2:1

konec (0:1, 1:0, 1:0)

14.01.2015, 16:30 • Arena Lada • Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 2.25 3.9 2.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání je u konce. Lada Togliatti v domácím prostředí poráží Admiral Vladivostok 2:1!

V první třetině byla od začátku lepší Lada, neboť Admiral se pouze bránil a vyhazoval kotouče. Byli to ovšem hosté, kteří se prosadili jako první. Na brankovšti se nejlépe zorientoval Alexandr Goroškov. Ke konci třetiny mohlo být vyrovnáno, jenže Černikov tečoval kotouč přiliš vysoko a branka nemohla být uznána.

Ve druhé třetině jsme viděli již po necelé minutě vyrovnání o které se postaral Anton Šenfeld. I po vstřelené brance byli lepší domácí, hosté nezopakovali vystoupení z první třetiny. Lada však nevyužila hned tři přesilové hry, a tak byl stav stále nerozhodný.

Ve třetí třetině byla opět lepší Lada, ta šla do vedení až v 52. minutě, kdy se prosadil Jurij Petrov. Hosté ještě zkoušeli ke konci power-play, ale k vyrovnání to nevedlo.

Jan Kolář (VLD) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 23:07

To je z mé strany vše a u dalšího přenosu se těším brzy nashledanou! (18:50:32)

60:00

59:39

Kuzmin mohl vypálit ale zlomil hůl, následně puk vyhodil Černikov. Bohužel pro domácí je z toho zakázané uvolnění.

59:28

Kuzmin neudržel puk na modré čáře a Admiral se bude muset dostávat znovu do pásma.

59:20

Zaťovič se pokoušel trefit prázdnou branku, ale minul.

59:15

Proskurjakov je na střídačce!

59:05

Ušenin je zpět na ledě a Vladivostok je v plném počtu!

58:55

Admiral Vladivostok si bere oddechový čas.

58:55

Barancev mohl pálit ale raději ještě vylepšil pozici pro Černikova. Jeho ránu ale Proskurjakov lapil.

58:19

Bělousov byl tvrdě naražen na mantinel Kolářem. Ostrým ale čistý hit!

58:03

Admiral vyhazuje a oba týmy střídají.

57:28

Lada kombinuje v útočném pásmu, ale hosté již nemají, co ztratit a jejich napadání je velmi agresivní.

57:20

Puk vyletěl do vzduchu a pozorný Proskurjakov jej lapil přímo ze vzduchu.

57:06

Velká komplikace pro Admiral! za podražení je vyloučen Vladislav Ušenin a necelé tři minuty před koncem budou hosté muset hrát v oslabení.

56:59

Hned po buly nebezpčeně vypálil Vladislav Ušenin, Ivannikov ale jeho ránu vyrazil.

56:35

Bělousov nahodil kotouč na Proskurjakova a ten přerušuje hru.

56:13

Lada přesilovku přečkala a Zaťovič je zpět na ledě!

55:51

Následně právě Bergfors přišel o puk a Černikov vyhazuje.

55:33

Bergfors teď vypálil z pravé strany, jeho rána ale nebyla přesná.

54:54

A další vyhození. Admiralu se usazení v útočném pásmu nedaří.

54:19

Domácí ale vyhráli vhazování a hned vyhazují.

54:13

Přesilovka pro Admiral! Za sekání je vyloučen Martin Zaťiovič.

53:53

Beljakov vyhodil přes všechny čáry, ale Goroškov byl rychlejší než Romanov a zakázané uvolnění se nepíská.

53:31

Zaťovičova lajna kombinuje v útočném pásmu.

52:54

Alexandr Strelcov dostal přihrávku od Vorobjova, dostal se ale z úhlu a z otočky ještě poslal kotouč na brankoviště na jeho bratra Vasilije. Ten ale puk nedokázal zasáhnout.

52:15

Podhrádský teď uklidňuje hru a čeká na dostřídání spoluhráčů.

Jurij PETROV - 2:1

51:36

Togliatti právě vstřelilo branku!

Domácí se dostávají do vedení! JURIJ PETROV si vyjel od mantinelu před branku a přesnou střelou pod břevno dává na 2:1! Bez asistence.

51:14

Rána Šulakova mířila pouze do náruče Proskurjakova.

50:48

Makarov teď míchal s pukem za brankou, poté nehlídaný vyjel a zakončil. Ivannikov jeho ránu ale dokázal vyrazit!

50:05

Sigarjova střela od modré prolétla nad brankou Lady.

