05.01.2015, 11:00 • Kuznetskie Sport Palace

Tipsport: 4.03 4.3 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (13:18:39)
Československá stopa:

Do dnešní utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský legionář.
Výtečný obrat Novokuzněcku dokonán! Domácí v úvodu druhé třetině prohrávali již 1:4 a byli doslova "na ručník", pak ale přišel parádní obrat, kdy čtyřmi góly otočili skóre na 5:4! Poslední gól navíc padl při oslabení Metallurgu, což jako by dokumentovalo zmar Salavatu v poslední třetině.

60:00

59:38

Hosté nechávají na střídačce gólmana Irvinga a zkouší to se šesti hráči v poli.

59:38

Oddechový čas pro domácí.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny, domácí jsou blízko cennému vítězství!

58:05

57:36

Chlystov pálí z pravé strany, ale střela je zblokována, Karajev nemusel zasahovat.

Alexander ROMANOV - 5:4

56:15

Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
Dokonalý obrat Metallurgu! ALEXANDER ROMANOV dostává Novokuzněck do vedení brankou při vlastním oslabení, kdy se dostal do brejku po vyhraném vhazování ve vlastním pásmu a střelou z levé strany překonal Irvinga! Bez asistence.

56:05

Oddechový čas pro hosty.

56:05

Dmitrij Malcev vyloučen na dvě minuty, hosté budou hrát přesilovou hru.

55:09

Chlystov zkouší pozornost Irvinga střelou ze středního pásma, gólman Ufy bystrý.

53:46

Plotnikov pálí z pravé strany, z kruhu pro vhazování, Irving vyrazil před sebe, ale tam nebyl nikdo, kdo by mohl dorážet.

Ryan STOA - 4:4

52:40

A je vyrovnáno! RYAN STOA využívá přesilovou hru poté, co chyboval gólman Irving za brankou Ufy, jeho rozehrávka byla hodně nepovedená, puk se dostal před branku, kde Stoa dokázal zakončit, domácí se vrací do zápasu. Bez asistence.

51:16

Hartikainen vypálil ihned poté, co vyhrál vhazování, ale Karejev lapil puk do své lapačky.

50:57

Vyloučeným hráčem je Gluchov, hosté se tak budou opět bránit při oslabení.

50:44

Bude se vylučovat, domácí to zkouší bez brankáře a se šesti hráči na ledě.

49:40

Malcev spíše nahazuje na branku Salavatu, puk se navíc odráží od bránících hráčů do ochranné sítě, hra přerušena.

48:07

47:59

Metallurg zřejmě přečká i toto oslabení.

47:23

Heikkinen pálí od modré čáry, ale Karejev vyrazil, domácí dokázali vyhodit puk ze třetiny.

46:07

Přesně minutu poté, co skončila přesilová hra Metallurgu, rozhodčí znovu vylučují, tentokrát právě na straně domácího týmu. Na trestnou lavici půjde Dorofejev.

45:07

43:56

Dorofejev se "opřel" do střely od modré, jeho dělovku ale někdo ztečoval nad branku Ufy.

43:07

Alexej Gluchov vyloučen za hákování, domácí si zahrají přesilovku, jedinečná šance na vyrovnání!

Ilja MUSIN - 3:4

42:42

Obrana Salavatu nyní nestíhala, v mezikruží zůstal neobsazený ILJA MUSIN, který po přihrávce Kapotova dává v pokledku třetí gól Metallurgu. Asistence: Kirill Kaprizov a Anton Kapotov.

40:34

40:01

Další třetina začne přibližně v 12:40.
I po čtyřiceti minutách vedou hosté na ledě Novokuzněcku o dva góly, tentokrát však 4:2, když vedli již 4:1, ale domácím ještě vykřesal naději na body ve 24. minutě Plotnikov.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

38:34

Ještě se vylučuje, na trestnou lavici míří hostující Mereškin za nebezpečnou hru vysokou holí.

37:30

Romanov důrazný a levé straně, kde sice vybojoval puk, jeho pokus o průchod před branku Salavatu nebyl úspěšný.

35:41

Mitrjakov se šikovně ukryl se svou střelou za obránci Ufy, ale jeho bekhendová střela míří pouze mimo branku Salavatu.

34:19

Malcev pálí nepřesně z levého kruhu pro vhazování.

34:09

Skačkov udělal pohledný obrat za brankou, vybruslil do levého kruhu pro vhazování, vystřelil, Karajev vyráží.

32:40

Domácí opět v útočném pásmu, tentokrát pálí dvakrát Musit z pravého křídla, ani on se neprosazuje.

