Tipsport: 1.28 5.8 7.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (15:31:40)
Československá stopa:

Jan KOVÁŘ (MET) 0+0 5 střel, čas na ledě 22:36
Sledovali jsme zápas, v němž favorizovaný Metallurg prohrál na svém ledě s Neftěchimikem 1:3. Hosté rozhodli o svém vítězství až v samém závěru, kdy se dvakrát prosadili, třetí gól padl do opuštěné branky, při power-play domácích.

60:00

Michajl ŽUKOV - 1:3

59:11

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Je definitivně rozhodnuto, MICHAJL ŽUKOV ukončil tento zápas trefou do prázdné branky a hosté vítězí. Asistence: Maxim Berezin.

58:53

Domácí to zkouší v šesti, brankář Murygin na střídačce.

Georgijs PUJACS - 1:2

58:30

GEORGIJS PUJACS se prosazuje střelou od modré, z levé strany, vypadá to, že puk ještě někdo z bránících hráčů lehce tečoval, ten končí za zády Murygina a je zřejmě rozhodnuto. Asistence: Teemu Jeronen a Matt Anderson.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny, vypadá to, že nás čeká prodloužení.

57:03

Hosté zahrozili, Murygin musí řešit ošemetnou situaci u své branky.

56:31

55:59

Oddechový čas pro domácí.

54:54

Lee v šanci, jeho střelu ale Kolppanen znovu chytá, fantastický zákrok!

54:31

Maxi Berezin (Neftěchimik) vyloučen na dvě minuty, domácí si zahrají další přesilovou hru.

53:06

Timkin proniká po straně do útočného pásma, hledá ve středu Junkova, ale nepřesným pasem celou akci "zazdil".

52:29

Útočné akce se nyní střídají na jedné i druhé straně, dočkáme se gólu do konce třetí třetiny?

50:11

Jakucenja se dokázal dostat do zakončení, před brankou Neftěchimiku si ale neporadil ideálně, puk míří pouze mimo branku.

49:44

1:3

Branky a nahrávky: 35. Birjukov (Stapleton) – 2. Sexton, 59. Pujacs (Jeronen, Anderson), 60. Žukov (Berezin)

Metallurg Magnitogorsk: Murygin (Samsonov) – Birjukov, Lee, Těreščenko, Maleňkich, Chabarov Zloba, Solovjev, Potěchin – Mozjakin, Kovář, Zaripov – Platonov, Stapleton, Bereglazov – Timkin, Junkov, Kaletnik – Osala, Arseňjuk, Jakucenja

Neftěchimik Nižněkamsk: Kolppanen (Sudnicin) – Pujacs, Jevsejenkov, Rjasenskij, Berezin, Kalašnikov, Kosmačjov, Jeronen, Bilalov – Sexton, Grigorenko, Anderson – Milovzorov, Polygalov, Ivanov – Zďunov, Rybin, Nikulin – Kulikov, Žukov, Timirjov

Rozhodčí: Kiseljov, Komarov – Goljak, Dědulja