NHL

Minnesota Wild – Chicago Blackhawks

2:4

konec (0:2, 1:0, 1:2)

09.01.2015, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Info o změnách stavu (Daniel Kubelka (@DanielKubelka))

Tipsport: 3.4 3.7 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám úspěšný start do nového dne. (04:48:47)

Marián Hossa (CHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:27
Hosté dnes vítězí na ledě Minnesoty v poměru 4:2, když o svúm úspěchu rozhodli již v první třetině, ve které domácím odskočili o dvě branky a i když se domácí dvakrát dostali na dostřel, srovnat již nedokázali.

60:00

Bryan BICKELL - 2:4

59:00

Chicago právě vstřelilo branku!
Chicago slaví, pokud se totiž nestane zázrak, odveze si dnes z Minnesoty dva body za výhru nad místním celkem. BRYAN BICKELL trefil opuštěnou branku domácích a pojistil svému týmu vedení! Asistence: Patrick Kane a Brad Richards.

Jason POMINVILLE - 2:3

54:55

Minnesota právě vstřelila branku!
Domácí jsou opět na dostřel a to poté, co se prudkou ranou z hranice kruhu krásně trefuje JASON POMINVILLE! Asistence: Thomas Vanek, Nino Niederreiter.

46:20

Hosté znovu odskakují na rozdíl dvou branek, Patrick Kane zatáhl puk do útočného pásma po levé straně, na hranici kruhu předal kotouč za sebe na BRYANA BICKELLA a ten prudkou ranou trefil přesně pravý horní roh domácí svatyně!. Asistence: Patrick Kane a Brad Richards.

Bryan BICKELL - 1:3

40:01

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Dvě třetiny mají oba celky za sebou a lépe jsou na tom zatím stále hosté, byť se však jejich náskok smrskl pouze na jediný gól. Domácím totiž vyšel úvod do druhé periody a hned po 63 vteřinách hry snížil Jason Zucker.

40:00

Jason ZUCKER - 1:2

21:03

Domácím vyšel vstup do druhé třetiny na výbornou, Pominville našel přihrávkou mezi kruhy zcela volného JASONA ZUCKERA a ten se z první nemýlil!. Asistence: Jason Pominville a Mikko Koivu.

20:01

Hosté vedou po dvaceti minutách hry o dvě branky, když se již na začátku šesté minuty prosadil Patrick Sharp, druhý gól Chicaga pak přidal v sedmnácté minutě Patrick Kane v přesilové hře.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

Patrick KANE - 0:2

16:19

Chicago navyšuje své vedení, když dlouhou přesilovou hru využívá PATRICK KANE, jenž dostal přesný pas od Richardse do prostoru pravého kruhu a neměl již problém se zakončením do odkryté branky!. Asistence: Brad Richards a Jonathan Toews.

Patrick SHARP - 0:1

05:08

Hosté se na začátku šesté minuty dostávají do vedení, když se po levé straně pěkně protáhl PATRICK SHARP a kličkou do forhendu nedal Backstromovi šanci! Asistence: David Rundblad a Andrew Shaw.

00:01

Minnesota Wild: Backstrom (Curry) – Spurgeon, Suter (A), Folin, Brodin, Blum, Falk – Pominville (A), Koivu (C), Zucker – Schroeder, Haula, Vanek – Fontaine, Coyle, Niederreiter – Cooke, Brodziak, Carter.

Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Seabrook, Keith (A), Oduya, Hjalmarsson, Rundblad, Rozsíval – Hossa, Toews (C), Saad – Kane, Richards, Sharp – Shaw, Teravainen, Bickell – Smith, Kruger, Nordstrom.

Rozhodčí: Pochmara, Martell – Cormier, Cvik.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

2:4

Branky a nahrávky: 22. Zucker (Pominville, Koivu), 55. Pominville (Vanek, Niederreiter) – 6. Sharp (Rundblad, Shaw), 17. Kane (Richards, Toews), 47. Bickell (Kane, Richards), 59. Bickell (Kane, Richards)

Rozhodčí: Pochmara, Martell – Cormier, Cvik