31:19

Stoa zkouší něco vymyslet z levého rohu třetiny Salavatu, bez úspěchu.

30:36

Golovanov na pravém křídle, jeho bekhednový pokus chytá Karejev.

30:00

Jsme přesně v polovině utkání a padlo již šest gólů, veselejší jsou hosté, kteří zatím vedou 4:2.

28:44

28:05

Střelu Fairchilda z mezikruží vyráží Irving svou holí.

27:19

Plotnikov pálí z pravé strany, ale defenziva Salavatu zachytila puk a vyhodila ho ze třetiny.

26:44

Vylučuje se, na trestnou lavici odchází Alexander Mereškin za vyhození puku do hlediště. Přesilová hra Metallurgu.

26:37

Po vyhraném vhazování pálí domácí Galimov, ale Irving chytá.

26:09

Pihlström málem využil chyby soupeře ve středním pásmu, ale po přechodu do útočné třetiny ztroskotal na obraně Metallurgu.

25:19

Kirill Kolcov pálí zápěstím, ale jeho pokus z pravého kruhu pro vhazování byl zblokován.

Michael PLOTNIKOV - 2:4

23:10

Výtečný úvod druhé dvacetiminutovky, na gól Salavatu reagují domácí zásluhou gólu MICHAELA PLOTNIKOVA, ukázkově zvládnuté přečíslení dva na jednoho. Asistence: Dmitrij Malcev a Alexander Romanov.

21:56

Kosourov se snaží odpověď, ale jeho střela z pravého křídla neměla naději na úspěch, bylo to z ostrého úhlu.

Anton SLEPYŠEV - 1:4

20:46

Ufa právě vstřelila branku!
Zkáza Metallurgu dokonána v úvodu druhé dvacetiminutovky, ANTON SLEPYŠEV dává střelou z pravé strany čtvrtý gól Salavtu, po velmi dobré "zadovce" od Kuldy! Asistence: Arturs Kulda a Teemu Hartikainen.

20:01

Další třetina začne přibližně v 11:51.
Skončila první třetina, v níž se více dařilo hostům, kteří nastříleli tři góly. Domácí se prosadili pouze jedno a není divu, že do kabin odchází za nepříznivého stavu 1:3. V 19. minutě navíc odešel z branky gólman Chakimov, kterého musel nahradit Karejev.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

18:39

Domácí střídají brankáře, Chakimova nahradí Karajev!

Alexander KUTUZOV - 1:3

18:39

ALEXANDER KUTUZOV napřáhl na pravé straně, na modré čáře a přesnou střelou nad pravé rameno Chakimova dává třetí gól Salavatu. Asistence: Ivan Lekomcev a Jevgenij Skačov.

17:59

Vzápětí pálí na druhé straně od modré Višněvskij, ale puk prolétl jen několik centimetrů vedle pravé tyčky domácí branky.

17:48

Kosourov v šanci, jeho střela mířila pod horní tyčku, ale fantasticky zasáhl gólman Irving, který nyní podržel svůj tým!

Teemu HARTIKAINEN - 1:2

16:14

Domácí "propadli" v útočném pásmu, po pravém křídle se rozjel TEEMU HARTIKAINEN, který ve třetině Novokuzněcku doslova "vykoupal" statického obránce domácího týmu a nakonec i překonal gólmana Chakimova, do kterého navíc, jako "bonus", ještě najel a narazil ho na tyčku. Asistence: Ilkka Heikkinen a Denis Chlystov.

15:36

Tolpekova střela míří pouze vedle branky, souboj v levém rohu třetiny Metallurgu.

14:22

Garifullin zkusil proniknout po pravé straně, ale defenziva Salavatu ho nepouští do zakončení.

Mark SKUTAR - 1:1

13:10

Chyba gólmana Irvinga, MARK SKUTAR v podstatě jen nahazoval od pravého mantinelu bekhendem na branku, kde se však puk odráží od hráčů do branky, překvapivý gól. Asistence: Ilja Musin a Dmitrij Malcev.

12:36

Dorofejev se "chytl" s Tolpekem, rozmíšku však dokázali rozhodčí zažehnat ještě v zárodku.

10:41

Makarov pálí od modré, Chakimov vyráží.

10:08

Musin posílá pas před branku Salavatu, tam ale není nikdo z jeho spoluhráčů.

09:38

08:42

Kapotov sjíždí od modré do kruhu pro vhazování, z levé strany pálí na branku Salavatu, ale Irvinga nepřekonal.

08:16

Plotnikov nevybojoval puk v pravém rohu útočného pásma.

07:38

Domácí v plném počtu, začíná přesilová hra Metallurgu.

