Tipsport: 1.94 3.9 3.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jakub Voráček (PHI) 2+0, 3 střely, čas na ledě 20:50
Michael Frolík (WPG) 0+1, 2 střely, čas na ledě 17:40
Ondřej Pavelec (WPG) 61 minut, 19 zákroků, 4 góly, 82,6%

Jakub VORÁČEK - 3:4

60:10

Philadelphia právě vstřelila branku!
GÓÓÓÓL! JAKUB VORÁČEK rozhoduje tento zápas. Vyjel zpoza branky a překonal střelou mezi nohy brankáře Pavelce. Druhá branka Jakuba Voráčka v dnešním zápase. Ne náhodou je nejproduktivnějším borcem v NHL. Je to opravdu třída. Samostatně.

60:01

Šedesát minut nerozhodlo, bude se prodlužovat. Jsme svědky velmi pěkného a napínavého zápasu.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50

Domácí Frolík se dostal do postavení mimo hru.

59:00

Winnipeg vyhazuje jen do neutrální zóny.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty základní hrací doby.

Vincent LECAVALIER - 3:3

56:46

Domácí dostávají velmi lacinou branku. Po vyhraném vhazování v obranném pásmu přihrál Kane do míst, kde stál VINCENT LECAVALIER, který pohotovou střelou vyrovnal na 3:3. Samostatně.

56:33

Ondřej Pavelec vyrážečkou snad vyrazil kotouč letící do branky. Jednalo se o střelu, tedy spíše nahození, od modré čáry.

56:00

Zbývají poslední čtyři minuty ze základní hrací doby vymezené pro dnešní mač.

54:58

Pavelec vůbec nevěděl, kde kotouč má. Nicméně brankovou čáru nepřekonal, a tak stále platí tento stav.

54:26

Hostujícímu týmu se v posledních minutách příliš nedaří propracovat se do střeleckých příležitostí.

53:36

Buly před brankářem Jets v době, kdy do konce trestu Perreaulta zbývá jedna vteřinka. To už není v početní výhodě ani na střelu.

53:00

Winnipeg velmi dobře brání, nedostává se pod tlak.

52:14

Utkání se pomalu, ale jistě dostává ke konci. Hosté, kteří prohrávají o jednu branku, hrají početní výhodu. Ovšem se nemohou dostat stabilně do útočného pásma.

51:37

Vyloučen domácí Perreault na dvě minuty za nedovolené bránění.

51:10

Umbergerova střela z kruhu minula pravou část branky Pavelce o nějaký metr dva.

50:33

Grossman se snažil vybojovat puk u mantinelu, úspěšný nebyl.

49:14

Claude Giroux si dobrým pohybem řekl o přihrávku, kterou dostal. V koncovce si však neporadil přesně.

Mark STREIT - 3:2

46:06

MARK STREIT dostal přihrávku na modrou čáru, vybruslil si do lepší pozice, přidržel kotouč, a tak rychlou střelou překonal brankáře Ondřeje Pavelce. Český gólman s touto akcí nemohl nic dělat. Asistence: Cric VandeVelde, Vincent Lecavalier.

44:18

Šance jsou momentálně velmi nevýrazné, hra se zbytečně nepřerušuje.

42:55

Braydon Coburn branku minul v dobré pozici.

Smůla hostů aneb dvakrát trefená branková konstrukce.

41:47

Teď se omlouvám za menší zmatek ohledně skóre. Hosté rozebrali obranu Jets, zdálo se, že kotouč se odrazil od vnitřní brankové konstrukce. Opakovaný záběr však ukázal, že puk trefil horní tyč, a pak levou. O gól se tedy nejedná. Domácí stále vedou o dvě branky.

41:15

Winnipeg vstoupil do poslední dvacetiminutovky aktivněji, tlačí se do útočného pásma.

40:01

Československá stopa v utkání po dvou třetinách:
Jakub Voráček (PHI) 1+0, 2 střely, čas na ledě 13:36
Michael Frolík (WPG) 0+1, 2 střely, čas na ledě 11:34
Ondřej Pavelec (WPG) 40 minut, 12 zákroků, 1 gól, 92,3%

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:35

Mark Scheifele nevyzrál na Roba Zeppa, který si připsal parádní zákrok.

