0:2

konec (0:0)

10.12.2014, 20:45 • Stadio Olimpico, Řím • Radek Šamša (@radeksamsa)

Tipsport: 2.47 3.5 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Padlí bojovníci římského AS odcházejí z duelu s Manchesterem City v úplně opačném rozpoložení, než v jakém do něj nastupovali. Vlci si v úvodu vytvořili tlak, který ovšem nedokázali přetavit v gól. Ani další šance neskončili brankou, a tak se v 60. minutě nádherně trefil Samir Nasri. Pojistku přidal v 86. minutě Pablo Zabaleta, a tak ze skupiny E míří spolu s Bayernem Mnichov do osmifinále Ligy mistrů Citizens. Družina Rudiho Garcíi bude na jaře hrát Evropskou ligu. (22:41:22)

90+2

90+1

Milner ve spolupráci se Silvou vybojoval na levém křídle pro manchesterský klub roh.

90

Manolas na polovině hrací plochy naskočil na Kolarova. Manchester rozehrává.

89

Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Samir Nasri, přichází Aleksandar Kolarov.

88

Tím je prakticky rozhodnuto, protože CSKA prohrává na půdě mnichovského Bayernu 0:2. Citizens mají postup ve svých rukách.

Pablo ZABALETA - 0:2

86

Manchester City právě vstřelil branku!
Samir Nasri počkal ve vápně na nabíhajícího PABLA ZABALETU, jemuž předložil míč jako na zlatém podnose. Argentinský reprezentant jej následně uklidil k pravé tyči De Sanctisovy svatyně.

86

Silva vyzval kolmicí Jovetiče, jenže bývalý útočník Fiorentiny celou akci zbrzdil.

85

Výběr Rudiho Garcíi neúspěšně dobývá pokutové území Manchesteru City, který je pět minut od postupu.

84

Jovetič si na útočné polovině pomáhal nedovolenými prostředky. Domácí tým rozehrává.

82

Florenzi chtěl po pravém křídle vysunout Pjaniče, jenže zvolil prudkou přihrávku, která doputovala až do zámezí.

80

Římané mají posledních deset minut na to, aby zvrátili nepříznivý stav. Aktuální výsledek posouvá dál Manchester City.