07:23

Navíc se vylučuje v sestavě Salavatu, Kirill Kolcov za podražení.

07:17

Novokuzněck je z nejhoršího venku, na led se vrazí vyloučený Romanov, domácí jsou již čtyřech.

07:02

Od modré pálí Višněvskij, ale Chakimov dokázal vyrazit, obránce Metallurgu poté znovu puk vyhodit ze třetiny.

06:47

Kolcov hledá u pravé tyčky připraveného Heikkinena, ale přihrávku zachytil jeden z bránících hráčů Metallurgu a vyhodil ho ze třetiny.

05:38

Ale pozor, podruhé se vylučuje v domácím týmu, opět za krošček, tentokrát odchází na trestnou lavici Alexander Komaristyj, hosté mají výhodu přesilové hry pět na tři!

05:17

Alexander Romanov dostává dvouminutový trest za krošček a hosté si zahrají přesilovou hru.

04:33

Makarov nezachytil pas z vlastní třetiny, puk pro domácí.

03:48

Tentokrát se hostující Dubrovskij dostal ke střele, ale trefil pouze bránícího Dorofejeva.

03:35

Chlystov se prodíral po levém křídle, dostal se i do zakončení, ale jeho střela nebyla přesná.

Dmitrij SJOMIN - 0:1

02:14

Hosté se hned v úvodu zápasu ujímají vedení, první gól dává DMITRIJ SJOMIN, který se před brankou dostal k odraženému puku a procedil ho mezi betony Chakimova, puk se došoural do branky. Asistence: Kirill Kolcov a Dmitrij Makarov.

00:35

Domácí Stoa pálí z pravé strany, ale puk prolétl pouze kolem vzdálenější tyče.

00:01

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Metallurg Novokuzněck: Chakimov (Karejev) – Fairchild, Drokov, Kamalov, Chlystov, Dorofejev, Kapotov – Garifullin, Komaristyj, Galimov – Kaprizov, Plotnikov, Stoa – Kurepanov, Musin, Kosourov – Romanov, Malcev, Mitrjakov

Salavat Julajev Ufa: Irving (Sochackij) – Kulda, Heikkinen, Kutuzov, Vasilevskij, Kolcov, Višněvskij, Lekomcev – Gluchov, Slepyšev, Hartikainen – Dubrovskij, Chlystov, Golovanov – Makarov, Pihlström, Sjomin – Tolpeko, Skačkov, Mereškin

Rozhodčí: Beljajev, Ravodin – Medvěděv, Novikov.

Ani v jednom týmu nenastupuje český nebo slovenský legionář.
Salavat Julajev Ufa
Hosté z Ufy jsou na tom mnohonásobně lépe, aktuálně totiž mají třiašedesát bodů, což je více, jak dvojnásobek toho, co zatím nasbíral Novokuzněck! Tento bodový zisk stačí Salavatu na výtečné páté místo, s luxusním náskokem na týmy, bojující o postup do play-off. Že ale ani Salavat nezáří v posledních zápasech, dokazuje přehled posledních zápasů – čtyři prohry a jen jedna výhra!
Metallurg Novokuzněck
Metallurg, stejně jako v minulé sezóně, ani v té letošní zatím nijak neoslňuje svými výsledky. Ty ho posílají zatím na předposlední místo Východní konference, jen s tříbodovým náskokem před posledním Amurem. Navíc právě s Amurem prohrál 28.12. Metallurg na svém ledě 2:3 a následně nestačil ani na Admiral Vladivostok, kterému o dva dny později podlehl 1:4 a je patrné, že domácí rozhodně nejsou ve formě.
Vítejte u onlajn přenosu utkání základní části KHL, v němž METALLURG NOVOKUZNĚCK přivítá na svém ledě SALAVAT JULAJEV UFA.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

5:4

Branky a nahrávky: 14. Skutar (Musin, Malcev), 24. Plotnikov (Malcev, Romanov), 43. Musin (Kaprizov, Kapotov), 53. Stoa, 57. Romanov – 3. Sjomin (Kolcov, Makarov), 17. Hartikainen (Heikkinen, Chlystov), 19. Kutuzov (Lekomcev, Skačov), 21. Slepyšev (Kulda, Hartikainen)

Metallurg Novokuzněck: Chakimov (19. Karejev) – Fairchild, Drokov, Kamalov, Chlystov, Dorofejev, Kapotov, Skutar, Gavrilyčev – Garifullin, Komaristyj, Galimov – Kaprizov, Plotnikov, Stoa – Kurepanov, Musin, Kosourov – Romanov, Malcev, Mitrjakov

Rozhodčí: Beljajev, Ravodin – Medvěděv, Novikov