konec (2:1, 1:0, 0:0)

22.12.2014, 17:30 • Hartwall Areena (Kapacita : 13 506) • Martin Penker

Tipsport: 1.4 5.0 5.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já se s Vámi pro dnešek loučím a někdy příště u dalšího onlajnu na shledanou. (19:41:22)
Domácí dnes byli lepším týmem a zaslouženě tento zápas vyhrávají. Na první gól jsme nemuseli moc dlouho čekat. Už ve druhé minutě se prosadil z přesilové hry Steve Moses, minutu na to ale Skvorcovs vyrovnal. Další gól padl až ve druhé třetině když se z přesilovky 5 na 3 trefil Linus Omark a stanovil tak konečný výsledek 3:1. Ve třetí třetině se sice hosté velmi snažili ještě něco s výsledkem udělat, ale Helenius byl proti a pochytal všechny střely.

Střely na branku : 19 – 22
Zásahy brankářů : 21 – 16

60:00

59:56

V tomto zápase se už nic nestane domácí vítězí 3:1.

59:36

Hosté už nezkoušejí ani odvolat brankáře.

59:11

Oddechový čas pro hosty.

59:11

Kotouč končí v hledišti po teči jednoho z hostujících.

59:00

Poslední minuta hry!

58:31

Domácí vyhazují kotouč do středního pásma.

58:00

Poslední dvě minuty zápasu.

57:20

Wilson se dostal zpoza branky ke střele, ale Helenius byl znovu připravený u své pravé tyče.

56:49

56:33

Až teď se dostal ke střele Darzinš, jeho střelu však zblokoval jeden z obránců do ochranné sítě.

56:10

A znovu to samé. Hosté se vůbec nemohou udržet v útočném pásmu, natož vystřelit na branku.

55:31

Domácí se zatím celkem v pohodě brání a každou chvíli vyhazují kotouč až k Sedláčkovi.

54:55

Ještě dvě minuty budou mít hosté přesilovku.

54:33

Cibulskis vypálil od modré, ale kotouč míjí pravou tyč branky.

54:05

Videll se dostal s kotoučem až před Heleniuse, ale toho už nedokázal prostřelit a domácí vyhazují.

53:28

Jaakola vyhazuje přes celé kluziště a hosté budou muset začít znova.

3:1

Branky a nahrávky: 2. Moses (Omark), 18. Moses (Lajunen, Omark), 25. Omark (Moses) – 3. Skvorcovs (Bičevskis)

Jokerit Helsinky: Helenius (Karlsson) – Väänänen, Gunderson, Lajunen, Ohtamaa, Jaakola, Peltola – Hagman, Kapanen (C), Aaltonen – Wirtanen, Huhtala, Sallinen – Moses, Koukal, Omark – Mäki, Rita, Hahl

Dinamo Riga: Sedláček (Deslauriers) – Krisjanis Redlihs, Cibulskis, Genoway, Jurčina, Sotnijeks, Jerofejevs – Darzinš (C), Mikelis Redlihs, Videll – Wilson, Indrašis, Trotter – Džerinš, Cipulis, Mejja – Jelisejevs, Skvorcovs, Saulietis, Bičevskis

Rozhodčí: Zacharov, Komarov – Medveděv, Sivov