NHL

Ottawa Senators – Tampa Bay Lightning

2:4

konec (1:0, 1:3, 0:1)

05.01.2015, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 3.1 3.5 2.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:15

Erik Karlsson (OTT) sice hodně nesouhlasí, ale jde na lavici hanby za hákování. Nutno říci, že z opakovaných záběrů šlo jasně vidět, že mu Killorn držel hokejku. Kapitán domácích dostává ještě dvě minuty přídavek za nesportovní chování.

56:38

Přesilovka Tampy neměla dlouhého trvání, na trestnou lavici usedá za hákování Brett Connolly (TBL).

56:00

Zcela hloupě se teď nechal vyloučit Mike Hoffman (OTT), který neudržel nervy na uzdě a tvrdým krosčekem do zad poslal jednoho z domácích na led.

48:41

Šanci na snížení však budou mít domácí, protože Valtteri Filppula (TBL) dostává dvě trestné minuty za hákování.

45:55

Další vyloučení na straně Ottawy, které se ve třetí třetině vůbec nedaří. Na trestnou lavici usedá i přes nevůli domácího publika Chris Phillips.

42:43

Za bránou Bishopa se snažil vybojovat puk Alex Chiasson (OTT), který si nedal pokoj ani pět sekund po souboji a je vyloučen za hákování.

34:22

Tak možná teď se hosté chytnou. Na trestnou lavici totiž za hákování odjíždí Cody Ceci (OTT).

25:26

Mika Zibanejad byl v gólové pozici, ale Matthew Carle (TBL) ho v poslední chvíli zahákoval a je z toho jen přesilovka pro Sens.

16:04

Clarke MacArthur (OTT) jde navíc na trestnou lavici za hákování a je z toho třetí oslabení Ottawy.

09:54

Senátoři pokračují ve výborné hře a Bobby Ryan si nyní vybojoval faul. Za podražení je potrestán Nikita Nestěrov (TBL).

06:48

Erik Karlsson (OTT) hodně nešťastně vyhodil puk do hlediště a inkasuje dvě trestné minuty.

01:40

Tampa se samozřejmě snaží okamžitě vyrovnat a vykoledovala si faul. Za držení hole jde na trestnou lavici Eric Gryba (OTT).

2:4

Branky a nahrávky: 1. Turris (MacArthur, Ceci), 28. Stone (Turris, Karlsson) – 24. Hedman (Drouin, Carle), 37. Johnson (Kučerov, Stralman), 37. Stamkos (Killorn, Hedman), 48. Johnson (Kučerov, Palát)

Ottawa Senators: Lehner (Anderson) – Karlsson, Phillips, Ceci, Cowen, Gryba, Wiercioch – Stone, Turris, MacArthur – Ryan, Zibanejad, Hoffman – Condra, Legwand, Greening – Chiasson, Pageau, Michálek

Tampa Bay Lightning: Bishop (Nabokov) – Šustr, Hedman, Stralman, Carle, Nestěrov, Garrison – Connolly, Stamkos, Killorn – Kučerov, Johnson, Palát – Callahan, Filppula, Paquette – Morrow, Boyle, Drouin

Rozhodčí: Chris Rooney, Brian Pochmara – Derek Nansen, Mark Wheler