1:3

konec (0:0, 0:1, 1:2)

28.11.2014, 18:00 • Michal Borovan (@MichalBorovan)

Já se s Vámi loučím a přeji krásný víkend. (20:07:11)
Poslední třetina se odehrával až na posledních 5 minut jasně v režii Pirátů. Gól na 1:3 přišel z pohledu Slavie už příliš pozdě.

60:00

58:59

V dobré příležitosti se ocitl Šťovíček, Frodl byl však pozorný.

58:18

Nestrašil mohl jet sám na bránu, prudkou přihrávku však nedokázal zpracovat.

56:45

Slávisté už zvedali ruce nad hlavu, Veselý však puk do brány dostal rukou.

56:27

Janákovu střelu vyrážečkou kryje Frodl.

55:11

Slavia právě vstřelila branku!
Tak domácí se nakonec přece jen dočkali. K vyraženému puku se dostal KAREL DRAHORÁD a střelou pod břevno nedal Lukešovi šanci. Asistence: Filip Navrátil.

54:41

Ve velké šanci se ocitl Török, Slavii však dnes není přáno.

52:55

Kombinace Andrese a Veselého střelu nepřinesla.

52:01

Petr Tejral v dobré pozici minul branku Pirátů.

50:25

V dobré příležitosti se ocitl Ječný, Lukeš však dnes chytá znamenitě.

48:16

Piráti právě vstřelili branku!
Lehké nahození od modré před brankou tečoval MARTIN ŠŤOVÍČEK a Frodl už neměl šanci zareagovat. Asistence: Jakub Meliško.

46:19

Török se dostal v útočném pásmu k odraženému puku, jeho střela však našla jen lapačku Lukeše.

45:55

45:23

Slavia vyhazuje do středního pásma.

44:25

Šulák se dostal k dorážce své vlastní střely, Frodl ho však skórovat nenechal.

43:55

Domácí jsou do čtyř. Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Kottek (SLA).

42:55

MARTIN ŠŤOVÍČEK se v oslabení dostal do samostatného úniku a kličkou mezi nohy gólmana Frodla dává na 0:2. Bez asistence.

1:3

Branky a nahrávky: 56. Drahorád (Navrátil) – 39. Kellerstein, 43. Šťovíček, 49. Šťovíček (Meliško)

HC Slavia Praha: Frodl – Vala, Saňa, Havelka, Drahorád Bureš, Kottek, Krejčí – Červený, Patzelt, Török, Kasala, Nestrašil, Veselý, Ječný, Josefus, Tejral, Procházka Andres, Furch, Navrátil.

Piráti Chomutov: Lukeš – Meliško, Hierman, Cestr, Šulák, Černý, Tejnor, Kozák – Šťovíček, A. Macháček, Jirušek, Tupý, Dimitrov, Tatár, Bednář, Janák, Kellerstein, P. Macháček, Strunz, Chrpa.

Rozhodčí: Lacina – Frodl, Charvát