HK DOXXbet Detva – HK 32 Liptovský Mikuláš

4:3

konec (1:1, 2:1, 1:1)

09.01.2015, 18:00 • ZŠ Detva • Marek Antalík sk

Dušan Kapusta (tréner HC 07 Orin Detva): Videli sme výborné stretnutie. Diváci boli fantastický. Súper potvrdil dobrú formu z posledných stretnutí. Prišiel sme po výhre ad Bardejovom. Miesto 2:0 v prvej časti bolo 1:1: Po prvej tretine sme mohli viesť v pohode aj 3:0, ale asi pán božko to tak chcel, aby bolo 1:1 a bolo zaujímavé stretnutie. Svojou bojovnosťou sme si nakoniec vybojovali víťazstvo a tri body."

Marián Horváth (tréner MHK 32 Liptovský Mikuláš: " Bolo to vyrovnané stretnutie. V prvej tretine to bolo také oťukávacie. Boli tam šance na oboch stranách. Dali sme gól. V druhej časti sme viedli, ale potom sme dostali pre domácich šťastný gól. V tretej časti nám domáci odskočili na dva góly. Hrali sme do konca stretnutia, ale nepodarilo sa nám vyrovnať." (20:28:19)
Je tu záver stretnutia. Po záverečnom klaksóne vznikli zbytočné vášne na ľade, ale pri podávaní rúk je už všetko v poriadku.

60:00

59:34

Hostia po buly nahodili puk do útočného pásma a Hollý je na striedačke.

59:30

Oddychový čas hostí.

59:30

Hra je prerušená. Hostia si pomohli prihrávkou rukou.

59:09

Domáci sú v plnom počte.

58:56

Radoslav Macík dostáva vyšší trest 10. min. za nešportové správanie.

58:43

Domáci sa veľmi dobre bránia. Do konca vylúčenia zostáva necelé pol minúta.

58:01

Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

57:59

Volntier zasahuje po strele Roháč. Následne sa čakal pred jeho bránou a dorážku Števuliak.

57:09

Domáci dostávajú dve minútu za príliš veľa hráčov na ľade. Trest si odchádza odsedieť Viktor Fekiač.

56:53

Zakončenie Budu vo vzduchu skončilo mimo bránu.

56:15

Martin Hájnik zrážn neúmyselne čiarového rozhodcu na ľad. Hra je prerušená. Vhadzovať sa bude v strednom pásme.

55:53

Nepresná rozohrávka Liptákov vracia späť pred Hollého bránu.

55:10

Hostia sa previnili prihrávkou rukou.

53:16

Petro vybojoval vo vlastnom obrannom pásme puk. Našiel Žilku, ktorý ho dostal do útočnej tretiny, kde domáci zbierajú sekundy.

52:08

Hataš sa dostáva do pásma. Zakončil bekhendom, ale Hollý jeho strelu kryje.

51:17

49:51

Peter Bartík dostáva najprv osobný trest 10. min. a následne aj trest do konca stretnutia.

4:3

Branky a nahrávky: 1. Srnka (Hataš, Petro), 24. Žilka (Kanaet, Hegyi), 34. Sládok (Hájnik, Parkhouse), 42. Parkhouse (Lunter, Kanaet) – 4. Roháč (Trochta), 22. Poliaček (Trochta), 43. Roháč

HK DOXXbet Detva: Volentier – Hataš, Pač, Sládok. Pinka, Predajniansky, Mačkovič, Lunter – Petro, Srnka, Hájnik – Parkhouse, Kanaet, Hegyi – Žilka, P. Fekiač, Buda – Hús, V. Fekiač, Kucej. Tréner: D. Kapusta.

HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Nitriansky, Čierny, Kalubiak, M. Školiak, Janči, Mezovský, Oravec, Holiga – Macík, Kuric, Bartík – Števuliak, Trochta, Roháč – Poliaček, Piatka, Uhrík – Janček, Moravčík. Tréner: M. Horvát

Rozhodčí: Adamec – Tvrdoň, Brath