KHL

Torpedo Nižnij Novgorod – HK Soči

4:6

konec (1:1, 2:2, 1:3)

10.12.2014, 17:00 • Konovalenko Sports Palace • Libor Kucza (@LiborKucza), David Panuška

Tipsport: 2.0 4.0 2.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeji krásný zbytek středečního večera a u KHL zase někdy nashledanou. (19:21:30)
Divoká třetí třetina končí za stavu 1:3 pro Soči, což znamená výhru 4:6! Na začátku třetí třetiny se hosté dvakrát rychle prosadili a svůj náskok si již udrželi a berou důležité body.

60:00

Wojtek WOLSKI - 4:6

59:54

Torpedo právě vstřelilo branku!
Jarkko Immonen našel před brankou volného WOJTEKA WOLSKIHO, který se nadvakrát prosazuje a kosmeticky upravuje skóre.
Asistence: Jarkko Immonen

59:31

Max Warn (SOC) je dalším vyloučeným hráčem.

59:00

Velká šance pro Torpedo, jeden z hráčů netrefil odkrytou branku!

58:45

Juuso Hietanen (SOC) vyloučen na dvě minuty.

58:35

Kasutin oěpt pod palbou, nyní vyráží puk ramenem.

Clay WILSON - 3:6

58:08

Soči právě vstřelilo branku!
Prázdnou branku přes celé hřiště trefuje CLAY WILSON!
Bez asistence

57:30

Domácí hrají bez brankáře!

56:31

Tvrdou střelu od modré kontroloval Pöpperle očima.

55:21

Soči hrají s klidnou hlavou a nikam nespěchají.

54:32

53:39

Alexej Potapov zblokoval ránu Ščitova a s bolestivou grimasou odjel na střídačku.

53:03

Torpedu se podařilo vyhodit puk.

52:32

Dmitrji Kazjonov (NNO) vyloučen na dvě minuty za hákování.

52:25

Pöpperle proti střele Grigorjeva pozorný.

4:6

Branky a nahrávky: 10. Filatov (Bernackij), 35. Wolski (Drugov), 38. Kazjonov (Potapov, Kazjonov), 60. Wolski (Immonen) – 14. Emmerton (Wilson), 31. Kosticyn (Ščitov), 38. Ljuduchin (Anisin), 43. Wilson (Derljuk), 45. Emmerton (Derljuk), 59. Wilson

Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Gelašvili) – Chomickij, Hietanen, Valentěnko, Blažijevskij, Bernackij, Grigorjev, Ternavskij – Wolski, Salminen, Immonen – Krasnoslobodcev, Filatov, Galuzin – Savinainen, Kuljomin, Drugov – Ruděnkov, Dmitrij Kazjonov, Denis Kazjonov, Potapov

HK Soči: Pöpperle (Gavrilov) – Koledov, Ščitov, Whitney, Pervyšin, Wilson, Derljuk, Petrov – Krikunov, Ignatuškin, Kosticyn – Emmerton, Warn, Petersson – Ljuduchin, Anisin, Lapenkov – Ščerbina, Achmetov, Šiškanov, Krjukov

Rozhodčí: Gamalej, Čerenkov – Lazarev, Otmachov