05.01.2015, 18:00 • David Mencl (@davidmencl)

Tipsport: 1.35 4.9 6.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60:00

Konec zápasu. (20:13:53)

59:44

Dukla právě vstřelila branku!
Odražený kotouč sebral TOMÁŠ STŘECHA a pomalou střelou přes celé hřiště potvrzuje výhru Jihlavy! Bez asistence.

58:00

Přesně dvě minuty před koncem je vyloučen Filip Dundáček (JIH) za nedovolené bránění.

57:20

Z nenápadné situace se dostal LUKÁŠ ANDĚL do úniku a tvrdou ranou posílá svůj tým do vedení! Asistence: Ondřej Leština.

55:13

Andres zůstal na chvilku nepokrytý, čehož ihned využil ke střele. Svoboda si ale povyjel a puk zachytil do výstroje.

54:46

Nestrašil je na ledě.

54:24

Střelu Jíchy dokázal Frodl vytěsnit.

53:36

Vyloučený Nováček ani nestihl dojet do útočné třetiny a hosté vyrovnávají! Přesnou ranou se prezentoval TOMÁŠ STŘECHA! Asistence: Filip Dundáček.

53:32

Jihlava je kompletní, začíná jí tak přesilovka pět na tři.

52:46

Viktor Nestrašil (SLA) si odpočine za vražení na hrazení.

52:24

Navrátil od mantinelu našel Andrese, jehož ránu Svoboda nadvakrát zastavil.

52:01

Tomáš Török (SLA) inkasuje dvouminutový trest za sekání.

51:50

Střela Drahoráda skončila v náručí Svobody.

51:32

Filip Nováček (JIH) je potrestán za nedovolené bránění.

50:31

50:06

Drahorádova pumelice od červené prolétla jen těsně kolem branky.

49:35

Jihlava se zatím nemůže usadit v útočném pásmu.

48:31

Tomáš Andres (SLA) je vyloučen za podražení.

47:41

Dukla nic nevzdává a ze všech sil se snaží o vyrovnání. Poslední minuty má jasně navrch.

45:35

Pokus Dundáčka si našla cestu do Frodlovy lapačky.

44:35

Drahorád propadl na obranné modré, a tak se řítili dva jihlavští hráči sami proti Frodlovi. TOMÁŠ STŘECHA si narazil s Andělem a zavěsil přesně pod víko! Asistence: Lukáš Anděl.

43:34

Nováčkova střela byla sražena do rohu.

41:42

Slavii se přesilová hra vůbec nevyvedla, Pospíchal je na ledě.

40:12

40:01

Sešívaní ve druhé části navýšili svoje vedení, když využil po třech sekundách přesilovou hru Karel Drahorád. Třetí dějství začne přibližně v 19:38.

40:00

39:42

Ladislav Pospíchal (JIH) si odsedí trest za sevření puku rukou.

39:35

Slavii se podařilo vyhodit.

38:32

Domácí už jsou ve čtyřech. Jihlava během dvojnásobné přesilovky ani nevystřelila.

38:12

Karel Drahorád (SLA) jde pykat za nedovolené bránění.

36:32

Viktor Nestrašil (SLA) je potrestán za nesportovní chování.

34:18

Sešívaní hrají v plném počtu.

34:17

Slavia právě vstřelila branku!
Slávisté sehráli početní výhodu na jedničku! Furch vyhrál buly přesně na Valu, který jen přistrčil kotouč KARLU DRAHORÁDOVI. Ten se nerozpakoval a tvrdou ranou z voleje zvýšil vedení svého týmu! Asistence: David Vala a Aleš Furch.

34:14

Lukáš Anděl (JIH) je potrestán za faul vysokou holí.

32:53

Drahorád se ihned po buly dostal ke střele. Svoboda dobře zasáhl vyrážečkou, a puk tak skončil v rohu.

32:18

Na trestnou míří Filip Ječný (SLA) za nedovolené bránění a Dominik Hohl (JIH) za držení.

31:21

Jícha se vrátil na ledovou plochu.

30:06

Střílenou přihrávku Navrátila nedokázal Andres usměrnit mezi tři tyče.

29:21

Lukáš Jícha (JIH) musí na trestnou lavici za krosček.

28:43

Anděl se dostal těsně před obránce, zúhlu ovšem na Frodla nevyzrál.

28:24

Po ráně Straky ještě dorážel Červený, Svoboda oba pokusy zastavil.

28:04

Do zakončení se probojoval Tejral, trefil ale jen Svobodu.

