadále náš on-line přenos!

Avangard právě vstřelil branku!
Tak to je neuvěřitelné! Domácí ve vlastním oslabení vyrovnávají. Rychlý protiútok vedl po pravé straně Pěrežogin, který následně přenechal Paršinovi. Útočník Avangardu posléze přesně našel hůl DENISE KULJAŠE, jenž přesně vymetl levý horní roh hostující branky. Asistence: Denis Paršin, Alexandr Pěrežogin.

58:46

Ufa pohodlně kombinuje v útočném pásmu, avšak Avangard nakonec vyhodil až k Sochatskému. Na zvrat v utkání to však již nevypadá.

57:55

Domácí lodivod si bere oddechový čas. Co svým svěřencům naordinuje?

57:55

Avangard si v závěru značně komplikuje situaci. Na trestnou lavici totiž míří Sergej Kalinin (OMS), který se provinil hákováním.

57:36

Sobotka nalezl velmi dobře postaveného Musatova, který ale svou dělovku poslal vysoko nad. Projektil tak orazítkoval pouze plexisklo za brankou Ufy.

56:22

Omsk se horko těžko dostává přes střední pásmo, Ufa eliminuje jeden atak za druhým. Závěr utkání je blíže a blíže.

4:5

Branky a nahrávky: 1. Sobotka (Musatov, Pěrežogin), 35. Paršin (Kalinin), 40. Paršin (Gustafsson), 60. Kuljaš (Paršin, Pěrežogin) – 13. Slepyšev (Makarov, Hartikainen), 16. Hartikainen (Makarov, Slepyšev), 28. Sjomin (Pihlström, Skačkov), 34. Kolcov (Makarov), 64. Tolpeko (Gluchov)

Avangard Omsk: Kostin (Rejzvich) – Chomitskij, Gustafsson, N. Gluchov, Pivcakin, Kuljaš, Kulik, Gončarov – Sobotka, Pěrežogin, Musatov – Rasskazov, Pervušin, Něprjajev – Paršin, Kalinin, Popov – Lauta, Volkov, Fisčenko, Semjonov

Salavat Julajev Ufa: Irving (40. Sochatskij) – Višněvskij, Bodrov, Vasilevskij, Zubarev, Kolcov, Kutuzov, Lekomcev – Chlystov, Tolpeko, A. Gluchov – Skačkov, Pihlström, Sjomin – Makarov, Slepyšev, Hartikainen – Golovanov, Mereškin, Ankudinov

Rozhodčí: Karabanov, Oskirko – Golovjov, Palej