NHL

Buffalo Sabres – Detroit Red Wings

1:3

konec (0:1, 1:2, 0:0)

14.01.2015, 01:00 • First Niagara Center, Buffalo • Jaroslav Svoboda (@JarSvoboda)

Tipsport: 3.8 3.55 1.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3. Mike Weber (BUF) 1+0
Je hotovo! V den oslavy Dominika Haška vyznívá český souboj brankářů pro Petra Mrázka, který vychytal výhru Detroitu na ledě Buffala! Hosté šli do vedení zásluhou trefy v oslabení, když se prosadil Darren Helm. Na něj navázal trefou v přesilovce Gustav Nyquist, aby po snížení z hole Webera rozhodl o dvě minuty později Tomáš Tatar.

60:00

59:50

Kotouč dokonce až v obranném pásmu Sabres.

59:34

A hosté jen lehce posouvají hru do středního pásma, je rozhodnuto.

59:03

Čas se krátí, byť domácí hrají power-play velmi dobře, puk do sítě se jim nedaří dostat.

58:35

Dva obrovské závary před Mrázkem nakonec český mladík i s úpornou pomocí zadáků kryje!

58:15

Ti také vyhráli buly.

58:14

Ve třetí třetině bylo pravda Buffalo na buly úspěšnější, takže i teď ta šance tady je. A je to tak, Neuvirth zůstává na střídačce. Je tu power-play domácích.

58:14

A Neuvirth postává u střídačky, vypadá, že Ted Nolan ho už do hry nepustí.

58:14

Oddechový čas pro domácí.

58:14

Navíc Mrázek pokryl kotouč u tyče a přerušuje hru, ještě menší strkanice u tyčky, aktivní je Abdelkader, ale trestat se nebude, jen vhazovat po pravici Mrázka.

58:00

Tak přece jen ještě závar před Mrázkem, ten ale drží vedení 3:1!

57:22

A po okružní jízdě po celém kluzišti se kotouč znovu vrací na čepele obránců Red Wings v jejich obranném pásmu.

56:54

Teď navíc hosté prohazují kotouč ve vlastním obranném pásmu, takové malé bago šetří čas.

56:38

Šance Sabres na zvrat se tenčí.

1:3

Branky a nahrávky: 34. Weber (Flynn, Stafford) – 10. Helm (Quincey), 28. Nyquist (Abdelkader, Dacjuk), 36. Tatar (Quincey, DeKeyser)

Buffalo Sabres: Neuvirth (Enroth) – Gorges, Myers, Benoit, Ristolainen, Weber, Meszáros – Moulson, Girgensons, Ennis – Flynn, Mitchell, Stafford – Hodgson, Varone, Deslauriers – Dalpe, Ellis, Kaleta.

Detroit Red Wings: Mrázek (McCollum) – Quincey, DeKeyser, Smith, Kronwall, Ericsson, Ouellet – Tatar, Dacjuk, Helm – Nyquist, Zetterberg, Abdelkader – Miller, Sheahan, Pulkkinen – Weiss, Glendening, Andersson.

Rozhodčí: Furlatt, St. Pierre – Cherrey, Devorski

Diváci: 19070