49:41

Přízemní střelu Heshky vyrazil Ivannikov levým betonem.

49:20

Bergfors se nechal lehce obrat o kotouč Šenfeldem.

48:39

Černikov nahodil kotouč na Proskurjakova, ten jej opět pouze vyrazil před sebe. Z otočky zakončoval Petrov, ale branku minul.

47:48

Přihrávku Osipova zachytil Petrov, který se dostal ke střele z mezikurží. Proskurjakov ale jeho ránu k tyči vyrazil.

47:16

Od modré to teď zkusil Vorobjov. Proskurjakov ale na puk dobře viděl a přerušuje hru.

47:03

Hra teď docela ztrácí tempo, Admiral již pouze brání stav 1:1 a do útoku se příliš nežene.

46:09

Petrov hledal na modré Černikova, ten ale stál v ofsajdovém postavení.

45:23

Na modré čáře nazachytil puk Petrov a je odpískáno zakázané uvolnění.

44:43

Zaťovič našel na levé straně volného Nikitěnka, tomu ale rána nesedla a minul poloprázdnou branku!

44:11

Hosté puk opět pouze vyhodili a Lada bude opět začínat ze svého pásma.

43:40

Petrov dokázal i v leže přesně přihrát Mastrjukovi a akce Lady pokračuje.

43:03

Bergfors teď na pravé straně našel Gygneho, který vystřelil z voleje. Ivannikov si ale jeho střelu pohlídal.

42:51

Z pravé strany to zkusil ranou zápěstím Bergfors, Ivannikov puk lapil a přerušuje hru.

42:35

Útočnou akci hostů rozjíždí Beljakov.

42:06

Wandell se dostal až k Ivannikovi, byl tísněn Romanovem a zakoničl velmi slabě.

41:41

Do šance se prodíral Strelcov, ale hostující obrana jej nepustila.

41:09

Podhrádský zaváží puk za branku a čeká na dostřídání spoluhráčů.

40:43

Z levé strany to zkoušel Nikitěnko, ale také minul.

40:15

Z otočky vypálil Lisin, ten ale minul branku.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli již po necelé minutě vyrovnání o které se postaral Anton Šenfeld. I po vstřelené brance byli lepší domácí, hosté nezopakovali vystoupení z první třetiny. Lada však nevyužila hned tři přesilové hry, a tak je stav zatím stále nerozhodný.

Statistiky první třetiny

Střely na branku – 12 – 4
Zablokované střely – 1 – 4
Vhazování – 14/17 – 3/17
Hity – 9 – 6
Trestné minuty – 2 – 8

Poslední třetina začne přibližně v 18:12.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:23

Puk před branku dostal od Strelcova Fedorov, ten ale měl na zádech Hunkese a nedokázal zakončit.

38:18

Zemčjonok vypálil od modré, puk si před Ivannikovem stáhl Vladislav Ušenin a už to vypadalo, že zakončí do prázdé, ale branku pravděpodobně přestřelil!

37:49

Romanov rozehrává další útočnou akci domácích.

37:24

Lisin je zpět a Admiral je v plném počtu.

37:01

A další vyhození. V této přesilovce se zatím Ladě vůbec nedaří.

36:41

Admiral vyhazuje a jeho hráči odcházejí střídat.

36:28

Z levé strany střílel opět Hunkes, Proskurjakov jeho ránu vyrazil.

36:06

Lada je usazená v útočném pásmu a rozjížďí kolotoč přihrávek.

35:40

Od modré vypálil Jiří Hunkes, jeho ránu nikdo netečoval a puk skončil v náručí Proskurjakova.

35:24

Další přesilovka pro domácí. Na trestnou lavici odchází Enver Lisin.

35:19

Petrov obrkoužil branku a vypálil bekhendem, ale i on minul zařízení.

34:45

Enver Lisin střílel bekhendem z mezikruží. Střela prolétla mimo branku.

34:14

Druhý útok domácích svou kombinací v útočném pásmu neuspěl a jde střídat.

33:44

Lisov míchal s pukem v pásmu domácích, poté sice vystřelil ale branku netrefil.

32:57

Li poslal pas před branku na Kuzněcova, který puk tečoval. Kotouč ale prolétl mimo branku.

32:28

Střela Zaťoviče z pravé strany mířila nad branku Admiralu.

31:59

Romanov našel na modré Zaťoviče. Ten ale chtěl vylepšit pozici pro Petrova. Jenže přihrávka na něj byla zablokována.

31:33

Rozehrávka Lady konstruktivní nebyla a je odpískáno zakázané uvolnění.

