3:1

konec (2:0)

10.12.2014, 20:45 • Stamford Bridge, London • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.56 4.0 6.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:45:05)
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 9:10.
Rohy: 4:5. Fauly: 10:14.
Utkání právě skončilo a domácí tým se raduje z výhry 3:1. Naději na zvrat vykřesal pro hosty Jonathan Silva, když v 50. minutě usměrnil za Čecha povedenou ránu, ale už o šest minut později navýšil na dvoubrankový náskok Mikel. Poté si oba týmy vyměnily po jedné šanci, skóre se už ale nepohnulo. V souběžně hraném utkání pak Schalke udrželo výhru 1:0, čímž se posunulo před Sporting a portugalský tým tak bude na jaře hrát Evropskou ligu.

90+3

90+3

Následoval rohový kop, po jehož rozehrání a následném druhém centru se za obranu dostával Loftus-Cheek, jenže byl v ofsajdu.

90+2

Domácí Loftus-Cheek se rozběhl do útoku, Paulo Oliveira byl po dokončení akce potrestán žlutou kartou.

90

Budou to tři minuty.

90

Standardka už další nebezpečí nepřinesla a my teď čekáme, kolik se bude nastavovat.

89

Jonathan Silva pálil z dálky, Čech byla ovšem u tyče včas a ránu vytěsnil na roh.

88

Žlutou kartu za skluz proti Jonathanu Silvovi dostal domácí César Azpilicueta.

87

Hosté chtějí ještě alespoň snížit, , po hezkém průniku se o prudkou střelu pokoušel Adrien Silva, jeho pokus byl ale sražen tak, že z toho byl pro Čecha jednoduchý padáček.

85

Je tu poslední pětiminutovka utkání, o vítězi je pravděpodobně rozhodnuto.

83

Poslední změna Chelsea. Trávník opouští Cesc Fàbregas a na poslední minuty nastupuje teprve osmnáctiletý Ruben Loftus-Cheek.

Faul Jonathana Silvy

82

Další žlutá karta pro hostující barvy. Za ostrý zákrok na Ramirese ji spatřil Jonathan Silva.

81

Další rohový kop pro Lisabon, jenže ani tentokrát se nemusel Čech strachovat, obrana před ním uklidila míč do bezpečí.

80

Adrien Silva chtěl odčinit předcházející faul, zkusil střelu z větší vzdálenosti, Čechovu bránu ale o notný kus přestřelil.