Extraliga staršího dorostu

VHK ROBE Vsetín – AZ Havířov

3:4

konec (0:2, 2:0, 1:2)

28.11.2014, 15:00 • Zimní stadion Na Lapači • Info o změnách stavu (Václav Trávníček (@travnicek87))

60:00

Konec utkání. Vsetínští hokejisté prohrávali 0:2 a 2:3, přesto se pokaždé dokázali do zápasu vrátit. Havířov si ale rozhodující trefu nechal na nejlepší možnou chvíli. Necelou minutu a půl před koncem rozhodl o zisku třech bodů Dominik Moravčík. (17:23:29)

59:57

Za hosty je vyloučen Matěj Hudeček, za domácí Patrik Španko. Oba fasují dvě minuty za napadení.

58:38

Havířov právě vstřelil branku!
Hosté si však berou vedení brzy zpět. Gól na 3:4 si připisuje DOMINIK MORAVČÍK. Asistence: Jaroslav Mrowiec.

55:15

Vsetín právě vstřelil branku!
Valaši se prosazují v přesilovce a zásluhou DAVIDA KOVÁŘE je na Lapači znovu vyrovnáno. Asistence: Miroslav Janošek, Petr Lainka.

54:26

Filip Kiss (HAV) 2 minuty, sekání.

53:34

Dost možná je rozhodnuto. DANIEL KUROVSKÝ střílí třetí branku svého týmu a posílá hosty do vedení 2:3. Bez asistence.

52:33

Oba týmy již hrají v plném počtu.

50:33

Dominik Moravčík (HAV), 2 minuty, vysoká hůl.

49:53

Vsetínská lavice poslala do hry opět více hráčů, než povolují pravidla. Dvouminutový trest odsedí Ondřej Tydlačka.

49:25

Valaši přečkali dlouhé oslabení bez úhony!

44:25

Patrik Augustin dostává trest 5 minut + do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku. Havířovští mají nyní velkou šanci utkání zlomit.

43:07

Valaši se osvobozují.

41:07

Španko (VSE), 2 minuty, hákování.

40:01

40:00

Druhá třetina skončila. Domácí hokejisté v ní dvěma přesnými zásahy srovnali stav a tak se ve třetím dějství, které začne přibližně v 16:40, bude jistě nač těšit. Střely na branku ve druhé části: 2:8. Sledujte změny stavu!

39:25

Gólem do šatny PATRIK ŠPANKO vyrovnává stav na 2:2. Asistence: Ondřej Tydlačka.

38:52

Tydlačka na ledě.

36:52

Ondřej Tydlačka (VSE), 2 minuty, napadení.

3:4

Branky a nahrávky: 36. Kovář, 40. Španko (Tydlačka), 56. Kovář (Janošek, Lainka) – 8. Peterka (Dudek), 18. Spálovský (Kiss, Hendrich), 54. Kurovský, 59. Moravčík (Mrowiec)

VHK ROBE Vsetín: Bechný – Kašpar, Bártek, Weintritt J., Augustin, Vítek, Ševčík, Rýpar – Toman, Dubnický, Lainka, Humplík, Tydlačka, Gharibyar, Weintritt M., Španko, Kostka, Kovář, Janošek.

AZ Havířov: Gerža – Trombik, Frojda, Dudek, Hudeček, Kiss, Spálovský, Mrowiec – Moravčík, Stružík, Peterka, Hendrych, Kurovský, Němec, Macuh, Cihlář.

Rozhodčí: Vaněk – Blaha, Švarc