31:16

Střelu Bělousova vyrazil Proskurjakov.

30:55

Hunkes neudržel puk na modré a hosté vyvážejí puk.

30:44

Šenfeld vypálil z pravé strany. Proskurajov ale jeho přízemní ránu lapil.

30:19

Po přihrávce Strelceva byl před Proskurajovem volný Nikitěnko, bekhendovou ranou ale gólmana Admiralu nepřekonal.

29:57

Lisin podržel pár vteřin kotouč v útočné třetině. Po jeho ztrátě jde zaslouženě střídat.

29:39

Rána Vorobjova byla zablokovaná a hosté vyvážejí kotouč.

29:18

Přesilovka pro domácí. Za podražení jde na trestnou Denis Kuzmin.

28:40

Admiral je teď sice usazen v útočném pásmu, jeho kombinace je ale velmi kostrbatá.

28:07

Goroškov se obtočil kolem Nikitěnka a zakončoval z otočky. Ivannikov vyráží.

27:45

Goroškov pouze nahodil puk na Ivannikova, který přerušuje hru. Na brankovišti se poté ještě hráči postrkovali, ale nic závažného.

27:25

Strelcovi ujel kotouč a zůstal volný kousek od branky Admiralu. Proskurjakov tak vyskočil a raději jej přikryl. Po komerční přestávce bude následovat vhazování v pásmu Admiralu.

26:59

Ogorcov teď vyhrál souboj o kotouč s Lisinem a rozehrává.

26:11

Černikov narazil na modré Vorobjovi, který tvrdě vypálil z levé strany. Proskurjakov vyráží.

25:51

Opět jsou u puku více domácí hokejisté.

25:11

Za odraženým pukem ujížděl Sigarjov, rychlejší byl ale Jiří Hunkes, který tuto situaci zvládl a rozehrává od své branky.

24:42

Admiral hraje v plném počtu. Osipov je zpět na ledě.

24:21

Hunkesova rána sražená mimo.

23:41

Právě Strelcov se teď prokličkovával před Proskurjakova, Heshka jej ale o puk připravil.

23:19

Kuzmin a Stelcov jsou zpět na ledě a pokračuj klasická přesilovka domácích.

22:46

Od modré tvrdě pálil Barancev, jeho rána vyrazil Proskurjakov do ochranné sítě.

22:43

Vyloučen je Denis Osipov a domácí si zahrají krátkou přesilovku 4 na 3.

22:19

Jiří Hunkes chtěl překvapit Proskurjakova a obkroužil branku a snažil se zakončit. Hosující gólman se ale stihl přesunout a puk udržel pod svou výstrojí.

21:51

Nikitěnko minul před poloprázdnou brankou. Polovina haly už viděla kotouč v brance!

21:19

Na trestné už sedí Alexandr Strelcov. Zároveň je vyloučen i hostující Denis Kuzmin. Bude se hrát čtyři na čtyři.

21:02

Zakázané uvolnění domácí, vhazování před Ivannikovem.

Anton ŠENFELD - 1:1

20:43

Tak to je výborný vstup do třetiny pro domácí! Hned po buly našel Bělousov mezi kruhy ANTONA ŠENFELDA, který se prosazuje bekhendovou střelou! Asistence: Georgij Bělousov, Andrej Nikitěnko.

20:18

Černikov teď dostal od Petrova velmi těžkou přihrávku, ale zvládl ji zpracovat a domácí se usazují v útočném pásmu.

20:03

Na buly byl úspěšnější hostující Gynge.

20:01

V první třetině byla od začátku lepší Lada, neboť Admiral se pouze bránil a vyhazoval kotouče. Byli to ovšem hosté, kteří se prosadili jako první. Na brankovšti se nejlépe zorientoval Alexandr Goroškov. Po vstřené brance byl jasně lepší Admiral, který vyslal i více střeleckých pokusů. Ke konci třetiny mohlo být vyrovnáno, jenže Černikov tečoval kotouč přiliš vysoko a branka nemohla být uznána.

Střely na branku – 4 – 14
Zablokované střely – 3 – 1
Vhazování – 10/17 – 7/10
Hity – 5 – 9
Trestné minuty – 2 – 2

Druhá třetina začne přibližně v 17:23.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:52

Lada zahrává na zakázané uvolnění a ještě uvidíme vhazování před Ivannikovem.

19:29

Branka opravdu uznána není. Sudí Jevgenij Romaško rozpažil.

