NHL

Pittsburgh Penguins – Minnesota Wild

7:2

konec (2:0, 1:1, 4:1)

14.01.2015, 01:00 • Consol Energy Center, Pittsburgh • Michal Borovan (@MichalBorovan)

Tipsport: 1.8 3.9 3.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše. Přeji dobrou noc. (03:41:50)
Tři hvězdy zápasu:
1) David Perron (PIT) 1+1
2) Chris Kunitz (PIT) 1+1
3) Zach Sill (PIT) 1+1
Minnesota je za konečnou sirénu asi hodně ráda. Poslední třetina se odehrávala ve znamení naprosté destrukce hostí, během které Pens nasázeli čtyři branky během deseti minut a Divoši odjíždí z Pittsburghu s konečným přídělem sedmi branek a jejich série bez vítězství se tak protahuje již na šest zápasů.

60:00

59:37

Zucker pálí z kruhu nepřesně.

58:48

Pominvillova střela sražena mimo.

57:58

Spaling nedojel nahození Bortuzza a dopředu míří hosté.

Zach SILL - 7:2

56:39

Pittsburgh právě vstřelil branku!
Střelecká exhibice Pittsburghu pokračuje. Chris Kunitz našel precizní přihrávkou před brankou ZACHA SILLA, který střelou mezi betony překonal Johna Curryho. Asistence: Chris Kunitz, Sydney Crosby.

56:10

Na ledě nyní můžeme vidět mnoho nepřesností na obou stranách.

55:17

Zucker nahodil puk do útočného pásma, ten byl však sražen mimo kluziště.

54:58

Nyní se již vyhození zastavilo ve středním pásmu, kde si však kotouč sbírají domácí borci.

54:47

Po vyhraném buly další icing hostí.

54:35

Nepřesné nahození Minnesoty končí zakázaným uvolněním.

Justin FONTAINE - 6:2

53:57

Minnesota právě vstřelila branku!
Hosté zmírňují debakl. Erik Haula posunul puk do útočného pásma JUSTINU FONTAINOVI, jehož střelu pod břevno nedokázal Fleury zastavit. Asistence: Erik Haula, Ryan Sutter.

52:50

V dobré šance posunul puk pod ležícího Fleuryho Zucker.

7:2

Branky a nahrávky: 7. Goc (Sill, Adams), 13. Perron (Ehrhoff, Crosby), 27. Kunitz (Malkin, Letang), 46. Sutter (Martin), 50. Martin (Spaling, Malkin), 51. Letang (Perron, Crosby), 57. Sill (Kunitz, Crosby) – 26. Brodin (Prosser, Pominville), 54. Fontaine (Haula, Sutter)

Pittsburgh Penguins: Fleury (Greiss) – Erhoff, Letang, Martin, Bortuzzo, Scuderi , Despres – Kunitz (A), Crosby (C), Perron – Spaling, Malkin (A), Bennett – Rust, Sutter, Downie – Sill, Goc, Adams

Minnesota Wild: Backstrom (51. Curry) – Spurgeon, Suter (A), Folin, Brodin, Prosser, Falk – Parise (A), Koivu (C), Pominville – Vanek, Haula, Fontaine – Zucker, Coyle, Niederreiter – Cooke, Brodziak, Carter

Rozhodčí: Peel, Pollock – Sericolo, Knorr