28.11.2014, 18:00 • Zimní stadion Boskovice • Stanislav Scheiner

Vyloučen hráč týmu HC Boskovice č. 85 Denis Pospíšil – 2 minuty, hákování

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:38

Současně vyloučeni: hráč týmu LHK Jestřábi Prostějov č. 7 – 2 minuty, nedovolené bránění a hráč týmu HC Boskovice č. 24 Michal Hejduk – 2 minuty, hrubost

56:01

Jestřábi odskakují na rozdíl dvou branek. Třetí gól Prostějova vstřelil Michal Skácel (asistence Jan Pavel).

53:03

Hosté hrají v plném počtu. Domácí v přesilovce vůbec nic nepředvedli a spíše to vypadalo, že přesilovou hru hraje Prostějov...

51:03

Vyloučen hráč týmu LHK Jestřábi Prostějov č. 7 Petr Krejčí – 2 minuty, podražení.
Hraje se velmi vyrovnaná hra, Boskovice měly několik šancí vyrovnat a teď se jim nabízí dobrá možnost ke srovnání stavu utkání na 2:2

40:28

Boskovicím se vstup do druhé třetiny nepovedl. Radek Nevřela upravuje stav utkání na 2:1 pro Prostějov (asistence Tomáš Vystavěl a Martin Kutiš)

35:26

Prostějov si vzal v čase 35:26 oddechový čas.

35:26

Vyloučen hráč týmu HC Boskovice č. 99 Kryštof Hrubeš – 2 minuty, sekání

34:52

Domácí hrají v plném počtu.

32:52

Boskovice hrály dlouhou dobu v šesti hráčích a čárový rozhodčí si toho všiml. Menší trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká hráč č. 99 Kryštof Hrubeš

29:49

Domácí srovnávají stav utkání na 1:1! O první gól Boskovic v dnešním zápase se postaral Radim Res (asistence Erik Borovička).

24:36

1:3

Branky a nahrávky: 30. Res (Borovička) – 17. Vytásek (Skácel), 41. Nevřela (Vystavěl, Kutiš), 57. Skácel (Pavel)

HC Boskovice: Nečas (Külzer J.) – Šindelář, Hejduk, Fabiánek "A", Hořava – Külzer N. "A", Hrubeš M., Procházka "C", Šmíd, Res, Borovička, Pospíšil, Vyskočil, Hrubeš K. Trenér: Svatopluk Vařeka Vedoucí družstva: Markus Külzer

LHK Jestřábi Prostějov: Zapletal (Rochla) – Chujac "A", Krejčí, Žilka, Kubík, Navrátil, Štěrba "A", Ondrýsek – Kutiš, Vytásek, Vystavěl "C", Ondroušek, Foltas, Hanáček, Nevřela, Lauryn, Skácel, Pavel Trenér: Michal Tomiga Vedoucí družstva: Pavel Žilka

Rozhodčí: Ladislav Netopil – Martin Šustr, Jan Vašíček