NHL

New York Rangers – Carolina Hurricanes

1:0

konec (1:0, 0:0, 0:0)

22.12.2014, 01:00 • Madison Square Garden, New York • Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Tipsport: 1.7 4.25 4.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to již pro tuto chvíli vše, přeji pěkný zbytek večera. (03:52:24)

3. Ryan McDonagh (NYR) 1+0
Dnešní utkání končí a dva body za těsnou výhru 1:0 si z něj odnáší domácí hráči. O jedinou branku utkání se postaral již v 5. minutě Ryan McDonagh, všechny ostatní střelecké pokusy hokejistů obou týmů pochytali výteční brankáři Talbot a Chudobin, jenž byli po právu vyhlášeni prvními dvěma hvězdami utkání.

56:12

Rangers si navíc zahrají přesilovou hru. Sekera (CAR) dostává 2 minuty zapodražení nepodmíněně.

55:50

Chudobin raději uschoval puk pod rukavicí, aby uklidnil hru.

54:34

Rangers se spol=hají pouze na defenzívu a vyhazují kotouče. Carolina však zatím toho nedokáže využít.

53:00

Do konce zápasu zbývá 7 minut a na Talbota šly doposud v závěrečné časti dvě střely.

51:03

Nyní se vystavili i do ofsajdu.

50:05

Na Carolině je vidět, že chce vyrovnat, ale hra na puku nesačí. Chybí tomu střelba.