1. liga (SR)

HC Topoľčany – PHK Prešov

4:7

konec (1:1, 1:5, 2:1)

10.12.2014, 17:30 • Info o změnách stavu (Lissko (@Lissko11), Miroslav Labuda) sk

Máme tu koniec dnešného zápasu. Hosťujúci Prešov potvrdil rolu favortia v tomto zápase a pohodlne vyhral tento zápas 4:7. Hostia rozhodli tento zápas v pribehu druhej tretiny, ktorú vyhrali 1:5.
Ja sa s vami teraz ľúčim a verim, že nás ešte neopustíte a pozriete si ešte nejaký náš online prenos. Napríklad večerný zápas Ligy majstrov NK Maribor : FC Schalke 04, ktorý budem opäť ja komentovať. PRajem vám príjemný večer. (19:45:39)

60:00

59:43

Prešov dáva gól!
IGOR JAROŠ dáva gól do prázdnej brány! Blíži sa koniec zápasu.
Bez asistencie

50:57

Topoľčany dali gól!

Domáci dramatizujú priebeh stretnutia! Strelcom gólu je PATRIK BOSÁK!
Asistencie: Andrej Kutňanský, Peter Kopecký.

40:33

Domáci znižujú hneď v prvej minúte zápasu! Strelcom gólu je LIBOR KÁČER!
Asistencie: Peter Hurtaj, Miloš Bystričan.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Máme tu koniec druhej tretiny. Hostia úplne rozobrali domácich a vedú už o 4 góly. Uvidíme ako tento zápas dopadne. Tretia tretina začne 19:13

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:41

Ďalšia rana pre domácich! Ďalší gól pridáva IGOR JAROŠ!
Asistencie: PAtirk Korytko, Jakub Matejka

37:06

Prešov dnes úplne ovládol zápas! MAREK PITKA dáva ďalší gól!
Asistencie: Patrik Korytko, Igor Jaroš

33:47

Znovu je to o dva góly! Strelcom gólu je LUKÁŠ POTOČEK!
Asistencie: Marko Ferenc, Samuel Chalupa

29:29

Domáci znižujú! Strelcom gólu je JAKUB FUSEK!
Asistencie: Libor Káčer, Peter Hurtaj

26:49

Hostia vedú už o dva góly! Strelcom gólu je MARCEL PAVLOVSKÝ!

21:45

Hostia otočili stav zápasu a vedú 2:1! Gól strelil JAKUB MATEJKA!
Asistencie: Igor Jaroš, Dušan Kobeľa

20:01

Začala sa druhá tretina.
Máme tu koniec prvej tretiny. Domáci hokejisti sa ujali vedenia hneď v 3. minúte zásluhou Dobrého. Hosťom sa podarilo vyrovnať v 12 minúte zásluhou Ferenca. Druhá tretina začne cca 18:13