38:00

Hrají se poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:26

Přijde mi, že Philadelphii dochází nápady, jaký styl hokeje hrát. Například z hry Girouxe je patrné, že mu ji domácí beci pořádně otrávili.

36:26

Hosté jsou v útočném pásmu, ale nemohou se dostat do střeleckých pozic.

35:26

Vyloučen Grant Clitsome na dvě minuty za držení.

34:25

34:25

Přesilovka Flyers už bude trvat maximálně jen minutu.

34:06

Voráčkova nádherná rána, Pavelec neviděl vůbec. Puk před brankovou čárou.

33:25

Vyloučen domácí Evander Kane na dvě minuty za faul kolkem.

Mathieu PERREAULT - 3:1

31:20

Winnipeg právě vstřelil branku!
Akci začal střelou od modré Michael Frolík. K volnému puku se dostal MATHIEU PERREAULT, který celkem pohodlně zasunul kotouč do odkryté branky. Asistence: Mark Scheifele, Michael Frolík

30:00

Zápas se dostává do své druhé poloviny. Sledujeme moc pěkný hokej. Navíc momentálně z pohledu českého fanouška mnoho atraktivnějších duelů být nemůže. Pavelec vs Voráček.

28:22

"Pavs" kryje kotouč, buly před jeho brankou. Staler prohrál buly, ale Philadelphia nezůstala v útočném pásmu dlouho.

27:10

Michael Frolík rychlou střelou nedokázal překonat Zeppa.

27:00

Giroux zkoušel od zadního mantinelu nahodit puk na branku s tím, že by se o výstroj českého brankáře odrazil do branky. To se mu nepodařilo.

26:11

Jakub Voráček si vybruslil zpoza branky, ale na Pavelce si nepřišel.

26:03

Vyloučen hostující Mark Streit na dvě minuty za hrubost. a domácí Bryan Little za sekání. Čtyři na čtyři se bude hrát.

25:21

Zakázané uvolnění vrací hru před branku Ondřeje Pavelce.

23:25

Giroux už se zpátky ve hře a vesele kombinuje s Voráčkem v útočném pásmu.

22:03

Giroux se střetl s Thorburn. Domácí hráč měl hokejku ve vyšším držení než by bylo záhodno, a tak hostující bruslař dostal zásah holí.

21:46

20:49

Perreault ani Byfuglien nedokázali najít recept na brankáře, o kterém jsem hovořil během přestávky.

20:01

Brankář hostů Rob Zepp dnes prožívá debut v National Hockey League. Byl draftován ve čtvrtém kole draftu 2001 týmem Carolina Hurricanes. Zepp podepsal smlouvu s Flyers minulé léto. Předtím šest sezón chytal německou DEL ligu za Berlín. Rob Zepp si zatím připsal 15 zákroků (17 střel na něho šlo) s tím, že hned osm z nich bylo během prvních čtyř minut utkání.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:57

V posledních sekundách to zkoušel Andrew Ladd, svůj pokud namířil jen do mantinelu vedle branky.

19:46

Šance pro domácí, na trestnou lavici usedl Michael Raffl na dvě minuty za podražení.

19:17

Michael Raffl vystřelil od modré, Pavelec jeho ránu neudržel. K puku se nedostal nikdo z hostujícího mužstva.

18:50

Michal Frolík se střetl s Nickem Schultzem.

17:25

Gólové šance k vidění nejsou. První dvacetiminutovka se v poklidu dohrává.

17:00

Probíhají poslední tři minuty první třetiny.

16:11

Brankář Philadelphie připraven proti střele jednoho z domácích hráčů.

15:29

Hosté během své první přesilovky, kterou hráli díky vyloučení Adama Pardyho, vystřelili pouze jednou.

15:27

Blake Wheeler střelou příklepem protáhl brankáře Roba Zeppa.

14:10

Mnoho střel nevidíme, hraje se spíše takticky o převahu ve středním pásmu.

13:05

12:01

Winnipeg se zatím v pohodě brání, soupeř se nemůže stabilně dostat do útočného pásma.

11:40

Voráček neudržel puk v útočném pásmu, Winnipeg vyhazuje.

