2:1

konec (0:1, 1:0, 1:0)

14.01.2015, 16:30 • Arena Lada • Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 2.25 3.9 2.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání je u konce. Lada Togliatti v domácím prostředí poráží Admiral Vladivostok 2:1!

V první třetině byla od začátku lepší Lada, neboť Admiral se pouze bránil a vyhazoval kotouče. Byli to ovšem hosté, kteří se prosadili jako první. Na brankovšti se nejlépe zorientoval Alexandr Goroškov. Ke konci třetiny mohlo být vyrovnáno, jenže Černikov tečoval kotouč přiliš vysoko a branka nemohla být uznána.

Ve druhé třetině jsme viděli již po necelé minutě vyrovnání o které se postaral Anton Šenfeld. I po vstřelené brance byli lepší domácí, hosté nezopakovali vystoupení z první třetiny. Lada však nevyužila hned tři přesilové hry, a tak byl stav stále nerozhodný.

Ve třetí třetině byla opět lepší Lada, ta šla do vedení až v 52. minutě, kdy se prosadil Jurij Petrov. Hosté ještě zkoušeli ke konci power-play, ale k vyrovnání to nevedlo.

Jan Kolář (VLD) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 23:07

To je z mé strany vše a u dalšího přenosu se těším brzy nashledanou! (18:50:32)

60:00

59:39

Kuzmin mohl vypálit ale zlomil hůl, následně puk vyhodil Černikov. Bohužel pro domácí je z toho zakázané uvolnění.

59:28

Kuzmin neudržel puk na modré čáře a Admiral se bude muset dostávat znovu do pásma.

59:20

Zaťovič se pokoušel trefit prázdnou branku, ale minul.

59:15

Proskurjakov je na střídačce!

59:05

Ušenin je zpět na ledě a Vladivostok je v plném počtu!

58:55

Admiral Vladivostok si bere oddechový čas.

58:55

Barancev mohl pálit ale raději ještě vylepšil pozici pro Černikova. Jeho ránu ale Proskurjakov lapil.

58:19

Bělousov byl tvrdě naražen na mantinel Kolářem. Ostrým ale čistý hit!

58:03

Admiral vyhazuje a oba týmy střídají.

57:28

Lada kombinuje v útočném pásmu, ale hosté již nemají, co ztratit a jejich napadání je velmi agresivní.

57:20

Puk vyletěl do vzduchu a pozorný Proskurjakov jej lapil přímo ze vzduchu.

57:06

Velká komplikace pro Admiral! za podražení je vyloučen Vladislav Ušenin a necelé tři minuty před koncem budou hosté muset hrát v oslabení.

56:59

Hned po buly nebezpčeně vypálil Vladislav Ušenin, Ivannikov ale jeho ránu vyrazil.

56:35

Bělousov nahodil kotouč na Proskurjakova a ten přerušuje hru.

56:13

Lada přesilovku přečkala a Zaťovič je zpět na ledě!

55:51

Následně právě Bergfors přišel o puk a Černikov vyhazuje.

55:33

Bergfors teď vypálil z pravé strany, jeho rána ale nebyla přesná.

2:1

Branky a nahrávky: 21. Šenfeld (Bělousov, Nikitěnko), 52. Petrov – 8. Gorškov (Osipov, Ušenin)

Lada Toljatti: Ivannikov (Glass) – Barancev, Hunkes, Podhrádský, Ogurcov, Sloboda, Romanov, Šulakov, Vorobjov (A) – Černikov, Petrov (A), Mastrjukov – Šenfeld, Bělousov, Zaťovič – Strelcov A., Fedorov, Strelcov V. – Nikitěnko (C), Bočarov, Gurjanov

Admiral Vladivostok: Proskurjakov (Nalimov) – Heshka (A), Kolář, Osipov, Beljakov, Zemčjonok, Kuzmin, Lisov – Bergfors, Gynge, Sigarjov – Lisin (A), Makarov, Wandell – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Kuzněcov, Ivanov, Li – Ugarov

Rozhodčí: Jeřábek, Romaško – Aljošin, Nesterov