19:29

Od modré vypálil Podhrádský, jehož ránu tečoval Černikov a puk skočnil v brance. Gól ale zatím uznán není, neboť se rozhodčí domnívají, že Černikov zasáhl kotouč vysokou holí. Uvidíme, počkáme si na verdikt rozhodčích.

19:01

Admiral opět pouze nahodil puk do pásma a domácí jsou u kotouče.

18:25

Z levé strany nebezpečně vypálil Zaťovič. Jeho ránu na poslední chvíli vyrazil Proskurjakov levým betonem!

18:20

Rozehrávka Admiralu přesná nebyla a je odpískáno první zakázané uvolnění tohoto zápasu.

18:00

Třetí útok se teď hnal do útočného pásma, jejich postup ale zastavil čárový rozhodčí, když odpískal ofsajd.

17:41

Od modré vypálil Petrov, Proskurjakov jen vyrazil a na brankovišti se neúspěšně snažil dorážet Černikov.

17:19

Osipov vypálil hned po buly, Ivannikov puk vyrazil do ochranné sítě.

17:12

Střela Vjačeslava Ušenina byla zablokována Ogurcovem.

16:47

Teď Petrov přenechal puk Mastrjukovi, který vypálil. Proskurjakov ale puk pohodlně lapil do lapačky.

16:27

Ivanikov pomáhá domácím s rozehrákou.

15:47

Druhá lajna hostů se teď dostala do kombinace v útočném pásmu. To ji ale dlouho nevydrželo, neboť Hunkes vystihl přihrávku Lisina.

15:15

Před Ivannikova se tlačil Kuzněcov, ten byl ale bráněn Podhrádským a nestihl zakončit dle svých přestav.

14:48

Admiral má po delší době konečně puk na svých holích. Je ale vidět, že nejsou tak dobře takticky připraveni jako domácí.

14:11

Makarov nabil na modrou Koláčovi, jehož rána byla zablokována domácím hráčem.

13:28

Druhý útok teď dobře kombinoval v útočné třetině. Střílel Šenfeld, tato střela ale k Proskurjakovi nedošla.

12:55

Vladivostok opět pouze vyhodil do třetiny Lady, ta bude muset začít opět ze svého pásma.

12:29

Romanov se snažil zavést puk do třetiny, to se mu ale podařilo až na podruhé.

12:15

Druhá komerční přestávka v Arena Lada.

11:59

Puk je opět za brankou Lady a Jiří Hunkes rozjížďí útočnou akci.

11:27

Ogurcov zaváhal mezi kruhy a ke střele se dostal Kuzněcov, ten ale o kousek minul.

10:37

Domácí teď šli do rychlého protiútoku. Bočarov byl ale zastaven Osipovem.

10:04

I Admiral svou přesilovku nevyužil. Romanov je zpět na ledě.

09:39

Hosté už jsou opět usazeni v útočném pásmu a kombinují.

09:02

Ivannikov nepředvedl vůbec jistý zákrok. Po střele Bergforse puk opět jen vyrazil, ten byl volný na brankovišti. Naštěstí se jej zmocnil Podhrádský a vyhazuje.

08:35

Lada se teď osvobozuje a Admiral se bude muset znovu dostávat do třetiny.

08:23

Puk vylétl mimo hrací plochu. Vhazovat se ale budou v obranném pásmu Lady.

08:03

Přesilovku si zahrají i hosté. Za nedovolené bránění si půjde sednout na trestnou lavici Stanislav Romanov.

07:45

Proskurjakov si vyjel až za branku, aby pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.

07:26

Z pravého křídla vyzkoušel pozornost Ivannikova Kuzněcov. Gólman domácích si ale s jeho střelou poradil a přerušuje hru.

Alexandr GORŠKOV - 0:1

07:03

Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
No ale jsou to právě hosté, kteří se prosazují. Osipov vystihl rozehrávku Lady, vypálil z mezikruží. Ivannikov pouze vyrazil a na brankovišti se nejrychleji zorientoval ALEXANDR GORŠKOV, který posílá Admiral do vedení. Asistence: Denis Osipov, Vladislav Ušenin

06:11

Admiral sem přijel s jasnou taktikou a zatím ji plní. Soustředí se pouze na zabezpečenou obranu a rychlé protiútoky.

05:39

Před brankou mohl zakončovat Bergfors, ale puk mu přeskočil čepel a kotouč ztratil.

04:59

Akci Lady teď rozehrával Sloboda, který ale poslal špatnou přihrávku na Černikova a domácí o puk přicházejí.

04:29

Domácí se nedaří dostat do útočné třetiny, hosté se zatím pouze brání.