11:05

Více ze hry mají opticky hosté. Navíc na trestnou lavici míří Adam Pardy na dvě minuty za vražení na hrazení. Šance pro hosty.

09:41

A byl to právě Voráček, kdo s kotoučem na holi tak dlouho váhal se střelou, až se dostal do nevýhodné pozice. Střela nebyla přesná.

09:04

Zakázané uvolnění domácích hokejistů vrací hru do jejich obranného pásma. Pavelec musí být pozorný, protože na ledě je první formace soupeře. Tedy i "Voras".

Dustin BYFUGLIEN - 2:1

07:33

Winnipeg otáčí vývoj zápasu, potřeboval na to lehce přes minutu. DUSTIN BYFUGLIEN parádní individuální akcí si vybruslil před branku, potáhl kotouč. Vystřelil v době, kdy měl před sebou odkrytou část branky. Asistence: Brian Little.

Mattt HALISCHUK - 1:1

06:38

Domácí se také prosazují. Dobrá práce ve středním pásmu, kde se celá akce v podstatě zrodila. MATT HALISCHUK dostal od hostujících obránců dostatek prostoru, aby mohl přesně zamířit. Jeho střela byla technicky zvládnutá na jedničku. První gól pro tohoto hráče. Samostatně.

06:13

Hosté vedou díky pěkně sehrané akci dva na jednoho. Prosadil se, kdo jiný, Jakub Voráček.

04:52

Z obranného pásma domácího týmu vyvezl puk Michael Frolík. Před brankou Zeppa neměl však komu přihrát, a tak o kotouč přišel.

03:28

Andrew Ladd si vybruslil před branku, Roba Zeppa nepřekonal ani následnou dorážkou vlastní střely.

02:18

Vincent Lecavalier v další šanci nevyzrál na českého brankáře v brance domácího týmu.

Jakub VORÁČEK - 0:1

00:46

Dva na jednoho jeli hostující hráči. Giroux přihrál přesně na hůl JAKUBA VORÁČKA, který ránou z první posílá svůj tým do vedení. Nejproduktivnější hráč NHL znovu ukázal svoji extratřídu. Asistence: Claude Giroux, Michael Raffl.

00:09

Domácí hráči si připsali několik šancí, nedokázali je však využít.

00:01

Čekají nás oficiality před zápasem.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Podle zatím dostupných informací začne v brance Winnipegu Ondřej Pavelec. Což by byla pro českého fanouška skvělá zpráva, neboť by chytal proti Voráčkovi.
Domácí odehráli o zápas více, mají bilanci 17-10-6, získali čtyřicet bodů a v tabulce jsou třináctí. Dva hráči se dělí o pozici nejproduktivnějšího hráče týmu. Andrew Ladd (11+12), Blake Wheeler (9+14). Michael Frolík vstřelil sedm branek a na devět přihrál. V brance se střídají Ondřej Pavelec a Michael Hutchinson.
Hosté odehráli 32 zápasů (12-14-6), vybojovali třicet bodů a v tabulce jsou na pozici číslo dvacet pět. Lídrem produktivity je Jakub Voráček (12+30). S dvaačtyřiceti body vede kanadské bodování celé NHL. Druhý v klubové hierarchii je Claude Giroux (10+29). V brance dostávají příležitost Steve Mason a Ray Emery.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

3:4

Branky a nahrávky: 7. Halischuk, 8. Byfuglien (Little.), 32. Perreault (Scheifele, Frolík) – 1. Voráček (Giroux, Raffl), 47. Streit (VandeVelde, Lecavalier), 57. Lecavalier, 61. Voráček

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Byfuglien, Chiarot, Clitsome, Harrison, Postma, Pardy – Wheeler, Little, Ladd – Frolík, Scheifele, Perreault – Halischuk, Lowry, Kane – Peluso, Slater, Thorburn

Philadelphia Flyers: Zepp (Emery) – Streit, Grossman, Coburn, Schultz, Schenn, MacDonald – Voráček, Giroux, Raffl – Simmonds, Laughton, Scheen B. – Read, Couturier, Umberger – Bellemare, Lecavalier, VandeVelde

Rozhodčí: Kowal, Morton – Brisebois, Devorski