1:1

konec (0:0)

10.12.2014, 20:45 • Estádio do Dragão, Porto (POR) • Tomáš Reiner

Tipsport: 1.9 3.5 4.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Porto bylo od začátku zápasu aktivnějším týmem, krátce po přestávce ale Šachtar Doněck z ničeho nic udeřil, když se parádní hlavičkou po rozehrání rohového kopu prezentoval Taras Stěpaněnko. Porto se však s prohrou nechtělo smířit a tři minuty před koncem zápasu dokázal vyrovnat krásnou střelou z 25 metrů Vincent Aboubakar. Konečný výsledek. FC Porto 1 Šachtar Doněck 1. (22:38:25)

90+3

90+2

Ilsinho fauloval Kelvina a v dnešním zápase se už nic nestane.

90+1

Nad rámec dnešního zápasu, v němž jsme nakonec viděli dva góly, byly nastaveny 3 minuty.

90

Blíží se závěr zápasu, do jehož vypršení už zbývá jen několik okamžiků. Dokáže Porto ještě zápas otočit?

89

Porto chce zápas otočit, Quaresmův centr z rohového kopu ale opět žádného z jeho spoluhráčů nenašel.

88

První zápas skončil nerozhodným výsledkem 2:2 a i dnes to necelé tři minuty před koncem zápasu vypadá na remízu.

Vincent ABOUBAKAR - 1:1

87

Porto právě vstřelilo branku!
VINCENT ABOUBAKAR se prosazuje a v závěru zápasu vyrovnává na 1:1!! Vincent Aboubakar se s tím nepáral a z 25 metrů napřáhl k tvrdé střele, která zapadla přesně do horního rohu brány.

86

Střídání v týmu FK Šachtar Doněck: ze hřiště odchází Taras Stěpaněnko, přichází Fernando.

84

Evandro nyní hrozí ze standardních situací, tentokrát ho našel přesným centrem Maicon, jeho následná střela ale skončila mimo.

84

Ofsajd, v němž se tentokrát ocitl Oleksandr Hladkij.

83

Ricardo Quaresma rozehrál rohový kop, do kterého se dobře zavěsil Evandro, Andrej Pjatov ale dokázal jeho střelu skvělým zákrokem zneškodnit!

82

Domácí přešli do útoku, ze kterého bude pramenit rohový kop.

78

Tentokrát se zhostil rozehrávky rohového kopu Taison, ale také jeho centr byl nepřesný.

77

Marlos rozehrál rohový kop Šachtaru Doněck a po zásahu hráčů v bílo-modře pruhovaných dresech bude následovat další.

75

Quaresma je dnes poměrně hodně aktivní, do skóre se to ale zatím nikterak nepromítlo.

1:1

konec (0:0)

Branky: 87. Aboubakar – 50. Stěpaněnko (Bernard)

Karty:   7. Quaresma (PRT), 64. Marcano (PRT) – 19. Rakyckyj (SAC), 43. Stěpaněnko (SAC)

Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:2.

FC Porto: Andrés Fernández – Ricardo, Marcano, Maicon (C), Sandro – Quintero (69. Ó. Torres), Neves (41. Martins Indi), Goebel Evandro – Quaresma, Aboubakar, López (53. Kelvin).
Náhradníci: Ricardo – Martins Indi, H Herrera, Ó. Torres, Martínez, Tello, Kelvin.

FK Šachtar Doněck: Pjatov – Ilsinho, Kryvcov, Rakyckyj (C), Ševčuk – Costa (66. Marlos), Fred, Stěpaněnko (86. Fernando), Bernard (66. Taison) – Teixeira, Hladkij.
Náhradníci: Kanibolockij – Marlos, Fernando, Dentinho, Wellington Nem, Taison, Kovalenko.

Rozhodčí: Ruddy Buquet. Asistenti: Guillaume Debart, Cyril Gringore. Čtvrtý rozhodčí: Cyril Lompre. Brankoví rozhodčí: Benoit Bastien, Amaury Delerue (všichni FRA)