04:08

Hosté vyhazují puk do útočné třetiny, ale zakázané uvolnění se pískat nebude.

03:55

Hosté teď dobře napadali, Barancev ale situaci zvládl a Lada může postupovat vpřed.

03:09

Ke střele se dostal Makarov, Ivannikov jeho rána vytěsnil mimo.

02:17

Admiral je v plném počtu.

02:16

Na druhé straně se přeD Proskurjakova dostal Fedorov, ale hokejku mu zablokoval Osipov.

01:52

Gynge ujel po pravé straně a vystřelil. Ivannikov puk vyrazil do rohu kluziště.

01:26

Lada teď konečně zakombinovala v útočné třetině. Ke střele se tlačil Zaťovič, ale byl dobře bráněn.

00:54

Zaťovič byl vykázán z buly, nahradil jej Bělousov, který sice buly vyhrál, ale vyhodil puk pryč ze třetiny.

00:51

Ladě se nepodařilo usadit v útočné třetině a hosté znovu vyhazují.

00:26

Za brankou se dostal k puku Kolář, který puk vyhodil.

00:13

Hned v úvodu tu máme první vyloučení. Za podražení si jde sednout na trestnou lavici Shaun Heshka.

00:04

Úvodní buly vyznělo lépe pro domácí hráče, rozehrávka Jiřího Hunkese ale přesná nebyla.

00:01

Hráči již nastupují na ledovou plochu. Nyní bude následovat hymna Ruské federace a poté už bude vše směřovat k úvodnímu vhazování.

Lada Togliatti: Ivannikov (Glass) – Barancev, Hunkes, Podhrádský, Ogurcov, Sloboda, Romanov, Šulakov, Vorobjov (A) – Černikov, Petrov (A), Mastrjukov – Šenfeld, Bělousov, Zaťovič – Strelcov A., Fedorov, Strelcov V. – Nikitěnko (C), Bočarov, Gurjanov

Admiral Vladivostok: Proskurjakov (Nalimov) – Heshka (A), Kolář, Osipov, Beljakov, Zemčjonok, Kuzmin, Lisov – Bergfors, Gynge, Sigarjov – Lisin (A), Makarov, Wandell – Gorškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Kuzněcov, Ivanov, Li – Ugarov

Rozhodčí: Jeřábek, Romaško – Aljošin, Nesterov.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Hezké středeční odpoledne! Hokojová KHL má dnes na programu šest zápasů. My se společně podívám na souboj Lady Togliatti proti Admiralu Vladivostok. Úvodní buly je naplánováno na 16:30 a u textového onlajnu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
Lada Togliatti

Lada je zatím mimo pozice zaručující účast ve vyřazovacích bojích. Momentálně je na jedenácté pozici se ziskem 47 bodů. Na osmou pozici ztrácí šest bodů a potřebuje bodovat! V posledních dvou utkání Lada uspěla pouze v jednom případě. Nejdříve doma porazila Novokuzněck 6:3 a poté prohrála s Novosibirskem 1:3. V obraně Lady nastupuje Jiří Hunkes a dva zástupci Slovenska – Peter Podhrádský a Karol Sloboda. V útok nastupuje Martin Zaťovič.
Admiral Vladivostok

Admiral si zatím nevede špatně. Před sezonou by nikdo neřekl, že bude bojovat o příčky zaručující play-off a ono tomu opravdu je. Momentálně je na deváté příčce Východní konference se ziskem 53 bodů. Osmý Jekatěrinburg má stejný počet bodů, ale lepší skóre. Admiral hrál poslední dvě utkání na kluzištích soupeřů. Nejdříve porazil Chanty-Mansijsk 6:3, ale v posledním utkání prohrál na ledě Čeljabinsku 1:3. V dresu Admiralu nastupuje obránce Jan Kolář, který zatím nasbíral velmi slušných 14 bodů (6+8).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

2:1

Branky a nahrávky: 21. Šenfeld (Bělousov, Nikitěnko), 52. Petrov – 8. Gorškov (Osipov, Ušenin)

Lada Toljatti: Ivannikov (Glass) – Barancev, Hunkes, Podhrádský, Ogurcov, Sloboda, Romanov, Šulakov, Vorobjov (A) – Černikov, Petrov (A), Mastrjukov – Šenfeld, Bělousov, Zaťovič – Strelcov A., Fedorov, Strelcov V. – Nikitěnko (C), Bočarov, Gurjanov

Rozhodčí: Jeřábek, Romaško – Aljošin, Nesterov