2. liga skupina Východ

SHK Drtiči Hodonín – HC Bobři Valašské Meziříčí

6:2

konec (1:0, 2:0, 3:2)

10.12.2014, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • Tomáš Chramosta (@TomasChramosta)

Tipsport: 1.33 4.7 5.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56:01

Hostující celek hrál v šesti, takže přichází na řadu dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě, který odpyká David Varga (VAL).

47:20

Valaši budou mít šanci zdramatizovat tohle utkání, Vít Mika (HOD) zasáhl protihráče holí do obličeje a odchází pykat na trestnou lavici.

39:37

Patrik Kuchta (VAL) podrazil svého soupeře a je za to potrestán dvouminutovou penalizací.

37:53

Hlavní arbitr Held se rozhodl poprvé vylučovat na straně domácích, Jakub Sajdl (HOD) je vyloučen na dvě minuty za krosček v útočném rohu kluziště. Pokud by se Bobrům do přestávky podařilo vsítit branku, utkání by mohlo dostat nový náboj.

06:46

Poprvé v utkání se bude vylučovat, a to na straně Valašského Meziříčí. Daniel Matušenko (VAL) se provinil útočným faulem a je potrestán za hákování.

6:2

Branky a nahrávky: 10. Milfait (Špok), 28. Kuba (Peš, Jurásek), 30. Sajdl (Špok), 43. Špok (Kučera, Milfait), 53. Peš (Kuba, Milfait), 54. Špok (Sajdl) – 45. Martiník, 58. Slovák

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Rozum) – Dufek, Kulyk, Pokorný, Škápik, Zapletal, Vanek, Polesný – Špok, Zezula, Kučera, Tomi, Smetana, Peš, Milfait, Kuba, Sajdl, Jurásek, Vrba, Charvát, Mika

HC Bobři Valašské Meziříčí: Vydržel (Smolka) – Fišera, Šimek, Matušenko, Valentík – Škumát, Varga D., Varga M., Baroš, Kuchta, Kundrátek, Sprušil, Martiník, Slovák

Rozhodčí: Held – Měkýš, Otáhal