HC Lední Medvědi Pelhřimov – Hockey Club Moravské Budějovice 2019

4:5

konec (0:1, 1:3, 3:1)

21.01.2015, 18:00 • Pavel Blažek

Drobné technické problémy na závěr zápasu, za něž se omlouvám. Ve třetí třetině domácí postupně zdramatizovali vývoj utkání, dostali se na jednobrankový rozdíl, v závěru sáhli i ke hře bez brankáře. Drtivý nápor Ledních Medvědů v závěru utkání vyrovnání nepřinesl, Moravské Budějovice vítězí v Pelhřimově 5:4 a padá tím pravidlo "Můj dům – můj hrad". S tímto konstatováním se s Vámi dnes loučím a u dalších online přenosů z pelhřimovského zimního stadionu napočtenou. (20:23:16)

60:00

59:24

57:01

Horký nebezpečně tečuje před Barusem.

56:37

Zakázané uvolnění představuje šanci pro Pelhřimov.

55:46

Třetina hledal Kuchtu, tomu v ideální pozici odskočil puk.

55:33

Dominik Kasalý nechal vyniknout lapačku hostujícího brankáře.

55:20

Závar před Šťastným a Kopicova střela nad.

54:15

Závěr zápasu bude jistě zajímavý, dá se čekat, že Pelhřimov půjde za vyrovnáním.

53:21

Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
Martin HADRAVA se nejlépe zorientoval na brankovišti a střílí kontaktní branku. Asistence Jiří Kubát, Radim Žůček.

52:44

Filip Kasalý dostal pukem do obličeje, ale měl by být v pořádku.

52:15

Mikeš minul zcela prázdnou bránu, ale hosty to v tuto chvíli mrzet nemusí.

51:50

51:39

Prkna pálí do připraveného Baruse.

51:07

Úsměvné – rozhodčí nyní neví, kolik hráčů má být na ledě.

50:57

50:11

Moravské Budějovice právě vstřelily branku! Hosté opět odskakují. Do prázdné dorazil Filip RANDA. Asistence Horký, Mikeš

49:40

Kadlec trefuje rameno Šťastného. Následně hasil útok hostů faulem Jiří Kubát – dvě minuty za hákování.

4:5

Branky a nahrávky: 33. Hadrava (Mečiar), 42. Adam (Kubát), 47. Adam (Hadrava), 54. Hadrava (Kubát, Žůček) – 17. Paták (Kadela), 27. Mikeš (Barták), 29. Horký (Mikeš), 37. Gottlieb (Přidal), 51. Randa (Horký, Mikeš)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Barus (Vajner) – Adam, Kasalý D., Mečiar, Srdínko, Žůček, Kasalý F., Svoboda, Kubát, Třetina, Kadlec, Votápek, Hadrava Martin, Kopic, Bezděk, Vysloužil, Kuchta

Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Šťastný (Máj) – Jakeš, Sobotka, Randa, Sechovec, Prkna, Pelikán, Latner, Přidal, Kadela, Dostál, Barták, Paták, Lupač, Gottlieb, Vantuch, Telesz, Horký, Vlašín, Kesner, Mikeš

Rozhodčí: Pražák – Ing.Samuel, Mertl J.