konec (0:0)

10.12.2014, 20:45 • Ljudskij vrt, Maribor, Slovinsko • Martin Dvořák

Tipsport: 5.2 4.5 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:37:07)
Dnešní utkání končí vítězstvím Schalke 1:0, které, vzhledem k tomu, že druhý Sporting prohrál na hřišti Chelsea, posouvá německý tým z druhého místa do další fáze LM! Portugalci se musí spokojit s postupem alespoň do Evropské ligy, pro NK Maribor touto porážkou účinkování v pohárové Evropě končí.

90+3

Zákroky brankáře NK Maribor Handanoviče – 3.
Zákroky brankáře Schalke Fährmanna – 3.

90+3

Zahović prováhal okamžik ke střele, z levé strany pokutového území, nakonec Bohar pálí, také z levé strany, Fährmann chytá.

90+2

Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Klaas-Jan Huntelaar, přichází Marvin Friedrich.

90+2

Dokonce i gólman Handnovič se vydal do vápna Schalke, ale domácí se neprosadili, branku soupeře ani neohrozili.

90+1

Ještě tři minuty musí hosté bránit těsné vedení, Neustädter to nyní neudělal příliš takticky, když u svého vápna fauluje Mendyho.

90

Poslední minuta řádné hrací doby, hosté tlačí stopky sudího i očima, tento výsledek je totiž posouvá ze základní skupiny do další fáze LM!

88

Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Marco Höger, přichází Kaan Ayhan.

87

Nakonec se ale domácí přece jenom dostávají k pokutovému území Schalke, střela Tavarese však neprošla před bránící "val".

86

Míč sice mají domácí, ale v dostatečné vzdálenosti od branky Schalke.

85

Nákop domácích, na pravou stranu, kde ale odhlavičkovává jeden z obránců Schalke.