09.12.2014, 20:45 • Stade Louis II., Monaco • Jakub Kopřiva

Tipsport: 2.64 3.35 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, hezký večer. (22:44:44)
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 3:3.
Střely mimo: 3:1.
Je dobojováno! Sledovali jsme hodně zajímavé utkání, které nakonec ovládlo domácí Monaco. První poločas patřil Zenitu. Monaco pouze bránilo, ale vyšlo mu to a branku domácí celek neinkasoval. Ve druhém poločase francouzský celek zabral, dvakrát se trefil a po vítězství 2:0 si vybojoval postup do jarní části Ligy mistrů. Nutno dodat, že Monaco vstřelilo jen čtyři branky, což je nejméně ze všech postupujících týmů. Zároveň ale Monaco pouze jednou inkasovalo, což je ze šesti zápasů skvělá vizitka. Leverkusen na Benfice remizoval a Monaco tak vyhrálo skupinu C!

90+3

90+2

Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Yannick Ferreira-Carrasco, přichází Lucas Ocampos.

90+1

Hlavní rozhodčí přidal dvě minutky.

90

Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Nabil Dirar, přichází Bernardo Silva.

FABINHO - 2:0

89

Monaco právě vstřelilo branku!
Je hotovo, protože Monaco jde do vedení 2:0. Hosté otevřeli hru, po rychlé kombinaci se do šance dostal FABINHO, který nezaváhal a umístěnou střelou překonal Lodygina. Monaco si tedy Ligu mistrů zahraje i v jarní části.

87

Hulk to zkoušel na pravé straně, ale i s míčem byl vytlačen do zámezí a rozehrávat tak bude Subašič.

86

Po centru měl práci Lodygin, ale s centrovaným míčem si v pohodě poradil.

86

Hulk se nyní dohadoval s rozhodčím, ale nic nevyprosil a rozehrávat tak bude domácí celek.

85

Zenit se snaží, bojuje, ale směrem dopředu se trápí. Monaco ale potvrzuje, že obrana mu funguje na jedničku.

84

Abdennour fauloval a u míče jsou tedy hostující fotbalisté...

84

Domácí celek hraje hodně v klidu a kontroluje konec zápasu. Zenit se asi do žádného velkého tlaku nedostane.

82

Žlutou kartu dostává Jérémy Toulalan (AS Monaco FC).

81

Domácí drží míč na polovině ruského celku, což jim samozřejmě maximálně vyhovuje.

80

Je před námi posledních deset minutek, tak uvidíme, co hosté vymyslí. Každopádně je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.

79

Střídání v týmu FK Zenit Petrohrad: ze hřiště odchází Igor Smolnikov, přichází Alexandr Rjazancev.