26:29

Anděl vyslal do samostatného úniku Jíchu. Ten udělal perfektní kličku do bekhendu, Frodl však předvedl parádní rozklek a kotouč schoval pod betonem!

25:59

25:12

Domácí se zatím brání bezchybně.

24:40

Kombinace hostí byla přerušena odpískáním postavení útočícího hráče v brankovišti.

23:59

Petr Tejral (SLA) inkasuje dvouminutový trest za sekání.

23:20

Slávisté nechali Jíchovu příliš volného místa, až na poslední chvíli tak jeden z obránců přizvedl jeho střelu do ochranné sítě.

21:22

Rychlou kombinaci sešívaných zakončoval Furch. Měl už ale málo času, a tak nestihl vystřelit přesně.

20:24

Andres se zbavil dvou protihráčů a nahrál Kottkovi. Jeho střela byla sice ještě tečovaná, Svoboda si ale poradil.

20:01

Už to vypadalo, že se ani jeden z týmů v prvních dvaceti minutách neprosadí, třináct sekund před závěrečným hvizdem ale využil velkou šanci Filip Hlinka. Druhá perioda začne přibližně v 18:46.

20:00

19:47

FILIP HLINKA na modré vybojoval kotouč, obloučkem si sjel před branku a v klidu zavěsil střelou k tyči! Bez asistence.

18:36

Anděl obral o puk za brankou Valu a přihrál mezi kruhy zcela volnému Střechovi. Ten pálil z první, Frodl ale předvedl parádní zákrok, když se natáhl a lapačkou sebral kotouč ze vzduchu!

18:15

Ječný přenechal puk Navrátilovi, jehož rána z voleje skončila v náručí Svobody.

17:05

Povedený pokus Töröka musel Svoboda vyrážet ramenem.

16:38

Červenobílí jsou v plném počtu.

16:04

Ječný se v oslabení proháčkoval až mezi kruhy, odkud střílel těsně vedle.

15:18

Marcilis pálil z otočky bekhendem, Frodl byl připraven.

14:38

Lukáš Kasala (SLA) je potrestán za hákování.

12:49

Na levé straně zůstal úplně volný Anděl, Frodl se však natáhl a jeho pokus zneškodnil.

10:57

Andres si přes celé pásmo narazil kotouč s Hlinkou, následně ale trefil jen připravenou lapačku Svobody.

09:47

V době, kdy šli jeho spoluhráči střídat, to vzal Nestrašil na sebe. Jeho nebezpečnou ránu musel Svoboda krotit nadvakrát.

08:37

Anděl zkusil svižnou ranou, kterou pouze orazítkoval pravou tyčku.

08:37

Po faulu Kottka na Anděla je nařízeno trestné střílení!

07:13

Drahorád je zpět na ledě.

06:03

Střela Marcilise byla sražena do rohu.

05:13

Karel Drahorád (SLA) míří na trestnou za podražení.

04:52

Drahorádova rána od modré byla příliš vysoká.

03:39

Josefus to zkusil z velkého úhlu, Svoboda se překvapit nenechal.

03:07

01:54

Andresova přihrávka byla nepřesná, Jihlava se osvobodila.

01:07

Za držení je potrestán Lukáš Jícha (JIH).

00:55

Před branku si sjel Török, jeho pokus ale dokázal Svoboda vyrazit.

00:31

Sešívaní začali aktivně, a tak se hosté ubránili jen za cenu zakázaného uvolnění.

00:01

HC Slavia Praha: Frodl (Štefka) – Straka, Vala, Novák, Havelka, Drahorád, Kottek, Bureš – Červený, Török, Kasala, Nestrašil, Ječný, Josefus, Vyskočil, Tejral, Hlinka, Fortelka, Andres, Furch, Navrátil

HC Dukla Jihlava: Svoboda (Vacek) – Tobola, Leština, Pospíchal, Pohl, Kochánek, Dundáček, Port – Dufek, Střecha, Dvořák, Mahút, Bambula, Marcilis, Beran, Jícha, Anděl, Nováček

Rozhodčí: Lacina – Svoboda, Laczko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

2:4

Branky a nahrávky: 20. Hlinka, 35. Drahorád (Vala, Furch) – 45. Střecha (Anděl), 54. Střecha (Dundáček), 58. Anděl (Leština), 60. Střecha

HC Dukla Jihlava: Svoboda (Vacek) – Tobola, Leština, Pospíchal, Hohl, Kochánek, Dundáček, Port – Dufek, Střecha, Dvořák, Mahút, Bambula, Marcilis, Beran, Jícha, Anděl, Nováček

Rozhodčí: Lacina – Svoboda, Laczko