KHL

Atlant Moskevská oblast – Salavat Julajev Ufa

6:1

konec (0:0, 5:0, 1:1)

10.12.2014, 17:30 • Arena Mytišči - Ice Palace Mytišči • Ján Jabrocký (@JozefSlina)

Tipsport: 2.82 3.9 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v utkání
Petr Vrána (ATL) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:32
Ondřej Němec (ATL) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:38 (19:45:21)
Střely na branku ve 3. třetině: 6-9
V poslední třetině jsme viděli dvě branky. Nejdříve domácí přidali šestý kotouč do hostující branky. Hráči Ufy dlouho nemohli najít recept na výborného Engrena v domácí brance. Ale když už se zdálo, že si domácí brankář udrží čisté konto, hráči Atlantu zapomněli na volného Slepyševa před brankou a ten vstřelil alespoň čestný úspěch Ufy.

60:00

59:37

Icing Salavatu.

59:16

Ofsajd domácích.

58:25

Hosté se ještě snaží přidat další branku, ale domácí již brání pozorněji než před minutou.

Anton SLEPYŠEV - 6:1

57:15

Ufa právě vstřelila branku!
Engren nakonec čisté konto neudrží. Gluchov našel před brankou úplně volného ANTONA SLEPYŠEVA a ten z první poslal kotouč do branky. Asistence: Alexej Gluchov, Andrej Zubarev.

56:55

Další střelu hostí blokuje domácí obrana.

55:56

Semin střílel z vrcholu levého kruhu, ale Engren na jeho střelu dobře viděl a bez problémů ji chytil.

54:19

Dnešní utkání sleduje 5700 diváků.

54:06

Engren si připisuje další zákrok po střele z pravého kruhu.

Andrej TARATUCHIN - 6:0

53:30

Atlant právě vstřelil branku!
Už je to hotovo. Domácí se snad z první šance v této třetině prosazují. ANDREJ TARATUCHIN se dostal k vyraženému kotouči a neměl problém poslat kotouč za rozhozeného Irvinga. Asistence: Albert Jarullin, Vjačeslav Kozlov.

53:18

Hosté se osvobozují.

52:51

Zbytečný faul v podání Hartikainena a šance hostí na body jsou pryč.

51:46

Domácí hrají dobře a v těchto chvílích svého soupeře drží daleko od Engrena.

6:1

Branky a nahrávky: 21. Majorov (Gilroy, Černov), 33. Kozlov (Korobov, Taratuchin), 34. Černov (Engqvist, Majorov), 38. Sorokin (Sošnikov), 39. Majorov (Engqvist), 54. Taratuchin (Jarullin, Vjačeslav Kozlov) – 58. Slepyšev (Gluchov, Zubarev)

Atlant Moskevská oblast: Engren (Artěmjev) – Korobov, Gilroy, Novopašin, Němec, Ťuljapkin, Jarullin, Baldajev, Sorokin – Engqvist, Majorov, Černov – Vrána, Sošnikov, Šmeljov – Potapov, Bodrov, Konstantin Kolcov – Kolcov, Taratuchin, Levickij

Salavat Julajev Ufa: Sochatskij (34. Irving) – Kutuzov, Lekomcev, Kulda, Heikkinen, Zubarev, Kirill Kolcov, Vasilevskij – Mereskin, Chlystov, Dubrovskij – Semin, Tolpeko, Hartikainen – Pihlström, Kajgorodov, Skačkov – Gluchov, Slepyšev, Pankov

Rozhodčí: Jeřábek, Komarov – Maitak, Pronškich