konec (0:2, 3:1, 1:0)

21.01.2015, 18:00 • ČEZ Stadion, Kladno • Michal Sobotka (@SobotkaMichal)

Tipsport: 1.42 4.8 5.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

52:21

Dvě minuty za faul loktem dostává Lukáš Špelda (LTM). Ten navíc dostává ještě osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

42:12

Přesilovka Kladna končí dřív. Tomáš Kaberle (KLA) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

40:27

Rytíři si zahrají přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Vítězslav Bílek (LTM).

38:08

Tomáš Klouček (KLA) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

35:10

Tomáš Pitule (KLA) a Ondřej Mikliš (LTM) dostávají dvě minuty za hrubost. Vyloučeni byli hráči s číslem 44 a 4 a bude se hrát 4 na 4. Předzvěst gólu?

29:02

Čárový sudí teď musel pomoci hlavnímu. A tak na dvě minuty za vysokou hůl odchází na trestnou lavici Dominik Bílek (LTM).

23:21

Michal Lukáč (KLA) dostává dvě minuty za sekání.

10:55

Tomáš Doležal (LTM) hned po buly podrazil Dragouna a dostává dvě minuty.

05:01

Následovat bude navíc kladenská přesilovka. Jakub Šulc (LTM) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

02:33

Lukáčovi (KLA) se nepovedla střela a musel si pomoci faulem. Kladenský obránce dostává dvě minuty za podražení.

4:3

Branky a nahrávky: 27. Dragoun (Zeman, Horna), 29. Rudovský (Dragoun), 33. Hořava (TS), 54. Tenkrát (Hořava, Pitule) – 1. Kalla (Bílek), 2. Volek (Z. Doležal), 27. Jarůšek (Kolář)

Rytíři Kladno: Lukáš (Chábera) – Klouček, Kaberle, Lukáč, Růžička, Zeman, Jaroměřský – Horna, Dragoun, Rudovský – Hořava, Pitule, Eberle – Tenkrát, Stach, Kindl – Redlich, Bahenský, Strnad.

HC Stadion Litoměřice: Král (Přikryl) – Šulc, D. Bílek, Míka, Mikliš, Špelda, Kolář, Málek – T. Doležal, Kalla, Bílek – Ondráček, Švagrovský, Novák – Z. Doležal, Volek, Jarůšek – Zdeněk, Racek.

Rozhodčí: Grech – Belko, Kokrment